Jaké máte zajímavé zvyky a zlozvyky?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Chardonnay
327 příspěvků 11.10.14 00:19

Kvůli téhle diskusi jsem se musela zaregistrovat :-D
Vstávání - nedokážu se nějak normálně probudit a vstát. O víkendu jsem schopná vstávat až po poledni a obědvat ve 4. V 11 až 12 večer běžně uklízím, pouze z ohleduplnosti k sousedům nepouštím lux.
Pořádek - mám ráda svůj, čistý nepořádek. Pokud je rozházených věcí příliš, uklidím je a srovnám - následně 2 týdny hledám lesk na rty, knížku, tepláky na běhání a podobně.
Internet - často se večer (kdy jindy) do něčeho začtu a s nechutí vypínám počítač pozdě v noci, kdy z celé ulice už svítí jen moje okno.
Jídlo - každou chvíli mám nějakou mánii pro jedno konkrétní jídlo a jím ho třeba denně - třeba když je hrášek, kakichurma, melouny, rajčata s bazalkou a mozzarelou.
Pohodlí - miluju hebké ponožky, pohodlné noční košilky, župany, měkké a zevnitř chlupaté mikiny - pouze nejvyšší kvality :-D, šály a podobně.
Peřina - samozřejmě knoflíky dole u nohou!
Krájení syrových brambor - brambory se krájí napůl, a půlky zase napůl a tak dále. Jinak se brambory krájet nesmí :-D

shanimplavkynahrocha
4591 příspěvků 11.10.14 13:59

Prosím vás, on existuje někdo, komu odmala nevtloukali do hlavy, že knoflíky patří k nohám? To snad není zvyk ani zlozvyk… To je jak kdybych sem psala, že si nedávám tričko opačně.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 14:03
@shanimplavkynahrocha píše:
Prosím vás, on existuje někdo, komu odmala nevtloukali do hlavy, že knoflíky patří k nohám? To snad není zvyk ani zlozvyk… To je jak kdybych sem psala, že si nedávám tričko opačně.

Mne napríklad nikto do hlavy nič o tom kde mé byť zapínanie nevtlkal. Nevidím dovod prečo by museli byť gombíky pri nohách. Ako tričko opačne mi to nepripadá a kľudne spím so zapínaním pod bradou.

Morže
1094 příspěvků 11.10.14 14:37

@shanimplavkynahrocha Mě taky nikdo neříkal nic o tom, že zapínání má být u nohou. Nicméně co jsem nenáviděla bylo, když bylo povlečení moc velké a u nohou jsem měla pak jen kus povlečení bez peřiny. Nevím, proč máma pořizovala nepadnoucí povlečení, ale jak jsem cítila, že peřina sklouzává někam, kam nechci, byla jsem dost nervní, dokud jsem to neměla zase srovnaný, ale stejně to zase sklouzlo kam nemělo…

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 17:24

@Giulietta
Jako dítě jsem zapínání pod bradou dokonce upřednosňovala. Rozepínala jsem je a lezla do prostoru mezi sypkem a cíchou, připadala si jak v doupěti či tajné komnatě a snila.

KinderKucheKirche
252 příspěvků 11.10.14 22:31

Jenom z té představy, že někdo dobrovolně usíná se zapínáním u hlavy je mi tak nepříjemně, jako by mi začaly růst chlupy na těle směrem dovnitř.
Teď jen čekám, že někdo zpochybní (jediný myslitelný, přírodě, Bohu a vesmíru lahodící) způsob jakým Chardonnay krájí brambory a můj svět už nikdy nebude jako předtím.

Chardonnay
327 příspěvků 11.10.14 22:43

Knoflíky dolů na peřině mi taky nikdy nikdo nenutil. Nevím, proč je dám vždycky dolů.
Zato jsem jako dítě dostala vynadáno, jak blbě krájím brambory. Myslela jsem si, že to je totální blbost a je to úplně jedno, a od té doby krájím brambory pouze správně :-D
A pobavilo mě, kolik lidí ožírá plněné sušenky postupně, já taky.

RueDuPastis
684 příspěvků 12.10.14 00:55

Knoflíky (a teď mám dokonce na jednom povlečení i zips) u nohou! jednoznačně :D jsem na to dost úchyl a v životě jsem nespala s knoflíkama u hlavy. Přítele jsem na to hodně naučila, i když mu to bylo dřív jedno, teď obrátí svou peřinu i mou :D

RueDuPastis
684 příspěvků 12.10.14 00:57

Ještě jsem dřív neuměla spát v ponožkách a palci u nohou jsem si je sundávala. A po vyčištění zubů si musím dát balzám na rty, protože i když si umyju pusu, mám ji divně vysušenou od pasty.

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek