Jaké druhy bot by každá/ý měl mít v šatníku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
scarlete
404 příspěvků 10.4.14 14:49

Kolik bot potřebuju? zelené lodičky, červené lodičky, žluté lodičky, modré lodičky, tyrkysové lodičky, mátové, oranžové, burgundy, nude, černé, zebří, hadí, leopardí (to bude červených), pak ideálně všechno znovu v peep toe variantě, sandálky, baleríny, mokasíny, aspoň troje tenisky, několikery kozačky, pak něco na zimu do hor, na léto do hor.. no asi bych měla s tím výčtem skončit, mě neposlouchat, blázen :-)

scarlete
404 příspěvků 10.4.14 14:56

A teď pro seznam.mih: já bych vám asi doporučila prozkoumat různé typy mokasín. mohou být elegantní, více sportovní nebo „uvolněnější“ - vyšší či nižší podrážka, bývají pohodlné a lehce rozšlápnutelné - hodí se k sukním, kalhotám. v kožených bude noha it rochu dýchat, nebo mohou být kombinace - kůže/textil. plzeňslé obchody neznám, ale určitě tam budou klasiky jako Tamaris, clarks, gabor, atd… záleží, kolik budete také ochotna investovat

RennyB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.14 16:26

Souhlas, @scarlete, mokasíny by neměly chybět. I když já jsem si minulý týden udělala týden radost s jinou alternativou; která se dá taky tak nosit: http://barkershoes.cz/…ska-kolekce/. In love:)

Silvi_83
9 příspěvků 10.5.15 18:56

Já bych chtěla mít víc takový univerzálních ale elegantních bot na každodenní nošení, ale už mám několik let botník plný bot na podpatku ve kterých se moc chodit nedá, takže nakonec jezdím všude autem a… nosím jehly úplně všude…

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.15 17:59

Tak tohle na mě vykouklo ze zpráv: http://www.novinky.cz/…-k-zemi.html
Jauvajs. Tak tyhle rozhodně nee.

Gorilka
1457 příspěvků 24.5.15 19:59
@benyka píše:
Tak tohle na mě vykouklo ze zpráv: http://www.novinky.cz/…-k-zemi.html
Jauvajs. Tak tyhle rozhodně nee.

Je vidět, že mnoho komentujích vidělo video z velké dálky.

fiolka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.15 20:19

spam smazáno

Jordaan
9582 příspěvků 24.5.15 21:27

@fiolka

Senzacne, sice trochu prepadava dopredu, tlaci ji to na kuri oka a kolemjdouci si o ni mysli, ze jde pracovat do hampejzu, ale jinak cajk.

Eleanor Rigby
686 příspěvků 24.5.15 22:37

Uaaaa, co je tohleto za téma? Které čuně strká boty do šatníku?

Lucinela
15 příspěvků 28.5.15 10:59

Jsem ráda, že jsem našla toto téma. Už asi dva týdny řeším problém „jedny pohodlné boty do města“. Jsem malá, drobná, chodím běžně na podpatcích, většinou vysokých, střídám různé výšky i během dne. Žádné problémy jako bortící se klenba, vyklenutý palec apod. nemám, ale přece jen po minulém běhání na tzv. pohodlných botech s nižším podpatkem jsem se rozhodla, že si musím pořídit nějaké šmrncovní, pohodlné boty bez podpatku (ne balerínky - v těch se chodí ještě hůř než na podpatku) a zjistila jsem, že je to nadlidský problém. Jednak mám velikost č. 35, úzkou nohu, takže žádné nemůžu sehnat a i ty, co jsou ve větších velikostech vypadají s odpuštěním tak, že bych je nechtěla nosit ani v 80 letech. Botasky mám na sport, do města podle mě prostě botasky nepatří. Nejlépe mi sedí italské boty. Za jakékoli postřehy, odkazy, doporučení budu ráda.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 28.5.15 11:07

@Lucinela moc se mi líbí a dost často teď vídám boty tohoto typu, na obrázku se mi zdají poměrně " babičkovské", ale v reálu supr

tyhle bohužel nejsou tak pěkné, ale jsou 35:-)
https://www.jadi.cz/…ne-velur-lak

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek