Jaké ložní povlečení se vám líbí a v jakém doma spíte?

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Kanafas

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
solta
13 příspěvků 28.11.16 10:29
Poradíte, prosím, vhodný eshop?

Sestra si pod stromček prosí posteľné prádlo, ktoré má spĺňať kombináciu parametrov, akú som zatiaľ nenašla:

• zapínanie na zips,
  • rozmery 140 x 200/70×90 cm a 140 x 220/70×90 cm,
  • bavlna, nie krep, nie flanel, nie satén,
  • mierne uletený vzor (ťažko jednoznačne popísať, ale nič konzervatívne, žiadna romantika, ale ani úplná divočina, možno nejaké geometrické vzory, pruhy, niečo moderne pôsobiace, nie fotoprint, skôr svetlé farby… Z toho, čo som pozerala, sa snáď najviac do jej vkusu triafa vzor priložený na obrázku.).

Poradíte mi, prosím, nejaké overené eshopy, pokojne aj zahraničné, kde by som mohla hľadať? Ďakujem!

Gorilka
1368 příspěvků 28.11.16 11:29
sabata
2 příspěvky 28.11.16 19:54

Převážně Matějovský. Oblíbený materiál mám bavlněný satén. Co se týče barev, tak ladím do béžovo-hnědé.

pavka_l
1253 příspěvků 29.11.16 10:41

Povlečení jedině damaškové. Jedno mám ještě od babičky do výbavy, je úžasně pevné a kvalitní. Další damašek mám z Veby Broumov, také super materiál.
Damašek od Matějovského je tenký a po několika použitích žmolkuje, což by tedy damašek dělat neměl.

Majdack
2 příspěvky 29.11.16 12:15

Na zimu miluji microflanelové povlečení..ale musí být kvalitní. Je úžasné se do něj zavrtat..problém je pak ráno vstát :D. Rychle schne, nežehlí se a je heboučké! Já nakupuji jedině u Sleep well

Lienka77
208 příspěvků 29.11.16 20:51
@solta píše:
Sestra si pod stromček prosí posteľné prádlo, ktoré má spĺňať kombináciu parametrov, akú som zatiaľ nenašla:
  • zapínanie na zips,
  • rozmery 140 x 200/70×90 cm a 140 x 220/70×90 cm,
  • bavlna, nie krep, nie flanel, nie satén,
  • mierne uletený vzor (ťažko jednoznačne popísať, ale nič konzervatívne, žiadna romantika, ale ani úplná divočina, možno nejaké geometrické vzory, pruhy, niečo moderne pôsobiace, nie fotoprint, skôr svetlé farby… Z toho, čo som pozerala, sa snáď najviac do jej vkusu triafa vzor priložený na obrázku.).
Poradíte mi, prosím, nejaké overené eshopy, pokojne aj zahraničné, kde by som mohla hľadať? Ďakujem!

Co Scanquilt? Tam mají velký výběr rozměrů, materiálů, aj vzorů. Je to teda celkem drahé, ale Vánice jsou jenom jednou do roka..

Jordaan
9322 příspěvků 29.11.16 21:35

@Lienka77

Vanice jsou u nas docela casto :-)

solta
13 příspěvků 30.11.16 12:49

@Lienka77, ďakujem. Práve odtiaľ je tá ilustračná súprava, čo som dala. Žiaľ, kombináciu vzoru, zapínania a rozmerov som ani tam nenašla. Už som zúfalá. :(

lorens
2508 příspěvků 30.11.16 16:08

@solta Tak jedině najít vzor a nechat ušít. :)

solta
13 příspěvků 30.11.16 16:41

@lorens :D Dokelu, to som sa ale asi mohla spamätať skôr ako na sklonku novembra, že? ;)

lorens
2508 příspěvků 30.11.16 17:21

@solta Nevím, kde se vynacházíte, ale pokud by se vám povedlo rychle koupit materiál, myslím, že by se to stihnout ještě dalo. Ušít povlečení není moc složité.

Homolova3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.17 17:22

Ahoj,
já si většinou povlečení vybírám na https://www.dante.cz/ a zatím spokojenost :-)

MIlena1970
1 příspěvek 4.9.17 11:21

Ahoj, já můžu bavlněné povlečení květinové. Fialové, růžové nemám ráda černé povlečení.

njana236
1 příspěvek 7.11.17 14:26

My doma s manželem spíme v tomto https://www.srovname.cz/…en/k.3650330 objednala jsem si ho před nedávnem na Mallu, je moc pohodlné. Důležité pro mě je, že je ze saténu.

Bossygirl
619 příspěvků 7.11.17 14:30

@njana236 Tak hlavně, že jste spokojeni. To nás moc zajímá a těší.

BarcaAri
631 příspěvků 7.11.17 14:53

@njana236 Tak to je skvele a jeste vic je skvele, ze jste se zaregistrovala abyste nas mohla obohatit.

sabimala
1 příspěvek 3.12.17 17:44

Já jsem kdysi dávno kupovala i v Tescu, přišlo mi kvalitní. Dnes tomu tak už není a kupuju buď to online tady - https://www.picaso-m.cz a nebo taky v Lidlu mají celkem fajn kvalitu.

zaneta.mm
1 příspěvek 4.12.17 23:04

Kupuju v Jysku i v Ikey, nebo objednávám tady https://www.decodoma.cz/Povleceni/
nejradši bavlněné nebo bambusové, ze saténového se bojím, že bych vyklouzla z postele :D

Mulberry
45 příspěvků 5.12.17 08:28

Já bych moc ráda někde sehnala z bavlněné látky s vysokou gramáží, prostě takové to “pořádné”. Měla jsem jedno dost drahé ze Scanquiltu ale po pár vypráních stejný “průsviťák” jako to z IKEA. Žádný satén nebo bambus mě neláká. Mám ráda čerstvě povlečenou postel, takže peru povlečení často a ráda bych takové to materiálem babičkovské, ale bez babičkovských motivů :-).
Asi se poohlédnu po látce a budu si ho muset ušít :-)

DRW
2040 příspěvků 5.12.17 09:10

@Mulberry

asi shanite damaskove nebo podobne zkuste eshop Veba anebo v Praze maji i znackovku. Nebo zkuste napr. https://www.i-povleceni.cz/…ve-povleceni (mam od nich nekolikatere, siji to z latek z Veby a maji i nestandardni rozmery. Gramaz latky by mela byt vyse od 130 a dneska zehlit netreba, je to takova klasika, jinak metraz vam prodaji z Veby, ale nevyberete si, musela byste primo do prodejny vedle fabriky). Mimochodem CR je stale jeden z nejvetsich producentu klasickych damaskovych a brokatovych latek ve svete.

Damasek je bavlna a samozrejme i v te nizsi gramazi je kvalitni.

Mulberry
45 příspěvků 5.12.17 09:50

@DRW jé, to moc děkuji za doporučení. Z eshopu se mi moc nechce objednávat, zkusím si to jít nejdřív osahat, ale bude to ono. Ušít si to by byl hlavně opruz a taky by to bylo drahé, tak určitě na to hned mrknu.

DRW
2040 příspěvků 5.12.17 10:04

@Mulberry :D
rado se stalo, ale nevim presne, co v tom prazske obchode maji. Ja sla nekolikrat okolo pri navsteve Prahy, tak dobre poridte. Jinak ti prostejovaci maji mozna lepsi a levnejsi vyber, material bude stejny.

Mulberry
45 příspěvků 5.12.17 10:16

@DRW jak na to koukám, tak myslím, že můžu bez obav koupit i v eshopu. Vypadá to kvalitně. To bílé žebrované se mi líbí moc.

DRW
2040 příspěvků 5.12.17 10:30

@Mulberry
To jsem rada, ze se vam libi. Priznam se, ze damasek doporucuji svym kolegynim casto a jsou spokojene a taky vlnene prikryvky z vedlejsi vesnice, ktere prodejci prodavaji draze a v jejich eshopu ci firemni prodejnicce v podstate za hubicku. V tomhle jsem desna konzerva.

catherinne
13517 příspěvků 5.12.17 16:44

Momentálně takto

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek