Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 49 Další »
chic-nešika
143 příspěvků 31.1.13 14:03

Jedna z blogeriek sa chystá variť v relácii Prostřeno na Prime http://pavlina-javurkova.blogspot.sk/…why-not.html#…, tak si pozriem čo ukuchtí, súdiac podľa blogu to čo bude mať na sebe ma asi veľmi nezaujme, ale človek nikdy nevie možno prekvapí, inak tiež sa vám zdá že má na všetkých fotkách mastné neumyté vlasy, alebo je to len môj pocit?

Ava
650 příspěvků 31.1.13 14:12

@chic-nešika mívá fotky i zde v Galerii… a také na mě působí ušmudlaným a i hrubým dojmem.

Jetthro
1130 příspěvků 31.1.13 14:25

@chic-nešika Mne tahle slecna vzhledove trochu pripommina jednu 17 letou holcinu co byla v Prostreno a ptala se, jaky maso je losos, jestli to je kureci nebo veprovy nebo hovezi…a jako predkrm servirovala ohraty tousty a misticky nastrouhanyho sejra s tim, ze si ho lidi maj rukama sypat na ty tousty (pokud jste ten dil nevidely doporucuju vyhledat, pravy gastro peklicko). Tak doufam, ze slecna Pavlina vari lip :D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 14:42

@chic-nešika A nevíte, kdy přesně to má běžet v TV?

chic-nešika
143 příspěvků 31.1.13 14:44

@ještěřička neviem, ona sama v komentároch píše, že nevie kedy sa to bude vysielať

Kuzalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 18:25
Blogerky

Koukni na http://www.blogerky.cz, tam je seznam blogerek

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 18:37

@pabylka V zásadě souhlasím, je to na jedno kopyto, stejně jako fota v odrazu výkladu, v zrcadle a detail značky na blozích. Na druhou stranu si dovedu představit, že přjít dnes s něčím novým dá docela makačku, zvláště když se budeme bavit o něčem, co se dá tak lehce zprofanovat jako móda.

pabylka
1032 příspěvků 31.1.13 18:45

No, ja len si každýkrát spomeniem ako pracne sme vo fotokrúžku vyrábali rozne efekty, drbali sa s filtrami, vývojkami a tak. Teraz to má človek na pár kliknutí. Jasné, že zaujať niečím neotrlým je makačka, ja len kua nevidím nič inšpirujúceho na x-tom detailnom zábere hrnčeku s kávou alebo koblihy:) Je to asi mimo téma, ale momentálne som asi v stave, keď sa mi zdá strašne veľa blogov viac menej podobných, asi je človek už presýtený.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 19:06

Já bych jen rád upozornil, že mimozemšťanka, na kterou jsem upozornil dříve, to tu evidentně čte. Vydala totiž ukřivděný článeček na blogísku . Nicméně situace byla zachráněna, protože houfy nezletilých obdivovatelek ujišťují, že z fyzického hlediska je vše v naprostém pořádku (ne-li lepší).

BTW: Vzkaz pro mimozemšťanku: Mimozemšťanka proto, že vypadáš jak Šišoun v New Yorku. O to se spolehlivě postará tvé obočí v kombinaci s vysokým čelem, šíleně tlustou vrstvou make-upu a rudými tvářemi. Vím, že ve Varech takhle snadno zapadneš, ale tady to prostě vidíme jinak.

Jetthro
1130 příspěvků 31.1.13 19:20

@pabylka To je ted totiz cool ;) http://www.nerdnirvana.org/…pster-photo/

Mimozemstanka kdyby nebyla pitoma tak par tejdnu necha oboci bejt aby dorostlo do nejaky normalni podoby, ale jeji problem..

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 19:21

@corleone No, mne dostalo, že si nechala takhle doslova „vykérovat“ obočí.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 19:26

@GalianosjednimL To taky může udělat jen mimozemšťan ;-)

pabylka
1032 příspěvků 31.1.13 19:29

@Jetthro asi tak :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 19:30

@corleone Já bych ty permanentky pochopil u starší dámy, ale jelikož se u toho dá hodně pokazit, nechápu to u mladé dívky. Je to dobou, kdy si spousty osmnáctiletých nechá dosloa „vycpat“ hrudník plastem tak, že to proporcionálně vůbec nesedí. Bohužel je jich dost, kteří jím potvrdí opak.

Matmys
2410 příspěvků 31.1.13 20:37
@pabylka píše:
Som jediná komu už lezú hore krkom na roznych blogoch také tie detailné fotky napríklad jedla, hrnčeku s kávou alebo iného „cool“ detailu? (viac menej hocičoho)

Buďte vděčná, že tam fotí jen jídlo a pití ještě před transformací.
Mohlo by být hůř :)

Sibyla
2646 příspěvků 31.1.13 20:57

To je husa, ta mimozemšťanka! A, @pabylka, souhlasím, ty fotky jsou prostě nudné a banální. Já bych tak chtěla objevit nějakou blogerku, která si šaty vytváří a zajímavě kombinuje, ne aby fotila ruku s náramkem z Háemka! Ano, jsou tu některé retro, ale ty jsou zas úzce zaměřené. Chtěla bych vidět třeba sukni ze sekáče, zkrácenou a doplněnou značkovým svetrem, a nápadně barevnými rukavicemi, prostě něco vynalézavého! Anebo blog vtipných a objevných postřehů a úvah, abych si musela říct: „No ne, tohle mě nenapadlo!“ A zatím to jsou samé nakupovačky, zošklivené vrstvou šminek a hypermódním duckface, obklopené davem tleskaček - Pak se člověk diví jistým absurdnostem kolem voleb. Proč - volí-li takové osoby, a vychovávají-li další generaci?

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 21:32

@Sibyla preto ma radsej streetstyle blogy :D
napr. tento som uz spominala a tento som objavila len nedavno.

a véčko je zrovna z tych, co kombinuju homemade, sh a znackove veci, obcas pekelna, inokedy inspirativna.

modra_kocka
903 příspěvků 1.2.13 01:29

Chápu to dobře, že několik lidí tady čte jiné blogy jenom proto, aby chodili do této diskuze blogerky pomlouvat? Cítite se po takových jedovatých výpadech jako něco lepšího, jako někdo super-cool? Zvlášť mě překvapuje Sibyla, která si obvykle tváří jako dáma na úrovni, a tady vypouští z klávesnice takové slinty, a ještě to zakončí nejapným a nepochopitelným propojením oblékání a voleb a rádoby filozofickou otázkou o volebních právech. Ubohost nad ubohost.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 08:19

@corleone Mě spíš než děsný obočí fascinují ty krátery co má na čele, je jí 23 a čelo má jak čtyřicítka, evidentně následky systematického udržování Duckface - k překvapení všech tento výraz dělá lidi hnusnější. To jí to ještě nikdo neřekl? Mě je 33 a tyto vrásky na čele se mi dařilo odvracet až do minulého roku, a přesto, i když nějaké ty dálnice už mám, oproti slečně jsou to neviditelné cestičky, které na fotkách vůbec nejsou vidět. No být od někoho od 10 let starší a vypadat od něj o 5 let mladší vždycky potěší.

Jojo, děvčátka, když budete od svých 16ti dělat tohle

Výsledkem je ve 23 letech tohle

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 10:15

@Matka Vlčice Mě to taky fascinuje. Spousta dnešních dvacetiletých holek vypadá dost „jetě“. Otázkou je, jestli tomu tak je záměrně (tzn. neví jak si „udělat ksicht“), anebo výsledek je maximum možného. Ale vypadat ve 20 jako nepříliš zachovalá čtyřicítka je asi trend.

Ava
650 příspěvků 1.2.13 14:14

@modra_kocka Kočko, píšeme to sem, protože tohle je Peklo, kde se protě hrůzy kritizují. A zkuste schválně té děvčici k jejímu článku o obočí napsat, že sice ho má prostě nechat dorůst, že si ho nemá ještě takhle blbě malovat, že si nemá dávat rudou tvářenku pod oči (?!) a k tomu modré stíny… atd atd. Protože když má blog o kosmetice, tak by měla vypadat, že tomu rozumí a umí. A věřte, že jediný, co udělá, že Váš komentář smaže nebo se na Vás sesypou urážky od ní a fanynek.

chic-nešika
143 příspěvků 1.2.13 14:20
@Sibyla píše:
To je husa, ta mimozemšťanka! A, @pabylka, souhlasím, ty fotky jsou prostě nudné a banální. Já bych tak chtěla objevit nějakou blogerku, která si šaty vytváří a zajímavě kombinuje, ne aby fotila ruku s náramkem z Háemka!

niečo podobné robí táto dáma http://www.trashtocouture.com/…e-after.html, prešíva šaty a niektoré jej modely sú fakt vydarené, napr. tieto šaty sa mi veľmi páčia, škoda že neviem šiť

modra_kocka
903 příspěvků 1.2.13 14:39

@Ava vnímám zásadní rozdíl mezi kritikou a osobními výpady. Konkrétně v posledních několika příspěvcích o té, které říkáte „mimozemšťanka“, nebyla vůbec žádná kritika, ale jen nadávky a jedovatá slina. Navic tohle forum je o tom, jaké modní blogy čtete a proč. tudíž moje otáza, a zda cizí blgoy čtete kvůli tomu, abyste mohli pisatelky tajně urážet, je zcela na místě. Odpověď, že se jim posmívate proto, že tady je Peklo, nepovažuji za dostatečnou. Napsat o někom, že má ošklivý mejkap je úplně jiné liga, než napsat, že je blbá, mimozemšťan a šišoun ze sci-fi, protože má ošklivý mejkap.

Ava
650 příspěvků 1.2.13 14:51

@modra_kocka Tak já jsem její blog neznala, než to sem někdo napsal. Koukla jsem se, nechápavě zakroutila hlavou a hotovo. Pak se tu někdo ptal, proč je kritizujeme a já odvětila, že tuhle slečnu např, proto, že má strašné a nevkusné obočí. A make-up obvykle taky. O šišounovi jsem nic nepsala (i když si myslím, že ke svému vysokému čelu má naprosto nevhodný účes). Toliko za mě, ostatním do hlavy nevidím.

modra_kocka
903 příspěvků 1.2.13 14:56

@Ava mně taky bylo divné, proč reaguješ, zrovna tebe jsem mezi „diskutery“, na které jsem narážela, neviděla :) A myslím, že oni sami moc dobře vědí, že jsem mířila na ně :)
Na blogerku mohu mít jakýkoli názor (a ten můj je stejný, jako mnohých zde), ale plivat urážky jenom kvůli blbými mejkapu a obočí je ubohost a malost, kterou bych od některých absolutně nečekala. Ale to už opakuji, co jsem psala prvně.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek