Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:43

Už tam jsou dva komentáře, zejména ten první je výborný, podprsenka vůbec nutná není :-)

Markéta Potjahajlová8. srpna 2016 1:18

Povedený look. Já zastávám názor, že podprsenka vůbec nutná není. Pokud to situace alespoň trochu umožňuje, pak podprsenku volím jen jako doplněk. Jako třeba v Tvém případě. :)
Odpovědět

ilovemakeup8. srpna 2016 10:18

Teda já už asi fakt patřím do staré školy, protože tohle mi přijde absolutní mazec. Jako když čouhá podprsenka, ok, ale vždyť tady úplně chybí předek a jde vidět podprsenka celá:-O Ty jsi teda odvážná holka:)
Mohu se zeptat, takhle jdeš tedy třeba i po městě jo? Já si to fakt neumím představit, že bych takhle na ulici někoho potkala, bych si myslela, že to máš naopak:))

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:51

@HarrietW.
Chápu. Člověku často uvízne v hlavě jen část informace a bohužel zrovna ta špatná. Ve škole jim tlouklo do hlavy variantu přísudku před podmětem „šly dívky i chlapci“ a cpe to teď všude.

materidouska84
195 příspěvků 8.8.16 11:51

@mutziputzi A není ten první příspěvek myšlen jako ironie? :-D

Třeba si slečna vezme příklad a příště v těch šatech vyrazí bez podprsenky :-D Vidět něco podobného na ulici, tak na to s prominutím čumím jak vyoraná myš :-D

A napsala jste ji to tam? :-D

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:54

@materidouska84 Já bych čuměla i na verzi s podprdou, to je šílený. Nenapsala, já jsem lidumil a liberál, já jí to schvaluju v podstatě :-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 11:56

@mutziputzi
Mně to připomíná moji oblíbenou noční můru, ve které vyrážím do ulic více či méně nahá ne proto, že bych se zapomněla obléknout, ale proto, že to je módní trend. A v další fázi snu, nejčastěji v tramvaji, zjišťuju, že módní trend do pražských ulic asi ještě nedorazil a já na něj vlastně nemám postavu, věk a koule. Slečna holt má.

bram
601 příspěvků 8.8.16 12:45

Muehehe, to je fakt povedený outfit :D Dala jsem si tu práci a projela jsem všechny šaty v eshopu té značky, protože jsem byla zvědavá na ofiko prezentaci, ale tenhle dobrýdenkozyven modýlek jsem tam nikde nenašla. Což nahrává teorii, že je má fakt opačně :-o Případně jí ten střih hrubě nesedí, z nedostatku se snažila udělat záměr a jaksi to.. ehm.. nevyšlo..

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 12:46
:-D

Anonymní8. srpna 2016 10:32

Tak si z Vás dělají srandu už i na módním pekle: http://www.modnipeklo.cz/…ankovani/47/. Myslím že ta vykukující podprsenka působí poněkud komicky :-D Jakoby jste si nevšimla, že Vám šaty slezly a vyvalila se celá podprsenka :-D Potkat tak nějakou ženskou ve městě, tak ji kulantně upozorním že ji leze celá podprda :-D
Odpovědět

Odpovědi

I am style8. srpna 2016 12:43

Mám se vůbec k tomuto vyjadřovat? Položme si otázku: „Jací lidé mohu brouzdat a přispívat na tomto zmíněném webu?“ Inteligentní asi těžko.

bram
601 příspěvků 8.8.16 13:09

@mutziputzi JO!! Položme si otázku: Čekal někdo z vás jinou odpověď? :)

Karoleenah
2322 příspěvků 8.8.16 13:19

@bram A já jsem je našla. :) Vygooglitelné jako „missguided harness dress“. Evidentně se slečna inspirovala prezentací na Asosu.
http://images.asos-media.com/…mage1xxl.jpg
http://images.asos-media.com/…mage4xxl.jpg

Edit: jo a mají je teď ve slevě za 10GBP, kdybyste někdo chtěli překvapivý outfit s rafinovaným výstřihem. :D

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 13:25

@Karoleenah Bohužel slečna bloggerka nezná míru, když nečouhá celá podprsenka a jednalo by se ideálně o podprsenku určenou k nošení viditelně, působí to o mnoho lépe. Ta její vyprsená verze je směšná.

Karoleenah
2322 příspěvků 8.8.16 13:28

@mutziputzi Hlavně mi na jejích fotkách připadá (a teď tím víc, jak to s porovnávám s produktovou fotkou), že to má do stran víc shrnuté záměrně, aby ta podprsenka koukala pořádně. Když už, tak už! :)

ming_xing
1324 příspěvků 8.8.16 13:34

@Karoleenah ono staci, ze ma trosku vetsi prsa nez ta skoro plocha modelka a uz to uhne do stran samo, beztak je to takovy ten hadrovity uplet..

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 13:57

Jsem slavná, už se za mě i vydávají blbušky :-)

Mutziputzi8. srpna 2016 13:37

Dobrý den, omlouvám se za své chování na Modním pekle.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 14:02

@mutziputzi
Teda, už chybí jen přiznání, že závidíte. :-)))

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 14:09

@SweetPotato dejte tomu cas ;-)

Stick
8 příspěvků 9.8.16 14:33

Nene, to nemůže myslet vážně…:-)))

Stick
8 příspěvků 9.8.16 14:38

Já nevím, ale slečna Adriana na mě působí jako totální slípka…, co to proboha je?

defilenaiguille
2824 příspěvků 9.8.16 15:35
@materidouska84 píše:
@mutziputzi A není ten první příspěvek myšlen jako ironie? :-D

Třeba si slečna vezme příklad a příště v těch šatech vyrazí bez podprsenky :-D Vidět něco podobného na ulici, tak na to s prominutím čumím jak vyoraná myš :-D

A napsala jste ji to tam? :-D

Aby vás nevzala za slovo :-) Připomněla jste mi tou poznámkou Madonnu v šatech od Jean-Paul Gaultiera, pod které měla původně patřit bílá košile, ale jí se to nelíbilo, tak vyrazila na molo bez košile…
http://anotherimg.dazedgroup.netdna-cdn.com/…3/343972.jpg

Bettz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.16 14:47

Občas sleduju: http://ordinarylife-my.blogspot.cz/ a tak nějak jsem předpokládala, že to vede někdo, kdo se umí hezky namalovat, když už za to utrácí majlant.
Ale ups: https://www.instagram.com/p/BDV0r0QAZAZ/?…

HarrietW.
314 příspěvků 22.8.16 13:15

@Bettz Což o to, namalované to asi bude docela hezky… Ale ta fotka je příšerná.

Bettz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 13:33

@HarrietW. Má otřesné obočí, rtěnku tak hala bala namalovanou, řasy a linky škoda mluvit + souhlasím, že fotka příšerná je.

HarrietW.
314 příspěvků 22.8.16 14:13

@Bettz To obočí jsem nějak přešla (víc mě zaujaly zuby v ofině), ale myslím, že ta rtěnka vážně bude spíš fotkou, respektive tím nemožným úhlem, navíc korunovaným prapodivným úsměvem, který by zdeformoval rty i Angelině Jolie. (Jediný člověk na světě, kterému sluší široký úsměv se zavřenou pusou je Dustin Hoffman. :D )

Bettz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 14:30

@HarrietW. Já jsem vysazená na obočí, takže tohle jsem nemohla přehlédnout :D
Spíš takto, když už má blog o kosmetice a utrácí za to nemalé peníze, tak bych očekávala, že bude líp namalovaná.

HarrietW.
314 příspěvků 22.8.16 14:42

@Bettz No to každopádně.

Stránka:  « Předchozí 1 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek