Jaké (módní) blogy sledujete a proč?

Fotoalbum tématu (112) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lachenauerin
544 příspěvků 1.2.13 18:07

Jak už jsem tu někdy léta Páně předloni psala, mě osobně zaujala Theresa Matějičná. Za prvé dle mého soudu velmi výrazně vybočuje z řady ostatních českých módních blogerek; jestli má nějaký český módní blog pel světovosti, pak právě ten její. Za druhé musím chtě nechtě smeknout před prezentovanými ukázkami jejího vizážistického umění. A za třetí, a to hlavně, cítím z jejího blogu něco velmi osobního, autentického, jakési – na jednu stranu sice ryčné, ale na druhou prakticky dost mimoděčné – svědectví o nějaké cestě, a pro tenhle typ výpovědi mám já slabost.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 18:13

@Lachenauerin Přesně jste to vystihla.Budu za chvíli vypadat jako její nekritický fanoušek, ale faktem je, že to, co popisujete je schopna kolem sebe šířit i v tramvaji. A to ne exhibicionismem, ale pouze tím, že je. Alespoň takový byl můj první dojem, když jsem ji viděl naživo.

Sibyla
2646 příspěvků 2.2.13 09:08

CO opravdu sleduji, je The Sartorialist. Teď jsem tam našla Scottovu poznámku, která dobře vystihuje blogistický mainstream:
I think this young lady is a great example… No one is giving her a bunch of free clothes, but she has great style and was rightfully proud of her vintage (second-hand) Perry Ellis coat…Even the high-paid editors are mixing their camelhair, fur-trimmed coats with nylon windbreakers from American Apparel. That´s big style, not big bucks.
Another thing that I really like about this young lady is that she is obviously very attractive, but is not falling into the bimbo trap that so many young ladies fall into–that is, feeling they have to show skin to be considered sexy.
http://www.thesartorialist.com/…-young-lady/

Minion
117 příspěvků 2.2.13 18:40

Dnes jsem objevila blog http://facehunter.blogspot.cz/ a moc se mi zalíbil, možná ho někdo také znáte :-) Nemám tušení, jak moc už je známý. Blogger fotí lidi v ulicích stejně jako náš Lovec inspirace a tyto fotografie zveřejňuje… Opravdu je to pastva pro oči - tolik zajímavých outfitů…

Sibyla
2646 příspěvků 2.2.13 19:02

@Minion Jo, tak taková imspirace by za to stála!

chic-nešika
143 příspěvků 2.2.13 19:11

@Minion keď som zbadala ten Stockholm spomenula som si na tento blog http://carolinesmode.com/…streetstyle/ móda je tam nositelnejšia ako napr. na Hel Looks, veľmi zaujímavá rubrika je „same same“, kde sú originály a nimi inšpirované lacnejšie verzie

Minion
117 příspěvků 2.2.13 19:24

@chic-nešika Děkuji za bezvadný tip na super stránky!! Projíždím už několikátou stranu a paráda, krásné outfity, zajímaví lidé a ta rubrika Same x same nemá chybu! Už si web ukládám do oblíbených, budu tam chodit častěji :-) Velmi oceňuji, že fotografie jsou velké, tak oblečení lépe vynikne a jsou víc vidět i detaily :-)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 07:48

@chic-nešika Děkuju za tip, můj šálek kafe, nesnáším plýtvání oblečením :-) A je fakt že z haleny ze sekáče ve vel. 56 se dá ušít ledasco.

Rahja
164 příspěvků 10.2.13 11:27

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:59

LaalaB
777 příspěvků 10.2.13 12:47

@Matka Vlčice Jj, mám tu ještě od loňska rozešité jedny takové šaty pro dceru s velké pánské bavlněné košile. Doufám, že jí ještě letos budou, vloni jsem je ani nedošívala, protože celé léto propršelo.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.13 10:33
@CandyKendall píše:
Já miluju toto - nejedná se o fashion blog, ale stejně to stojí za to. Jsou úžasně styloví, mně se na tom nejvíc líbí to, že autorka blogu dokáže být tak hezky a stylově oblečená i s malými dětmi, když si projdete starší příspěvky, tak zjistíte, že dokonce i v těhotenství je vypadá krásně. No a to dětské oblečení - ach.

Jeden z nejlepsich odkazu tady, tomu rikam prijemna inspirace, diky!

Kuzalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.13 21:31

Zajímavý blog je A pak přišla panda a byla růžová, sice není o módě a nepřispívá moc často, ale hezky píše http://ruzovapanda.blogspot.cz/

Sailorette
1594 příspěvků 27.2.13 11:05

www.thefashionpolice.net není klasický módní blog, ale sleduju ho už dlouho, vždycky se tam pobavím.

FashionPie
3 příspěvky 10.3.13 18:10
možná můj blog :)

Ahoj, nedávno jsem si založila svůj blog http://www.fashionpie.cz/. Nedávám tam svoje outfity, spíš píšu o tom, co mě z módního světa zaujme. Třeba se bude líbit i někomu z Vás :)

kkj
34 příspěvků 10.3.13 18:27
.

Ty příšerný boty opřený o bednu se švestkama, tak ty mě dostaly! :D
http://kamaradizreznictvi.blogspot.cz/?m=0

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.13 08:42

Nevím kam jinam by se to hodilo… ale v Prostřeno je tento týden kromě jiných Pavlína Javůrková, slavná to bloggerka i tady na Pekle. Vařit bude až v pátek. Zatím na mě tedy působí poměrně divným dojmem, chápu, že nervozita udělá svoje, ale některé její proslovy fakt stály za to :D

Norielle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.13 23:11

http://retro-story.blogspot.com/ - autorku osobne poznám a keby som na túto linku nenarazila ako odkaz na jej gmail chate, netuším že ten blog robí, pritom viem, že vo vintage štýle má obrovskú záľubu. Takto by sa podľa mňa malo retro nosiť. A okrem toho že má veľmi svojský štýl získala nedávno na Oxford Uni PhD. zo zoológie a vo svojom odbore je očividne veľmi dobrá, pretože o pár dní bude vo Varšave robiť svoj vlastný TED talk. Áno, som zaujatá, ale pozrite si sami.

llolla
2102 příspěvků 13.3.13 07:20

@smrtonoška
Jo, taky jsem na to narazila, ale viděla jsem asi prvních 10 minut z pondělního dílu, v televizi to nestíhám a na netu mě to u páté reklamy přestane bavit- a když ne, tak mě spolehlivě vytočí ti „komentátoři“=)

Zorča
142 příspěvků 13.3.13 09:09

@llolla: Pokud vám vadí reklamy, stáhněte si nějaký program, který vám bude reklamu filtrovat. Ad block pro google chrom , operu , mozillu , IE .

Nedávno jsem si ad block konečně přidala do chromu a je to fakt super. Filtruje právě i reklamní videa.

llolla
2102 příspěvků 13.3.13 10:38

@Zorča
Zkusim to, diky=)

chic-nešika
143 příspěvků 18.3.13 19:25

@smrtonoška áno pozerala som, ale nič moc, neviem či ste pozerali aj dnes ale všimli ste si ten rozdiel oproti minulému týždňu? Takisto mladé baby, ale ten rozdiel je markantný. Sú to modelky? Nevidela som to od začiatku tak neviem, veľmi vkusné slečny, krásne vlasy, líčenie, tento týždeň budem pozerať len kvôli tomu aby som videla do čoho sa nahodia ;-)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.13 20:20

@chic-nešika jsou to fotky z Paříže a jestli byly foceny u příležitosti nějaké modní události.. např. fashion week, pak se není co divit

chic-nešika
143 příspěvků 19.3.13 08:29

@sekaclady nie ja nemyslím fotky, písala som o relácii Prostřeno, o ktorej písala @smrtonoška ;-)

myška.m
53 příspěvků 26.3.13 16:14
blog - krátké vlasy

Hledala jsem inspiraci - módní blog někoho s krátkými vlasy a nejlépe i brýlemi :-) i když to už chci asi moc.. Bohužel jsem ale nenašla, pokud byste nějaká věděla a poradila, byla bych ráda.

blue0015
294 příspěvků 26.3.13 18:14

@myška.m Tahle slečna má krátké vlasy, ale bohužel nemá brýle :D Ale její blog mám ráda, je hodně kreativní, akorát má někdy na můj vkus až moc krátké sukně: http://vitainvitro.blogspot.cz/

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 49 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek