Jaké dárky nechápete?

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Uživatel je onlinegiuliettka
6734 příspěvků 21.4.20 15:24

@ertz Ja teda praktické dary nechcem, ale to motučko je úžasné, ja to asi kúpim švagrovi pod stromček. To je vtipné. Je to toto? https://www.motucko.cz/motucko-klasik či musí človek kúpiť drahšiu verziu, aby to malo účinok?

ertz
419 příspěvků 21.4.20 15:27

@giuliettka Vypadá to tak, ale já Vám to zjistím přesně. Majitel je systematický technik a hodně praktický, tak mi i řekne, na co si dát pozor.

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 15:28

@giuliettka díky! myslela jsem že motúčko je nějaký hovorový výraz, tak jsem se ani nenamáhala hledat.
@ertz super, díky moc!

6734 příspěvků 21.4.20 15:33

@ertz Ja počkám. :-)
@EmilyG. Ale že je to vtipné a zaujímavé. Neviem jak to bolo v tom filme, „taká blbosť a koľko radosti mi to urobilo“. :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 16:14

@giuliettka jsem ti teď psala ale spadlo to. Počkej, my ještě dostanem, elektrokolo ne, ale kolca na motor jo!

6734 příspěvků 21.4.20 16:27

@EmilyG. No nazdar, to mi nedošlo. :-D Ale ja keď švagrovi čo len naznačím, že tlačenie kolečka je šport, tak odstaví na jeseň traktor a nechá ma vyviezť na kolečku hnoj na všetky jeho polia! Sú to obrovské lány polí, to až vyveziem celé, tak budem mať postavičku ako lusk, aj bez športu. :-D

isko
1802 příspěvků 21.4.20 17:28
@EmilyG. píše:
@isko ja na prvni dobrou cetla ze byste si zaplatila kozy( to je videt na co myslim ), tak se mi ten vyraz k vam nehodil:smiley:

No jo no, co na srdci, to na jazyku, co? :)

bao-baba
931 příspěvků 21.4.20 18:24

@MP Janka
Kdybych koupila ledničku někomu, kdo by ji potřeboval a má problém na ni ušetřit, tak to jako dárek chápu. Ale když by se nám doma rozbila lednička a bylo by nutné rychle koupit novou a manžel by mi oznámil, že budu mít stejně za dva měsíce narozeniny, tak si mám jako myslet, že to je dárek pro mně, tak se picnu. To mi opravdu udělá větší radost jedna jediná tabulka kvalitní čokolády. Nemusím dostávat velké dary, stači mi, že si na mě někdo vzpomene a chce mě potěšit.

6734 příspěvků 21.4.20 18:31
@bao-baba píše:
@MP Janka
Ale když by se nám doma rozbila lednička a bylo by nutné rychle koupit novou a manžel by mi oznámil, že budu mít stejně za dva měsíce narozeniny, tak si mám jako myslet, že to je dárek pro mně, tak se picnu.

Ja by som picla jeho!

ertz
419 příspěvků 21.4.20 19:46

@EmilyG. @giuliettka Takže motůčko: Původně známí měli nejlevnější variantu, teď mají tu nejdražší, ta má širokou pneu a míň tím utužíte půdu. Je dobré, aby tam byla brzda, kterou přibrzdíte, když vezete náklad z kopce. Dřív tu brzdu měly jen dražší modely. Baterie vydrží hodiny a dá se dokoupit i náhradní. Tj. jednu nabíjíte, druhá pracuje. Kupovali u Bravo, veškeré náhradní díly taky. Na rovinu by potřeba nebylo, do kopce bez práce vyveze plné kolečko hlíny. ( A tak jsme si toho všimli - drobná paní s lehkostí vyvezla takovou hromadu hlíny :-)

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 20:16

@ertz moc děkuji!

EmilyG.
1693 příspěvků 21.4.20 20:21

Hádejte co jsem dostala!
Míša dortík :smiley:

Stránka:  « Předchozí 1 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek