Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104
MP blanka
2267 příspěvků 16.12.19 10:19

V jednom starom ruskom detskom filme, bohvie, ako sa volal, sa rozprávajú dvaja + - 10 roční kamaráti o tom, čo podarujú ich spoločnej kamarátke. A ten jeden to mal dobre premyslené -„ ja by som jej dal model lietadla.“ / druhý - si blázon, lietadlo dievčaťu? / „ ale veď ja viem, že sa jej nebude páči. Ale vráti mi ho!“

Lizbeth
1145 příspěvků 17.12.19 21:11

Já mám v telefonu vyfocený lísteček, který jsme od mé devítileté dcery dostali k vánocům. Vzala ze stolu ten barevný lísteček, co si píšeme nákupy a napsala:
Veselé Vánoce přeje Bára
Pro mámu a samozřejmě i pro ( jméno partnera + srdíčko) jako vždy přispívám 5 kč. Doufám, že se ti to bude hodit

No smála jsem se jak blbá..přiložená byla pětikoruna.
Nechápu, proč napsala ale JAKO VŽDY, když loni nedala ani korunu.
Ale vtipné to bylo.

Své sestře darovala náramky z korálků, ke kterým také přiložila lísteček, ve kterém ji vysvětlovala, že náramky našla v jejím starém šuplíku a budou nejspíš stejně její..

Oveeec
2311 příspěvků 17.12.19 21:17

@MP blanka „Tatínkovi koupil krabici barevných bonbónů a pro devatenáctiletého bratra Roberta vydal nekřesťanské peníze za knihu "Piráti z Krvavého pařátu“. Jelikož dobře věděl, že tatínek nevezme bonbón do úst a Robert chová pirátské příběhy v hlubokém opovržení, těšil se blahou nadějí, že obdarovaní nevznesou vážnější námitky, jestliže jim v příštích dnech dárky nenápadně sebere. Dospělé sestře Ethel koupil krabici barevných kříd. Taky přijdou vhod."

• Jirka postrach rodiny :)
bao-baba
631 příspěvků 18.12.19 10:52

Přidám delší příspěvek, úryvky z povídky o chlapci, který dostal praktické dárky místo toužebně očekávaných hraček. (Literární poklesky, S. Leacock, 1910 (!), mám výtisk z roku 1966):

„…Modlil se po celé týdny večer co večer, aby mu svatý Mikuláš přinesl brusle a pejska a vzduchovku a kolo…oči mu zazářily radostným očekáváním a začal vytahovat balíčky…To budou hodinky s řetízkem!…Ne. Byl to tucet krásných, zbrusu nových celuloidových límečků, jeden jako druhý…chlapce to tak potěšilo, že se mu tím potěšením nakrabatily tváře…ještě se mohl těšit, jak si s novými dárky pohraje…pak si hrál s límečky. Radosti nebylo konce, když je vytahoval jeden po druhém z krabice a proklínal je, pak je zase všechny složil pěkně zpátky a proklel je všechny najednou“.

bao-baba
631 příspěvků 18.12.19 10:54

Aby se mi nepřihodilo něco podobného jako tomu chlapci, tak jsem si koupila jeden dárek preventivně sama :-). Úžasné brýle.

zwedavka
1052 příspěvků 18.12.19 11:52

Bratr koupil tatovi kdysi „plešovou vodu“, spatně přečetl nápis pleťová voda a došel k závěru, že se mu bude hodit.:blush:

Stránka:  « Předchozí 1 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek