Jaké máte rády barvy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
real.blond
6688 příspěvků 29.5.13 16:44

Miluju barvy! cim jsem starsi, tim vice.. drive byl muj satnik temer cerny, nyni neni ani z 1/3 nemam ale moc rada zlutou, oranzovou a zelenou, zvlast ne u obliceje, tam mi proste neslusi.

modny guru
280 příspěvků 29.5.13 17:05

@KlaudieS
Ano, khaki nemam rada tiez. Vyslovene sa mi nepaci ta farba, a ked ju ma kazda blogerka a este kazda druha na ulici…

modny guru
280 příspěvků 29.5.13 17:08

K téme:

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.5.13 17:10

Já mám ráda barvy na svém avataru (i tu kombinaci), na ledňáčkovi, barvu „teal“, lahvově zelenou.

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 17:28

Mám ráda hlavně černou, šedou beru jako odstín černé, takže tu taky. Pak téměř všechny fialové i pastelovou. Červenou je v tmavších tlumenějších odstínech a vínovou. Ještě mám ráda tmavě zelenou. Nikdy nenosím: žlutou oranžovou a magentu- nelíbí se mi. Ačkoliv jsem světlý typ nesluší mi modrá a bílá. Bílou nosím je v krémovějším odstínu.

celebrian
521 příspěvků 29.5.13 17:55

Mám ráda syté barvy, v interiéru mám ráda až divokou barevnost, ovšem v mém šatníku převládá černá, tmavá námořnická modř (tu miluji), cínová, true red (další moje láska) a bílá, v teplejších měsících ještě limetková, červenorůžová a meruňková (ta mi tedy nesluší, ale prostě si z nějakého záhadného důvodu nemůžu pomoc :-)).

arpa
1250 příspěvků 29.5.13 18:04

Já už mám tak nějak dlouhodobě ráda zelenou (ale ne hnědozelenou, khaki, atp.), úplně nejraději hráškovou. :-) Ráda nosím i odstíny modré a fialové.

Když je řeč o barvách, někdy mě štvou psychologicko-amatérské diagnózy osobnosti podle toho, jakou barvu oblečení nosím. Barvu oblečení si vybírám spíš podle toho, jak se v ní sobě líbím, což nemusí úplně korespondovat s tím, jakou barvu mám ráda jinak (např. v interiéru). Například mám ráda i oranžovou, ale oblečení této barvy mám minimum, protože mi moc nesluší.

celebrian
521 příspěvků 29.5.13 18:09

@arpa Já těmhle pseudo-diagnózám taky nevěřím, ale je fakt, že barvou jakou máte ten daný den na sobě můžete ovlivnit pohled ostatních na sebe samu.

Morže
1094 příspěvků 29.5.13 18:27

Mám ráda teplé podzimní barvy jako červená, hnědá, oranžová, terakota, žlutá, zelená, černá… nemám ráda modrou, fialovou, khaki, modrou, bílou, růžovou, modrou… hlavně tu modrou nemám ráda. Mám jí ráda jen v interiéru, ale necítím se dobře v modré barvě.
Obecně nemám ráda pastelové nebo vyblité barvy. Libuju si ve výrazných „čistých“ barvách. Ale mě můžete vidět jak celou v černé s řetízkem draka na krku s těžkýma botama (ty nosím teda skoro furt ) a třeba zrovna dneska jsem měla oranžové nehty s hnědými prsteníčky (myslím laky), žlutý blejzr, klasické modré džíny normálního střihu nikoliv slimky, zelenou tašku přes rameno a hnědé tričko s límečkem a cítila jsem se moc fajn :)

ofeliet
429 příspěvků 29.5.13 18:50

Opravdu hodně nosím výraznou růžovou, myslím, že mi sluší, rozzáří mě.

katkarinka
1255 příspěvků 29.5.13 22:31

Čiernu u mňa neprekona nic ale s prekvapenim som zistila ze mi pristane sedá. Ale myslím že mám v šatníku snáď každú farbu, možno okrem bielej. Ale ciernu mam aj tak najradsej a citim nepokoj nad komentarmi typu „je to moc cerne, cerna cern“. Ale v sobotu na Depeche som zapadla! :D

Sépia
426 příspěvků 30.5.13 12:51

Farby mám veľmi rada. Tiež som mala rôzne farebné obdobia, teraz sa snažím o väčšiu pestrosť. Boli časy keď som nosila veľa čiernej, dnes už dávam prednosť pastelom. Namiesto čiernej dnes nosím šedú.

pabylka
1092 příspěvků 30.5.13 12:51

Nemám rada bielu - už len pre to, že ju nosím celé dni v práci. Pripadám si v nej taká stratená.

Atlacoya
2790 příspěvků 31.5.13 02:32

V podstatě mám v šatníku vršky jenom červené a černé (mimo to 1 bílý, 1 fialový a 2 tmavě modré), sukně a kalhoty mám buď černé, šedé, bílé nebo džínové. Tak to mám od puberty (čili tak 15 let) a na obzoru žádná změna. V obchodech ani na jinak barevné oblečení nekoukám, vypěstovala jsem si dokonalé selektivní vidění.

system_error
855 příspěvků 1.6.13 08:46

Miluju výrazné barvy, přesněji studené výrazné barvy (naštěstí mi sluší) a výraznou žlutou. Občas koketuju i s pastelovými, ale to jsou vždycky jen jednorázovky.

Jinak se mi moc barevný vkus věkem nemění, občas se objeví výkyvy v oblíbenosti té které barvy - např. jeden čas jsem byla „přejedená“ tyrkysové, ale teď už ji mám zase plnou skříň nebo aktuálně nemusím oranžovou, meruňkovou a podobné odstíny, protože mám pocit, že jsou všude- občas zjistím, že třeba šedá může být i zajímavá, záleží i na tom, co je zrovna k sehnání, ale základy jsou pořád stejné.
I pokud jde o neoblíbené barvy - odjakživa naprosto nesnáším béžovou a její příbuzné a nemám ráda ani hnědou, i když u té v určitých kombinacích jsem ochotná uznat, že někdy může mít něco do sebe.

elliss
133 příspěvků 1.6.13 11:02

Nesnáším černou, u mě v šatníku je černých věcí minimum(a to se týká i spodního prádla),naopak miluju různé odstíny hnědé, oranžovou, tyrkysovou a zelenou.Moc nenosím modrou, když tak jenom hodně tmavou, nemusím bílou, žlutou a červenou. Fialovou snesu, růžovou jenom určité odstíny..

Gräfin
2642 příspěvků 1.6.13 11:10

Miluju zelenou, červenou, modrou, nejčastěji nosím černou, která začíná v posledních měsících ustupovat tmavěmodré a šedé, fialovou, tyrkysovou a červenou. Vyhýbám se bílé v jiné podobě než na doplňcích, případně proužcích, puntících a ten, kdo vymyslel dress code příští firemní párty - bílá - mě asi nemá rád. Takže mě čeká přesně to, co nesnáším, resp. mi hodně dlouho trvalo, než jsem se to odnaučila - nákup outfitu na jednu příležitost.

arpa
1250 příspěvků 2.6.13 17:45

@elliss @Gräfin Mám přesně ten samý problém s černou, v mém šatníku mám opravdu málo černých věcí, protože mi opravdu vůbec nesluší. Když pak nedej bože někdo umře…

@celebrian Tomu docela věřím. Někdy bych byla ráda za něžnou a zranitelnou, jenže když já v bleďónce modré a růžové vypadám jako debil, no :-(.

Gräfin
2642 příspěvků 2.6.13 17:49

@arpa ale já mám černou ráda, jenom se ji snažím nahrazovat jinými barvami, protože nechci působit jako bych měla neustále smutek

arpa
1250 příspěvků 2.6.13 20:08

Já jsem to nepřesně napsala… vyhýbám se černé (stejně jako Vy se vyhýbáte bílé).
Ale faktem je, že pokud někomu černá sluší a může si dovolit být v ní oblečen od hlavy až k patě, závidím. Vždycky mi to připadalo takové mystické, elegantní, tajemné… akorát že když to zkusím já, vypadám, jako že jsem právě utekla z ARO.

AnoNe
884 příspěvků 2.6.13 22:23

Tělová, starorůžová, pudrová růžová, béžová, krémová
Zelená sytá (středně a tmavě), tyrkysová, modrozelená
Hnědá, tmavě fialová, vínová, tmavě červená, okrová
Výrazná středně modrá, tmavě modrá

Nemám ráda: Žlutá, oranžová, výrazně růžová, světle zelená, světle modrá, světle fialová, světle červená

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.13 23:57
:)
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek