Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
NellieLovett
2314 příspěvků 24.4.16 21:09

@Ounz tak kdyby vám zavedli v práci casual fridays, tak aspoň víte, kam se vydat nakupovat :D

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 22:05

@NellieLovett no, takováhle informace se hodí vždycky :)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 06:26

No czech chicks maji dobrou ranu celkem casto, treba tohle, to jsou priserny hadry, priserny. A kombinace bot (barva i styl) to uz je jen tresinka na dortu.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 08:06

@lioncity mne se libi jen ta kabelka, ale u teto se resilo, ze je fejk, ne?

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 09:11

@candance To byla jiná

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 09:17

@lioncity Zřejmě inspirace letošní kampaní Current Elliot, kterou mě trochu zaskočili ač jinak mám CE fáda…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 09:26

@vashtie, no tydle suknice jsou ted k videni cim dal casteji, tahle je aspon ke kolenum, ale jinak se mi jakekoliv dalsi plus hleda dost tezko :-) ta, co ji ma veronika je extra nelichotiva - do pasu a nad kolena, plus ten totalne krivo zadni lem. Ale ma to z nejake hadrarny typu romwe, takze se neni cemu moc divit.

@candance, to byla gucci

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 09:36

@lioncity no jo romwe a shein nebo jak se to jmenuje, hadrnictví de luxe…plus ta jejich spolupráce s Baťou, to nemohlo pomoct ani jedné straně se obávám…

VandaRybna
3713 příspěvků 28.4.16 07:58
@vashtie píše:
@lioncity Zřejmě inspirace letošní kampaní Current Elliot, kterou mě trochu zaskočili ač jinak mám CE fáda…

Ježkovy voči, tohle byla v devadesátých letech příšerně oblečená holka z venkova. Nevzala bych ani k popelnici. Vlastně by mi propínací džínová sukně nesměla ani přes práh. A to tílko, doufám, že je to aspoň hnusný ožmolkovaný polyesterový úplet. Taková prodávali Vietnamci, když retro tak se vším všudy. Už jen očekávám návrat tyrkysových šusťákových souprav + ledvinka.

Jiná Realita
13791 příspěvků 30.4.16 22:07

@VandaRybna
ledvinky frčí bohužel už docela dlouho :/ aspoň je tedy vídám třeba na asosu už aspoň rok. i zlaté :(

můžete si vybrat…

http://www.asos.com/search/bum-bag?…

šusťákovky zatím úspěšně nahradily teplákovky. ale možná přijdou příští rok..

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.16 15:24

Trend tenisiek k elegantnému oblečeniu síce nevyznávam, ale väčšinou ma ani nijak extra neuráža.. K tomuto mi to už ale príde ako päst' na oko, inak sa mi tento outfit ako jeden z mála na CC blogu v poslednej dobe páči.. A k tomu postoj „ráno som si omylom našróbovala nohy opačne“

http://www.theczechchicks.com/…IMG_6439.jpg

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.16 15:33

@LittleMissCthulhu Mně to přijde hrozný komplet, sukně, triko a zejména kabát..paradoxně bych já osobně brala jenom ty boty…

materidouska84
195 příspěvků 2.5.16 10:19

Tak já jsem teď nedávno narazila na školu stylu a upřímně nevím, co si o tom mám myslet :-D Prošla jsem pár stránek a třeba tahle paní na fotce, evidentně majitelka školy stylu, viz. odkaz:http://skolastylu.cz/…29-2016/2610 , mi přijde taková urputná :-D Jo a bude ji něco kolem 40 let a v postech se oslovuje jako Alenka :-D :-D

ming_xing
1324 příspěvků 2.5.16 12:29

@materidouska84 koukla jsem na ni: mno, po ctyrech strankach cerna-bila-dziny-sala me to prestalo bavit. skolu stylu si teda predstavuju jinak nez bezhlave kopirovani trendu bloggerek. kdyby ji to aspon nejak zvlast sluselo..

materidouska84
195 příspěvků 2.5.16 12:40

@ming_xing No právě :-) Já si taky školu stylu představuju jinak :-( A nejvíc mě pobavily ty ublížené komentáře „Alenky“ pod jejím outfitem s koženými kalhotami, když náhodou tam někdo zmíní, že by ty kalhoty byly hezčí na hubenější postavě :-D No a ještě jsem si všimla, že tahleta škola stylu pořádá kurzy pro budoucí stylistky, to by mě zajímalo, co je tam naučí :-D

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 12:33

Pavlína Jágrová je opravdu Jágrová? Nejmenuje se po otci?…pak mi připadá enormně vtipné říkat, že má občas kvůli příjmení problémy…

https://www.super.cz/…roblemy.html

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 15:03

@mutziputzi Jej rodičia sú rozvedení a ona s otcom nemá asi nič moc vzt'ah (ona sama niekde písala, že je to pre nu cudzí človek). Aj ju celkom chápem, že sa nechce volat' po nom. Prečo by koniec koncov aj mala?

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 15:06

@LittleMissCthulhu Její matka ale pokud vím jeho jméno má stále, není Jágrová…za mě OK, ať se jmenuje jak chce, ale změnit si příjmení a pak si stěžovat, že s ním mívá problémy…no..každý máme něco no…

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 15:19

@mutziputzi Ona si ale meno nemenila, aspon to je jej verzia. http://www.pavlinajagrova.com/…08/grey.html je to niekde uprostred v komentoch… Myslím, že má právo sa volat' ako chce, aj keby si hned' to meno zmenila sama po rozvode rodičov.

NellieLovett
2314 příspěvků 11.5.16 15:55

Jak mám Polanky jinak moc ráda, tak tohle je děs.

Enka_N
328 příspěvků 11.5.16 20:23

Ještě k tomu článku o Jágrový… Ejvi Freedom už kompletně dokonala přeměnu v Aničku s lískovými oříšky nebo co?

LittleMissCthulhu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 20:43

@NellieLovett Toto ide asi komplet mimo mna. Ja v tom vidím plážovú osušku. Stretnút' Vít'u na ulici, tak prvé čo ma napadne, či dnes náhodou neni Towel Day…

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.16 21:25

@Enka_N
Jen matně tuším, co je to Ejvi Freedom, a Aničku s lískovými oříšky neznám vůbec - ale nechápu, že takovou fotku (a la chudá invalidní příbuzná) někdo vůbec může pustit ven.

NellieLovett
2314 příspěvků 12.5.16 07:28

@LittleMissCthulhu mě to připomíná Komeťáckou šálu.

materidouska84
195 příspěvků 12.5.16 11:05

@Enka_N
No tak ta Ejvi mi přijde čím dál ošklivější :-( Nevím jak to dělá, podle mě na žádných plastických operacích nebyla, leda že by to dělaly ty ulízané vlasy a příšerná sukně.

Stránka:  « Předchozí 1 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek