Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Karla Ku
55 příspěvků 14.01.16 23:10

Sprcháče a ponožky jsou u nás klasika…Bez toho by nebyly Vánoce:)

Dammy
1672 příspěvků 15.01.16 08:32

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 19:22

Garfie
4456 příspěvků 15.01.16 10:19

@jjj777 :-D Znáte tu scénu z Přátel , jak si Monika s Chandlerem mají nadělit vlastnoručně udělané dárky?? A Chandler jí daruje kazetu, kterou dostal od ex?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.16 08:27
žluťásek
2432 příspěvků 21.02.16 10:27

@Giulietta Copak si nevzpomínáte, kolik práce to dalo, tohle téma tady pohřbít?! Za trest půjdu dnes vysavovat všechny utěrky a hadry i s malými flíčky! I když je neděle! :D

AmelieM
1331 příspěvků 21.02.16 16:35

@žluťásek A správný lavor na to máte? :-D

g.kala
437 příspěvků 22.02.16 14:02

Příspěvek upraven 02.10.17 v 23:22

Amun
888 příspěvků 22.02.16 14:13

Tak jsem včera slyšela historku hodnou tohoto vlákna :D Jeden účastník večírku začal vyprávět, že dal kamarádovi telefon za v přepočtu téměř 7 000 Kč. Dostal ho od firmy a nepotřeboval ho, takže mu ho věnoval. A ten kamarád ho obratem vyvěsil na facebook, že prodává :D Chápu, že někdo věnovaný dárek nechce, ale tohle mi přijde sprosté. Podle mě mu ten telefon spíš měl vrátit, pokud nechtěl… Jinak odpověď dárce na otázku, jak se cítí: „Cítím se oškubaný o 200 liber“ :D:D no myslím, že dotyčný už asi jen tak něco nedostane

Garfie
4456 příspěvků 22.02.16 15:12

@Amun Tak to já mám podobnou historku…trochu ji upravím, protože se týká veřejně známých lidí a nechtěla bych je tady nějak pomlouvat. Ale představte si bohatého podnikatele nebo politika-prostě někoho, kdo má vliv, ale vůbec se neorientuje
v umění. Jako dary a zřejmě i úplatky občas dostává různá umělecká díla, kterým ale nerozumí-co se mu líbí, vystaví si doma-co ne, strčí do komory. A tento člověk je pozvaný na oslavu narozenin známé celebrity, velká událost, spousta bohatých hostů. Takže sáhne „do komory“ a vytáhne jeden z odložených uměleckých předmětů, aniž by tušil jaká je jeho hodnota, donese ho jako dárek. A zhruba po měsíci se předmět objeví v aukci a prodává za opravdu velkou částku (v řádu statisíců). :-D

Příspěvek upraven 23.02.16 v 18:31

Olinka
2582 příspěvků 23.02.16 18:04

@Garfie tak to není člověk, co se neorientuje v umění, to je vůl…

Garfie
4456 příspěvků 23.02.16 18:33

@Olinka Jeho žena se o něm vyjádřila podobně…:-D

ivaamilan
3 příspěvky 03.03.18 17:27

Když vám někdo koupí nevhodný dárek umím to pochopit. Horší je když osoba, která je vám blízká jde na nákup a zeptá se zda nepotřebujete něco koupit. Odpovíte, že ano a dáte ji peníze na nákup + popíšete přesně druh věci, barvu popř. dodáte fotku a ona vám stejně koupí něco jiného s odůvodněním, že to je přece lepší a více se mi to hodí - ať už se jedná o malé oblečení, ikdyž jste řekla velikost, nádobí nebo květináče, které se vám nelíbí a nehodí do bytu a chtěla jste uplně jiné, což jste i řekla. Po pár letech už po této osobě nechci ani nic nakoupit ani nic na narozeniny či vánoce. Horší je, že to převzala od této osoby dcera, která byla minulý týden na služební cestě a zeptala se mě, co chci koupit, takže jsem ji dala eura s nákupním seznamem, kde byl název, cena a fotky výrobku a přivezla mi uplně jiné druhy a značky, které tak můžu jedině poslat dál, protože ne každou značku kosmetiky snesu a mám ráda a já se těšila, jak budu mít zásobu mých oblíbených značek v vyšší kvalitě než je k dostání v ČR.

giuliettka
3843 příspěvků 03.03.18 20:08

@ivaamilan Vy ste vážne od dcéry vzala veci, ktoré ste nechcela? Ja by som to nevzala a chcela peniaze. Vám zrejme aj vnúčata budú dávať to čo nechcete, lebo sa nevzopriete. :-)

ivaamilan
3 příspěvky 03.03.18 20:35
@giuliettka píše:
@ivaamilan Vy ste vážne od dcéry vzala veci, ktoré ste nechcela? Ja by som to nevzala a chcela peniaze. Vám zrejme aj vnúčata budú dávať to čo nechcete, lebo sa nevzopriete. :-)

Ty věci jsem si vzala, nevěděla jsem že to asi mají v rodině, ale vzala jsem si je poprvé a naposled.

Doudou
1387 příspěvků 05.03.18 18:19

No tak co měla dělat? Já bych si to asi také vzala s tím, že už příště si do té ciziny raději dojedu sama :-)
Tohle se mi děje opakovaně. Kamarádka jezdí nakupovat do Německa. Nejdřív jsem jezdila s ní, teď už nemám čas a jen jí dávám peníze a seznam. Trefí se vždy tak jednou z pěti pokusů. To se mi fakt ten nákup vyplatí :-)

Stránka:  « Předchozí 1 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek