Jaké oblečení považujete za vhodné na mši do kostela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.13 12:50

@Sekhmet Díky :). Shodou okolností můj bývalý přítel skládal letos sliby ve Vyšším Brodě :D.

Eleanor Rigby
613 příspěvků 18.8.13 12:53

H2SO3 je kyselina siřičitá. Cimrmani zmiňují H2SO5, což je kyselina peroxosírová, a chemici jsou právě jediní, kdo se tomu nesměje.

Doudou
1387 příspěvků 18.8.13 13:44
@Go-lightly píše:
Máma vzpomínala, že zamlada chodila do Týna, kde byla jedna mše v neděli v devět večer a trempové a tak tam šli když se vrátili do Prahy. A že tam byla skvělá atmosféra a skvělý farář. Že se mu tam slízali jasní cvoci, a když si lidi stěžovali, říkal: „A kam jinam mají jít?“ Já teda bych se spíš necítila v takové té naškrobené společnosti (v neděli mše, po mši korzo, rukulíbám, paní vrchní lékárníková) To je přece fuk co má kdo na sobě!

Myslíte na kostel Panny Marie před Týnem na Staromáku v Pze? Tam působil páter Reinsberg a byl hrozně populární. To bude asi ono. Já tam chodila jako malá a měla jsem to tam moc ráda :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 19.8.13 09:00

@jumbeee Doprkvančic :) asi máme společné známé. Ve VB je snad jen 7 cisterciáků :)

viera666
967 příspěvků 19.8.13 09:20
suhlasim s

@Lála_druhá .
Ja pri vstupe do akehokolvek svatostanku (mesita, synagoga, kostol), ale aj akejkolvek „slusnejsej“ miestnosti (koncertna sala atd.) zahalujem ramena a manzel sklada pokryvku hlavy.

666mahu
1490 příspěvků 19.8.13 11:07
@jumbeee píše:
@666mahu Taky mě to štve, od té doby tam chodím jen v adventu na roráty.

Nechodím tam vůbec, považuju soudní spory za nesmysl, katedrála je církevní stavba, k těmto účelům byla postavena za přispění lidí, kteří dávali na svůj stánek/své církvi. Nechápu, proč by měla patřit státu. Před revolucí sice patřila také státu, první nárok byl tedy od komunistů, protože ti znárodnili všechno, ale aspoň nechtěli vstupné.
Když stát myslí (někteří bezvěrci si dělají nárok), tak ať jim slouží mši prezident. :D :D

Robena
1257 příspěvků 19.8.13 11:12

@viera666 Synagoga - pokryvka hlavy naopak zustava.

viera666
967 příspěvků 19.8.13 11:25
siltovka nie :-)

@Robena Ale skvely postreh, palec hore :-D.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 11:28

@666mahu Dívám se na to stejně (na roráty tam chodím, protože jiné před školou nestihnu).

z_dediny
1108 příspěvků 20.8.13 10:51

@cholerka Na mši by to rušit mohlo, spíš určitě by to rušilo. Při běžné návštěvě kostela, kdy se tam courají turisté, musejí rušit, ať jsou oblečeni jakkoliv.

Karin
3948 příspěvků 18.6.17 22:30

1 Tm 2:9

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek