Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
2610 příspěvků 16.12.19 10:19

V jednom starom ruskom detskom filme, bohvie, ako sa volal, sa rozprávajú dvaja + - 10 roční kamaráti o tom, čo podarujú ich spoločnej kamarátke. A ten jeden to mal dobre premyslené -„ ja by som jej dal model lietadla.“ / druhý - si blázon, lietadlo dievčaťu? / „ ale veď ja viem, že sa jej nebude páči. Ale vráti mi ho!“

Lizbeth
1382 příspěvků 17.12.19 21:11

Já mám v telefonu vyfocený lísteček, který jsme od mé devítileté dcery dostali k vánocům. Vzala ze stolu ten barevný lísteček, co si píšeme nákupy a napsala:
Veselé Vánoce přeje Bára
Pro mámu a samozřejmě i pro ( jméno partnera + srdíčko) jako vždy přispívám 5 kč. Doufám, že se ti to bude hodit

No smála jsem se jak blbá..přiložená byla pětikoruna.
Nechápu, proč napsala ale JAKO VŽDY, když loni nedala ani korunu.
Ale vtipné to bylo.

Své sestře darovala náramky z korálků, ke kterým také přiložila lísteček, ve kterém ji vysvětlovala, že náramky našla v jejím starém šuplíku a budou nejspíš stejně její..

Oveeec
2526 příspěvků 17.12.19 21:17

@MP blanka „Tatínkovi koupil krabici barevných bonbónů a pro devatenáctiletého bratra Roberta vydal nekřesťanské peníze za knihu "Piráti z Krvavého pařátu“. Jelikož dobře věděl, že tatínek nevezme bonbón do úst a Robert chová pirátské příběhy v hlubokém opovržení, těšil se blahou nadějí, že obdarovaní nevznesou vážnější námitky, jestliže jim v příštích dnech dárky nenápadně sebere. Dospělé sestře Ethel koupil krabici barevných kříd. Taky přijdou vhod."

• Jirka postrach rodiny :)
bao-baba
1107 příspěvků 18.12.19 10:52

Přidám delší příspěvek, úryvky z povídky o chlapci, který dostal praktické dárky místo toužebně očekávaných hraček. (Literární poklesky, S. Leacock, 1910 (!), mám výtisk z roku 1966):

„…Modlil se po celé týdny večer co večer, aby mu svatý Mikuláš přinesl brusle a pejska a vzduchovku a kolo…oči mu zazářily radostným očekáváním a začal vytahovat balíčky…To budou hodinky s řetízkem!…Ne. Byl to tucet krásných, zbrusu nových celuloidových límečků, jeden jako druhý…chlapce to tak potěšilo, že se mu tím potěšením nakrabatily tváře…ještě se mohl těšit, jak si s novými dárky pohraje…pak si hrál s límečky. Radosti nebylo konce, když je vytahoval jeden po druhém z krabice a proklínal je, pak je zase všechny složil pěkně zpátky a proklel je všechny najednou“.

bao-baba
1107 příspěvků 18.12.19 10:54

Aby se mi nepřihodilo něco podobného jako tomu chlapci, tak jsem si koupila jeden dárek preventivně sama :-). Úžasné brýle.

zwedavka
1131 příspěvků 18.12.19 11:52

Bratr koupil tatovi kdysi „plešovou vodu“, spatně přečetl nápis pleťová voda a došel k závěru, že se mu bude hodit.:blush:

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 09:43

Dostala som od kamarátky womanizer. Prišiel mi teraz ráno poštou. K sviatku ktorý budem mať o mesiac, vraj tak skoro, aby pri tom coronaviruse došiel, a vraj pri corone aj tak nemáme sex s manželom, lebo nákaza. No prekvapila ma. Ja som netušila, že sex je teraz nevhodná aktivita a ona žije sama, tak nechápem prečo si ho nenechala.

isko
1854 příspěvků 19.4.20 09:57

@giuliettka
třeba počítá s tím, že jí ho vrátíte, jako ten kluk nahoře na této stránce, který navrhuje koupit kamarádce, protože ona si s tím nehraje:)

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 10:05

@isko Kde nahoře? Nedarí sa mi nájsť čo myslíte. Ale rozhodla som sa, že jej k jej narodeninám pošlem dildo, v najväčšom prevedení aké nájdem a v čiernej farbe. Normálne ma naštvala. :-)

Příspěvek upraven 19.04.20 v 10:07

isko
1854 příspěvků 19.4.20 10:07
@giuliettka
jojo
@MP blanka píše:
V jednom starom ruskom detskom filme, bohvie, ako sa volal, sa rozprávajú dvaja + - 10 roční kamaráti o tom, čo podarujú ich spoločnej kamarátke. A ten jeden to mal dobre premyslené -„ ja by som jej dal model lietadla.“ / druhý - si blázon, lietadlo dievčaťu? / „ ale veď ja viem, že sa jej nebude páči. Ale vráti mi ho!“
Paris1789
4781 příspěvků 19.4.20 10:13

@giuliettka co je „womanizer“ jsem si musela googlit. Vypovídá to o mě asi víc, než bych chtěla…

Paris1789
4781 příspěvků 19.4.20 10:15

A teda přečetla jsem si po půl roce tu story s @Moir babičkou a teda zírám. Babičce posílám do záhrobí jednoho macatého fakáče…nebo raději dva. To jsou věci, to by jeden blil.

Paris1789
4781 příspěvků 19.4.20 10:18

Ale abych se vrátila k tématu, poslední dobou, asi tak 2-3 roky, považuju veškeré hmotné dary za zbytečnost a zločin proti ekologii. Dary mají smysl jedině jako příspěvek na dobročinnost, u nás se mají skoro všichni dobře a žádné další věci nepotřebují. Mysleme na ty, co se mají špatně a těm posílejme dary.

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 10:25

@Paris1789 A ja považujem za zbytočnosť práve tie príspevky, jeden certifikát som už dostala, že niekto mojím menom prispel na dačo v Afrike. Školu, alebo dačo také a priznávam, že som to vrátila. Až budem chcieť prispejem sama. Kamarátka bola urazená a kamarátky už nie sme. Ale dávať niekomu najavo, že tebe už nič netreba, ty by si mala prispievať niekomu inému, mi pripadá trápne. Tak buď donesiem jednu ružu, za pajdu, alebo trebárs aj nič, ale nedávam žiadne certifikáty o tom, jaká ja som uvedomelá. To už radšej ten womanizer. :-)

Lizbeth
1382 příspěvků 19.4.20 10:40

Já taky nevím co to je..ale googlit to nebudu, aby mi to tady potom neskákalo :)

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 10:48

@Lizbeth Tak len pre vás. :-D

bao-baba
1107 příspěvků 19.4.20 11:08

@giuliettka
Tak to bych se bála, že mi ta spirála namotá bradavky a vytvoří mi z nich něco jako špagety :-), ale vlastně jak tak o tom uvažuju, tak by to mohlo být vlastně praktické - mohla bych si je (ty špagety) zavázat za krk jako šňůrky od plavek a ušetřím za podprsenky :-)

Lizbeth
1382 příspěvků 19.4.20 11:33

Panebože, to vypadá fakt jako vtip tohleto :) Si nedovedu představit, že bych ( i třeba dostatečně naladěná a bez muže) zcela vážně chtěla použít.
Se vám nedivím, že vás to nepotěšilo :)

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 11:35

@bao-baba Ono to má ísť primárne dole (obrázok kam tu nedám klitoris) a špirála tam nie je, to len naznačuje obrázok, že to má podtlak. :-D
Ja mám ten najednoduchší. :-D

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 11:45
@Lizbeth píše:
Se vám nedivím, že vás to nepotěšilo :)

Najhoršie na tom je, že tá kamarátka vie, že ja som už raz erotický darček dostala. Pred 25 rokmi vibrátor od šéfky. Fakt premýšľam ako ja vlastne posobím na ľudí v mojom okolí, ako neuspokojená kurva, alebo bohviečo. Ja sa asi prestanem o seba starať, teraz s tými trafenými vlasmi, vlastnoručne ušmyknutou ofinou a strašnou farbou, sa nemaľujem, lebo mi to pripadá ako paródia. Tak sa vybodnem aj na pekné oblečenie a som zvedavá čo budem dostávať za dary.

Lizbeth
1382 příspěvků 19.4.20 11:47

Tak nic proti potřebám lidí, asi to své zájemce má..ale je pravda, že takový dárek bych očekávala spíš jako vtipný dárek při rozlučce se svobodou a podobně..Co na to říkal manžel?

giuliettka
7312 příspěvků 19.4.20 11:52

@Lizbeth Je v robote, my sa striedame u malého, taže chodí víkendy, aby som aj ja mohla do práce, my nemáme pracovné víkendy. A netuším či mu to poviem. Balíčk mi dala susedka. Prevzala ho v piatok, ale až dnes sa dostala k tomu, aby mi ho dala. Teraz jak sa nenavštevujeme, tak čakala až ma zbadá vonku. Ráno som bola vyniesť odpadky.

ertz
504 příspěvků 19.4.20 11:55

@Paris1789 Když čtu příspěvky, jako je ten Váš, tak vždy přemýšlím, jestli je to a) provokace - lepší varianta - protože víte, že ne všichni jsou na tom jako Vy a chcete např. rozproudit diskusi nebo dělat osvětu.
Nebo b) jste si nevšimla, že všichni na tom nejsou stejně. Když máte dostatek všeho, tak se dobře káže.
A co se týká pomoci v rozvojových zemích - v lepším případě to poberou vyvolení, v horším to tam shnije (mi řekla osoba mně blízká, která v těch oblastech působila).

Paris1789
4781 příspěvků 19.4.20 14:27

@ertz tak dobročinnost je třeba příspěvek Člověku v tísni, který posílá dobrovolníky do ghett, aby tam doučovali děti.
Dobročinnost je i to, když podpoříte nezávislou kulturu nebo učebnici.
Já spíš vidím slepotu v tom, že hodně lidí nechápe, že potřební jsou hned za rohem jejich čtvrti.

Paris1789
4781 příspěvků 19.4.20 14:29

@giuliettka
tobě žádné dárky dávat nechci ani je od tebe neočekávám, takže můžeš být klidná, tvým jménem na dobročinnost přispívat nebudu.
Dělej si to, jak sama chceš, múj přístup není povinný a ani to od nikoho nečekám. Jen sama prostě nic nechci, i tak mám krámů víc, než chci a potřebuju.

Stránka:  « Předchozí 1 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek