Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
materidouska84
195 příspěvků 11.4.16 13:51

@vashtie

Tak já to tak třeba na takové cvičení nebo práci na zahradě upotřebím, na takové věci si dražší trika nepořizuju :-)

NellieLovett
2314 příspěvků 11.4.16 14:01

@materidouska84 tak to já nevím no, nesleduji je nijak pravidelně. Jen mi přijde, že outfity kopírují úplně celé ze zahraničních blogů, místo aby se inspirovaly. Plus tedy módní blog by měl být o tom, jak kousky kombinovat a ne si na každý post koupit něco nového, co si zrovna koupila jiná blogerka. Tomu já tedy móda neříkám…

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.16 14:28

@NellieLovett Neviem, prečo si toľko blogeriek myslí, že musia neustále ukazovať len nové veci. Pre bežného čitateľa by určite bolo omnoho prínosnejšie vidieť konkrétne kusy oblečenia opakovane, ale v rôznych variáciách. Veľká väčšina ľudí má veľkosť šatníku značne limitovanú jednak financiami, ale tiež dostupným úložným priestorom, prípadne kúpia niečo impulzívne na základe toho, že to videli na obľúbenom blogu a potom tápajú v kombináciách.

Zrovna Czech Chicks blog degradovali na reklamu toho ich pochybného, predraženého eshopu a seba na dve obliekacie figuríny jednu nerozoznateľnú od druhej.

NellieLovett
2314 příspěvků 11.4.16 14:41

@LittleMissCthulhu přesně to mám na mysli. Dejme tomu, že mám pět sukní, potřebuji z nich udělat co nejvíce kombinací a ne že, když nevím co k ní, koupím novou. Reklamy na oblečení dělá dost jiných sektorů a mnohem lépe než czech chicks.

LeChatttNoir
373 příspěvků 15.4.16 17:35

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:34

umad
397 příspěvků 17.4.16 11:09
@LeChatttNoir píše:
Pro Czech chicks je asi jednodušší kupovat stále nové a nové věci a mít tím pádem co chrlit na blog, než pracovat s tím co mám a vymýšlet nové kombinace. Protože přemýšlení bolí, a navíc ony žádné trendsetterky nejsou, jsou to kopírovačky.
Ten samý problém mám s Bárou z Voguehaus, já se na ni občas ráda podívám a myslím, že v umění prodat sama sebe a z minima vytěžit maximum je naprosto nedostižná, ale taky mi vadí ten neustálý příliv nových a nových věcí… a k tomu to, že styl, který nosí, je dost neosobní.

U Báry Voguhaus mi to chrlení nových věcí, fotky tun nákupů přijde až děsivý. Jako že strašný zavalení množstvím krámů. Ono se teda proslýchá, že dost často jen fotí prázdný tašky, to mi přijde ještě šílenější.

LeChatttNoir
373 příspěvků 17.4.16 17:55

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:34

umad
397 příspěvků 18.4.16 06:29
@LeChatttNoir píše:
@umad …nejen tašky, ona fotí i prázdné krabice od luxusních věcí, nebo s sebou na dovolenou vozí lahev moetu a pak to různě aranžuje a fotí.
Zrovna tohle je fakt praštěné. Ale jde u ní dobře vidět, že jí jde primárně o fotku, a o to, aby ta fotka měla na instagramu hodně like.
Protože na instagramu v oblíbenosti vedou fotky, kde se objevují luxusní věci. Ona to dobře ví a proto to takhle cílí.Místy je to ale dohnané do extrému a působí to celkem přiblble, hlavně ty prázdné krabice od věcí, které ona ani nemá (má třeba jiný typ nebo velikost).
Nezpochybňuju originalitu těch věcí, Bára má peněz dost a věřím že to jsou všechno originály, ale ty taštičky, tašky a krabice má různé. Možná si je půjčuje od mamky :) pokud vím, všechny ty cesty obráží s ní a maminka ji i fotí na blog.

Přiznávám, že s tím moetem, který se teď objevil už jsem to nevydržela a musela tam komentovat. Někdo totiž poznamenal, že je lepší tu láhev nejdřív otevřít. A autorka na to reagovala, jakože teda nevěděla, že je povinnost před fotkou láhev otvírat. Na to jsem napsala, že zřejmě komentující myslel, že je trochu trapné přiťukávat prázdnýma sklenicema. Její reakce byla, že přece si nenalije a nebude fotit, že by jí to zteplalo. Její instagram by měl mít prostě nějakou značku - zde vstupujete do inzertního prostoru. I když se teda divím těm firmám, že spolupracují s někým tak tupým. Fakt nechápu, že to je schopen někdo lajkovat. Proč? Proč? Proč?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 18.4.16 08:33

@umad váš instagram je asi milionkrát lepší! :-D

petpalenik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 08:55

@umad Souhlasím s @potrefenáhusa! A mezi námi; jak se vám líbilo na DeClone?

umad
397 příspěvků 18.4.16 09:48
@petpalenik píše:
@umad Souhlasím s @potrefenáhusa! A mezi námi; jak se vám líbilo na DeClone?

Líbilo se mi, co mi slečna upletla za vlasy, ale jinak to byla trochu nuda. Přišlo mi, že se tam v zásadě nic neděje. Ráda jsem se podívala i na to oblečení, ale asi jsem na to příliš přízemní a spousty věcí mi přišlo ušitých z koberce a holt budu asi klon, protože za pět tisíc si obléknout něco nezapošitého to nebude pro mě.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 10:02

@umad na VOX byl ve čtvrtek pořad o letošním pařížském týdnu módy a nejznámějších bloggerkách, tahle slečna tam byla uváděna a vystupovala jako
nejznámější česká bloggerka".
Trochu mě to udivilo.
Na rozdíl od téhle slečny, která se chovala jako hihňávé trdlo, se mi moc líbila bloggerka Palina Pralina. Jméno strašné, ale byla příjemná, vtipná, a na otázku proč módní blog, ukázala svou fotku ve dvanácti letech - z Ruska.
Se slovy : takhle jsem vypadala, když jsem s maminkou přijela z Ruska do Německa. Přišla jsem do třídy plné teenagerů kteří měli všichni stejné značkové tenisky, já měla na době tohle a byly jsme bez peněz.

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 11:43

Ja sa dost' často firmám divím, že ponúkajú spoluprácu blogerkám, ktoré nevedia dat' dokopy jeden odstavec slušného textu bez milióna smajlíkov, nevedia to ani zaujímavo nafotit' a reagujú na kritiku nemožne detinskym spôsobom (už lepšie by snád' niekedy bolo nereagovat' vôbec). Na druhej strane, ako reklama to pre nich asi funguje celkom dobre…

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 11:56

@LittleMissCthulhu Tak jste položila dotaz a sama si na něj odpověděla…tak to má být))

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 12:14

@vashtie asi áno, ja tak zvyknem polemizovat' ;).. čo ma ale zaráža je tá neochota priznávat', že tie produkty dostali alebo že so značkou spolupracujú a následná arogancia, ked' na to niekto upozorní…

Setare
1887 příspěvků 18.4.16 19:49

@umad Takze Moet jel az do Mexika, jo? :D Jsem se na zaklade teto diskuze na ten jeji insta podivala, nic moc teda. Tri kompozice v milionu variaci.

Myslim, ze v US uz vydali nejaka narizeni, ze spoluprace a produkty od firem zdarma musi byt priznane, jestli a jak to kontroluji ale nevim. Mozna k tomu u nas taky casem dojde. Firmam je uplne jedno, jestli umi napsat zajimavej text nebo ne, dulezity je, ze jim na to blogerkovske fanynky klikaji a nasledne nakupuji.

Diky cookies totiz nemusite koupit zrovna tu drahou vec, ale blogerka dostane provizi, i kdyz si misto kabelky za padesat tisic koupite na stejne strance treba parfem.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 20:17

@umad
Slečna se jistě poučí a na příští focení nalije aspoň vineu. ;-)

NellieLovett
2314 příspěvků 24.4.16 15:51

Casual Friday…

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 15:53

@NellieLovett to sou tepláky?(nejsou, že ne)

NellieLovett
2314 příspěvků 24.4.16 16:02

@Ounz co myslíte? :D

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 16:13

@NellieLovett aha..no tak nic.. :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.4.16 16:25

@Ounz
myslím, že tepláky by byly ještě cajk, já mám dojem, že to jsou pyžamové kalhoty…

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 16:46

@Jiná Realita no já vim, že tepláky se teď dost rozmáhají, ale do práce? Pyžamo no comment..

NellieLovett
2314 příspěvků 24.4.16 17:15

@Ounz @Jiná Realita tepláky můžete zakoupit za 899,–Kč přímo jejich blogu.

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 17:47
Stránka:  « Předchozí 1 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek