Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.16 11:10

@SweetPotato Jsem u zápisku o cvičení. Věta „Trenér, který se jmenuje Marek, tak mu tak budu i říkat,…“ mě dostala :)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.16 11:17

To vypada, ze elizabeth whore ma zdatnou konkurenci!

kimnie
411 příspěvků 2.8.16 12:25

@Pinot Noir Pro mě je zatím top toto:
Ač bych řekla, že tyto šaty lépe padnou za ženu s poprsím, tak mě se nosí též skvostně, jen mi nahoře chybí nějaké potřebné "kilo na víc“. Upravené šaty, které napříč tomu sedí na velikosti, které uvádějí, jak říkám nemám nahoře nic a po vysvlečení vypadám jak chlapeček s velkou sedinkou :D."

To snad není možný :D :D :D :D

NellieLovett
2314 příspěvků 2.8.16 12:31

@Pinot Noir taky jsem nad tím chvíli strávila. :-)

Torrah
361 příspěvků 2.8.16 20:59

@Pinot Noir
Já na to jen nevěřícně zírám. Fakt je to myšleno vážně?

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.16 22:53

Bůh mě netrestej, nahlídla jsem do toho blogísku. Některým (lidem?) by měl být internet zakázán.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.16 05:30

Jediné co bych doopravdy vytkla na těchto šatech je způsob šití, který k proužkám patří, kdo někdy šil ať už kostku či proužky, měli by za všech okolností na sobě sedět a zároveň se i stříhat tak aby na sobě seděli. Dále každé zapošití, které člověk udělá při šití by se mělo dělat buď u zadní části, teď konkrétně u krčku, kde bylo zapošití na celkem nesmyslném místě a druhé, kdyby jen povytažením látky se mohlo s přehledem zakrýt.

muhehehe!

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.16 05:33

Když se vrátím k dnešnímu dni, mám naprosto super manžela, že mi dovolil jít s kamarádkou ven a on sám se postaral o malého, což není poprvé, ale už je to tak dávno co jsem vyrazila jen tak ven, fotit, povídat si, no prostě vypadnout…

skvely :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.8.16 07:20

Já vás obdivuju, že jste schopné to číst, připomíná mi to schválně natahované slohovky na základce, aby se dosáhlo požadovaného objemu…

Kemia
421 příspěvků 3.8.16 07:29

kdo někdy šil ať už kostku či proužky, měli by za všech okolností na sobě sedět a zároveň se i stříhat tak aby na sobě seděli.
Predstavila jsem si svadleny, jak na sobe navzajem sedi a strihaji se. Super sloh!

ming_xing
1324 příspěvků 3.8.16 10:50

No tvl, kolik te osobe je? 13? :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.16 10:53

Mně se nejvíc líbí, jak je plná hlubokých vnitřních rozporů. Nejvíc bych ty šaty chtěla červené, pokud tedy neseženu modré, ty se mi líbí nejvíc. Krajka může být luxusní, pokud nepůsobí lacině. Do kamene tesat!

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.8.16 11:37

@Potrefenáhusa ja to daleko nedocetla, sejmulo me uz
Manžel poznal Jardu a sám si našel svojí jistotu, chápu každý jeho strach z mého setkání s cizí osobou

Ghost B.C.
4016 příspěvků 3.8.16 12:01

Mně to připomíná takovou jednu češtinářskou pohádku o tom, jak by to na světě (na papíře) vypadalo, kdyby se ztratila tečka. Vypadalo by to přesně takhle:
Celou dobu, co toho člověka znáte, by jste nikdy neřekli, že budete muset dát sbohem, ale já vím, že se to napraví a celkem v to i doufám, bohužel nevěřím, že tak bude v blízké době a jsem s tím celkem smířená ač jsem z části smutná, mám kolem sebe lidi, kteří se na mě takto nevykašlou, nebo mi aspoň píší důvody a ne jen výmluvy místo pravdy.

A to jsem si z toho nechtěla dělat srandu.

ming_xing
1324 příspěvků 3.8.16 12:14

Další věc ke knížce, která mi fakt vadí je ta extra nespisovná čeština, mám pocit jak kdyby to psal člověk, kterej to udělal až moc po svém, ale tak číst se to dá, ale je to rozdíl oproti těm co mám když z ničeho nic přečtete „Vo co ti de?“ nebo „To sem eště neviděl“, je toho plno ale dala jsem příklad

NellieLovett
2314 příspěvků 3.8.16 12:21

@ming_xing uf. Mám dojem, že slečna by tohle vlákno mohla zásobit natrvalo.

materidouska84
195 příspěvků 3.8.16 12:27

No moment, já si ten blog také projela a přišlo mi že to musí být parodie na blogy :-D

To není parodie?! :-D Ona to myslí skutečně vážně? :-D

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 3.8.16 13:07

@materidouska84 druhá Sej Roška z ní asi nebude…:-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.16 14:49

@materidouska84
To „jmenuje se Marek, tak mu tak budu i říkat,“ jako vydařená parodie vypadá. Ale bojím se, že je to myšleno zcela vážně.
Ostatně, jak jsme si mohly přečíst v Galerii, má dítě a tak píše po večerech. A sama pro sebe! Tak co byste chtěly? :-D

arwenn
458 příspěvků 3.8.16 15:31

To je neuvěřitelný sloh, to není možný!! :D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.16 19:37

Ty nenalakovane malicky :-)

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.16 19:39

@lioncity Bože proč??

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.16 19:51

@mutziputzi to ja nevim, ja mam momentalne dark red a mam to vcetne :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 5.8.16 19:55

Vypadá to, jako by měla amputované malíčky :)

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.16 19:56

@lioncity Mimochodem Hani sloh se limitně blíží existenciálním pojednání ala Elizabeth.

Stránka:  « Předchozí 1 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek