Jaké máte vysněné svatební šaty

Fotoalbum tématu (53) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
sarinka.v
426 příspěvků 29.11.12 13:55

Já plánuji tyhle, mělo by na to přijít příští rok takže už se na ně těším :)

Pirek
7062 příspěvků 29.11.12 14:09

Tak jsem taky trochu zapátrala a pár šatů, které by přicházely v úvahu jsem našla. Ty první se mi líbí nejvíce, ale rukávy by mohly být tak po loket. Jak už jsem říkala, byly by v tmavších sytých modrých odstínech a s nějakým kloboučkem.

(Je to asi trochu protiklad k těm krásným dlouhým šatům, co se tu teď postují, ale ty se ke mne vůbec nehodí.)

EDIT: Nebo některé z těch krásných koktejlek, co nosí vévodkyně Kate!

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 29.11.12 19:04
@Ilyska.S píše:
Ty prostřední se mi líbí moc, i by se daly aplikovat na mé bujné poprsí, jen bych do nich vmanévrovala tu krajku v černé barvě ;-)

Právě, člověk musí dbát na své proporce :-) A samozřejmě, když vybírám šaty, zakrývám spodní pětinu až čtvrtinu šatů. Modelky, nejen, že jsou hodně vysoké, ale svatební šaty se nezřídka fotí na podstavci a spodní část sukně už nevlaje kolem modelky, ale kolem schůdku :-)

lindiste
348 příspěvků 2.12.12 07:21
@Mylady2 píše:
@lindiste v tom případě je pro Vás jako stvořená poslední kolekce Vera Wang;-)
Vera

Mylady, co jste mi to provedla??? :) No ještě, že si mě nikdo vzít nechce, to bych měla asi hodně probdělých nocí! ;)

Trinule
25 příspěvků 2.12.12 19:07

Toto jsou mé vysněné. Už nikdy nechci na sebe obruč. Na věnečku v tanečních jsem si užila dost. Vzpomínám na tu událost doopravdy ve zlém :(
http://www.omlazeni.cz/…_3_bazar.jpg
Prohlédla jsem diskuzi dost zběžně a nevšimla jsem si že jsem se tu s někým shodla! :D

alex_foster
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.12 19:20

@sarinka.v není to vera wang? :)

sarinka.v
426 příspěvků 2.12.12 19:53

@alex_foster je, ma je jedna jedina půjčovna šatů v ČR, kupovat si je nebudu:)

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.12.12 20:21

@Mylady2
opravdu nechápu, proč šijí šaty tak, že i modelka musí stát na metr vysokém sudu…podívejte se na délku rukou. když se šaty o min. půl metru zkrátí, aby je mohla mít i normální žen cca 170 cm a podpatkem, už to nebude ono.

nápad krásný, ovšem zničený. kdyby byly šaty ušité tak, že rovnou počítají s normální výškou a proto by se jinak vyřešila krajka, bylo by to mnohem logičtější…nebo ne?

Mylady2
12413 příspěvků 2.12.12 20:26

@Jiná Realita nevidím vubec žádný problém na mnou vložených šatech…jestli vy jo tak se spíš zeptejte Shady a Zuhaira.

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.12.12 20:32

@Mylady2
já taky ne :) jsou na fotce překrásné.

akorát ušité na ženu, která měří cca 210 cm :D je to problém mnoha svatebních šatů, reálná žena v nich vypadá jak pověstný zaražený trpaslík, navíc jsou většině aspoň o ten půl metr delší. ze všech šatů v tomto tématu je to konkrténě právě u těchto nejvíc vidět.

Mylady2
12413 příspěvků 2.12.12 20:36

@Jiná Realita cože? Vždyť jedny jsou vepředu krátké a ostatní mají vlečku…
Já jsém zatím neměla problém co se týče délky s žádnýma šatama…(svatební či plesovky) takže nevím co mě nepotkalo neposoudím…

real.blond
6688 příspěvků 2.12.12 20:42

@Mylady2 to je asi mineno na ty, ktere jsi doporucila mne:)

Mylady2
12413 příspěvků 2.12.12 20:47

@real.blond aha;-) no tak to je fakt, že ty by na tebe nebyly;-D

Adivey
182 příspěvků 2.12.12 20:47
@Mylady2 Myslím, že @Jiná Realita narážela na tyto šaty:
@Mylady2 píše:
@real.blond tyhle pro Tebe

Také mě u nich praštilo do očí to, jak jsou buď fotoshopem upravené na postavu typu barbie, nebo modelka stojí na štaflích. :)
Edit: Pardon, obrázek se znovu nezobrazil…

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 2.12.12 20:51
@Adivey píše:
@Mylady2 Myslím, že @Jiná Realita narážela na tyto šaty:Také mě u nich praštilo do očí to, jak jsou buď fotoshopem upravené na postavu typu barbie, nebo modelka stojí na štaflích. :)
Edit: Pardon, obrázek se znovu nezobrazil…

Já už jsem to předtím psala, většina svatebních šatů se skutečně fotí s modelkou postavenou na podstavci.

EDIT: Salóny, kde šaty nafotí standardně pak mají menší klientelu, protože ty fotky s nekonečně dlouhou sukní vypadají tak nějak víc pohádkově.

Adivey
182 příspěvků 2.12.12 20:56

@Beruska bez tecek Jojo, já vím. Psala to tu i kdysi Ada v nějakém článku…

DanielaS
5253 příspěvků 2.12.12 21:21

Denne jezdim kolem teto nevesty vyvedene ve verzi 12×8 metru. Rikam ji nevesta se zacpou… (jinak je to Carlo Pignatelli)

http://www.thehouseofblog.com/…-470x572.jpg

Padma
31 příspěvků 3.12.12 11:00

Můj výběr je bohužel trochu omezený malým vzrůstem v kombinaci s bujným dekoltem…Jako dítě jsem chtěla princeznovské šaty s objemnou tylovou sukní. Teď se mi líbí takové ty, co se zhruba od půli stehen pozvolna rozšiřují, ale myslím, že by slušely spíš vyšším nevěstám. Také mám ráda krajkové rukávy jako třeba u šatů na fotce a jemně zdobené závoje. Hlavní ale je, aby šaty nevěstě pěkně seděly a brala si milovaného muže. Se šťastným úsměvem to přece musí slušet každé! No dobře…každé soudné) :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek