Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
6710 příspěvků 20.4.20 16:44
@Paris1789 píše:
Tak má věta „Mysleme na ty, co se mají špatně a těm posílejme dary“ je pouze návodem, není povinné se tím řídit. Ani já se neřídím tím, co tady ostatní přispěvatelky doporučují, a že je tady doporučení hodně.
Jsem bezvýznamná, nic se ti nestane, když mě neposlechneš :-)

Tak oná veta, je presne to, čím ľudia potencionálných darcov od prispievania odradia. Ale rozhodla som sa, že sa budem radšej riadiť inou tvojou vetou. Si bezvýznamná a nič sa mi nestane, keď si nabudúce akúkoľvek poznámku ohľadom teba nechám pre seba. Sme síce na debatnom fóre, ale asi si budem radšej kresliť. :-D

Pocit chladu
175 příspěvků 20.4.20 17:32

Ja nechapem, ze niekto by chcel taku sfucanu babu ako je @Paris1789 vobec obdarovat:grinning:

Paris1789
4367 příspěvků 20.4.20 18:05
@Pocit chladu píše:
Ja nechapem, ze niekto by chcel taku sfucanu babu ako je @Paris1789 vobec obdarovat:grinning:

Tak nemusíš rozumět všemu a ani to po tobě nikdo nechce.

Lizbeth
1315 příspěvků 20.4.20 18:37

@Paris1789
Mě na opak z vašich „nadvěcí“ příspěvků nejvíc řve jak moc se podivujete radosti lidí z dárků, které se jim hodí, využijí je, sami by si je nekoupili, nebo si je přáli..Rozumím tomu, že to tak nemáte, ale tím spíš nerozumím tomu, proč vám to připadá divné. Já osobně chápu oba postoje a myslím, že si vzájemně neodporují.

Jinak na charitu přispívám, nikdo to neví, a když mi od nich přišel email zda chci poslat certifikát, tak jsem ani neodepsala, protože mi to nepřijde důležité.

Femur
287 příspěvků 20.4.20 20:01

@MP Janka Taky to tak mám s praktickými dárky. Na Vánoce mi Ježíšek donesl nový vysavač na parkety, lehký do ruky a snadný na ovládání. A nejvíc mě na tom potěšilo, že jsem si o něj nenapsala, ale Ježíšek (manžel) mě slyšel, jak při uklízení sakruju, že mi to nejde. A neprošlo mu to jedním uchem tam a druhým ven, ale zaznamenal, objednal a potěšil mě tím. Kamarádka ohrnovala nos nad tím, že jí donesl kuchyňského robota, že prý to není dárek, že jí to jen připomíná práci a stejně ho budou využívat všichni. Ale já bych to brala. Peču hodně, u nás by měl co dělat a usnadnilo by mi to práci. Ale Ježíšek nosí i hezké knihy, protože je mám ráda, je pozorný.

Oveeec
2416 příspěvků 20.4.20 22:17

A já se přiznám, že dárky dostávám ráda a slavit třeba Vánoce bez dárků by mi přišlo divné. Dárek je přece taky takový rituál. Jasně že bez nich úplně v klidu přežijeme, ale je to hezká věc. A hora balíčků pod stromečkem mi dělá úplně stejnou radost, jako když jsem byla malá :)

Paris1789
4367 příspěvků 20.4.20 22:36

@Lizbeth kde píšu, že mi přijde divné, že se někdo raduje z dárků?

Eleanor Rigby
625 příspěvků 20.4.20 23:49
@Paris1789 píše:
@giuliettka co je „womanizer“ jsem si musela googlit. Vypovídá to o mě asi víc, než bych chtěla…

Já slovo womanizer znám, a o to jsem z téhle debaty zmatenější. Znamená totiž děvkař, sukničkář.

Paris1789
4367 příspěvků 21.4.20 00:13

@Eleanor Rigby no právě, uvedlo mě to ve zmatek, co vlastně G přišlo poštou

isko
1802 příspěvků 21.4.20 00:33

@Paris1789
Spíš je zajímavé, že na jedné stránce diskuse píšete, že se máme všichni dobře, že není třeba si dávat hmotné dary, a na druhé stránce zase, že jsou tady lidi, kteří jen taktak přežívají (a kterým by se tedy PODLE MĚ hmotný dárek dost hodil).

Takový trochu rozpor v těch vašich slovech, víte?

Paris1789
4367 příspěvků 21.4.20 00:35

@isko ano, máte pravdu. Nejsem konzistentní. Nevím, co bych na svou obranu uvedla.

isko
1802 příspěvků 21.4.20 00:41
@giuliettka píše:
Ale ak sa má dobre, tak dárkový certifikát je výsmech priamo do tváre. Ty sa máš dobre, tak ja som tvojím menom prispela, na tu máš papier o tom aká som JA uvedomelá, a ešte som na neho nechala napísať tvoje meno. …

Jo, souhlas, je v tom hodně sebestřednosti.

A já bych ty kozy a bezpečný porod a nevím co všechno i zaplatila, ale nejlépe bez toho tance kolem darů, a pokud už bych to musela někomu darovat, tak bych dost pečlivě volila komu ano, komu ne.

giuliettka
6710 příspěvků 21.4.20 05:35
@Eleanor Rigby píše:
Já slovo womanizer znám, a o to jsem z téhle debaty zmatenější. Znamená totiž děvkař, sukničkář.

Tomu sa vraví slovo vícevýznamné. :-D

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 10:03

@isko ja na prvni dobrou cetla ze byste si zaplatila kozy( to je videt na co myslim ), tak se mi ten vyraz k vam nehodil:smiley:

bao-baba
922 příspěvků 21.4.20 10:44

@Femur
Mně potěší praktický dárek, jenom pokud si ho výslovně přeju. Dárky typu lednička, pračka, vysavač by se kupovaly stejně. Už jsem tady psala, jak moje kamarádka dostala ke kulatým narozeninám tyčový vysavač, byla z toho docela přepadlá. Jako že na ní myslí manžel jen jako na sílu v domácnosti. Daleko větší radost by měla z pěkné kytky. Nicméně sama si přeju praktický dárek, a i když jsem to už několikrát hlásala, pořád nic: kolečko (jako trakař, snad nemám o kolečko míň :-) )

ertz
405 příspěvků 21.4.20 11:07

@bao-baba Tak to já bych si přála motůčko (kolečko s pohonem). Viděla jsem v sousedství a pokud máte pozemek ve svahu, nebo častěji něco převážíte, tak to nemá chybu. My jsme dostali kdysi dávno jako dar nářadí na zahradu (po dotazu, co bychom si přáli, jsem řekla něco praktického- začínáme obnovovat zahradu). Kvalitní, doteď používáme. Dostali jsme ho ozdobené a s vtipnou básničkou, takže jsme se u toho zasmáli.

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 11:08

@bao-baba to jsem sem psala kdysi před lety a dostala jsem čočku, jak by se mnoha dámám vysavač coby praktický dárek šiknul :-)
To jedna moje známá kdysi dostala nějaký drahý Rainbow vysavač k jubileu, nicméně nehnula ani brvou a pravila, že si muž nemusel dělat takovou škodu, že by jí hadr a Jar stačil :-)
Až mi toho chlapa bylo líto, on si pamatoval z mládí jak si na tyhle věci šetřili a jakou z nich měla radost, holt nepovedlo se :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 11:12

@ertz to zní dobře a dala bych to jako dárek manželovi, my už jsme si všechna přání splnili, aspoň bych překvapila! Kde se to prodává, nevíte?

ertz
405 příspěvků 21.4.20 11:41

@EmilyG. Má to známý a už dlouho. On si potrpí na takové technické „hračičky“ a je kutil, takže to dost užije. Vypadá to dobře, jen to tak jemně bzučí, když s tím jedou. Odpoledne to zjistím a dám Vám vědět.

MP Janka
567 příspěvků 21.4.20 11:59

@bao-baba

Asi záleží na finanční situaci rodiny nebo nevím. Mě fakt nepřijde na lednici nebo vysavači jako dárku nic divného. Vysavač jsme letos pod stromečkem měly. Starý po asi 15 letech dosluhuje, ale stále má světlé chvilky a funguje. Tak Ježíšek usoudil, že je potřeba obnova. Obdarovaný radost měl.
Taky je u nás v rodině oblíbený darek zahradní nářadí Fiskars. Normálně pro použít teď hned potřebuji by každá z nás koupila nějaké obyčejné za pár korun, ale jako dárek pořídíme něco kvalitního a dražšího.

Paris1789
4367 příspěvků 21.4.20 12:06

@MP Janka
to mi připomnělo, jak můj muž dostal od kamaráda k narozeninám sekyry Fiskars a asi za měsíc nám je z chaty ukradli :-)

Femur
287 příspěvků 21.4.20 12:48

Já si asi zase budu přát praktické věci. Možná nůžky na látku. Ty staré nejsou úplně ideální. A třeba tchýně taky u dárků přemýšlí. A protože ví, že chodím na francouzštinu, koupila mi knížky, takové to zjednodušené čtení, nechala si poradit, co je vhodné pro mírně pokročilého. Manželovi udělal loni radost zastřihovač vousů a vlasů. Teď se hodí. :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 14:01

@ertz moc děkuju, já mu moc věcí koupit nemůžu. Spodní prádlo, nebo parfém to se trefím, ostatní si kupuje sám. JO, ještě kufry a brašnu na cestování jsem mu koupila, no ale to se nekupuje každý rok.
To kolečko je skvělý nápad a byl by překvapený!
On by si strašně přál vinohrad, tam by se popelil a kopal a stříhal do aleluja, no ale to se tady koupit nedá.

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 14:08

@Femur zastřihovač vlasů a vousů je super věc, to si ale koupil sám.
Fajn tchyni která přemýšlí vám moc přeju!
Jaké nůžky si chcete koupit? Já mám Fiskars, mně se zdají skvělé do ruky ( mezi námi na moje pižlání by mi stačily i nůžky z Tchiba), ale prý jsou i lepší.

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 14:19

@MP Janka to je jasné že záleží na momentální situaci. Ta moje známá už hodně let dostávala od manžela úplně jiné dárky, už na vysavač nemuseli šetřit, tak ji to překvapuje.
To mi připomnělo, jak jsem si kdysi za totáče chtěla koupit na BVV něco hezkého na sebe. Místo toho jsem domů přijela s ponorným čerpadlem a obrovskou radostí, ono nebylo běžně k sehnání :-)
Fiskars mám taky ráda, včera jsem nadávala, neb manžel nechal psiska ožrat růžovou lopatku ze sady kterou tu mám pro vnučky.

Stránka:  « Předchozí 1 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek