Jaké používate pero, zápisník apod.

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.12 21:26

@Acrobaleno ste si istá že aspoń 20 ľudí na tomto českom fóre vie čo je atrament? :-) Ja som s tým mala problém v obchode a pomáhalo mi to hľadať asi 5 zákazníkov. :-)

TinkaH
920 příspěvků 6.8.12 21:30
@gulietta píše:
@Acrobaleno ste si istá že aspoń 20 ľudí na tomto českom fóre vie čo je atrament? :-) Ja som s tým mala problém v obchode a pomáhalo mi to hľadať asi 5 zákazníkov. :-)

Pravděpodobně ne, ale ti lepší si to zjistí ;-)

Acrobaleno
1074 příspěvků 6.8.12 21:31

@gulietta Nuž mali by vedieť. Po česky je atrament atrament, či? :D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.12 21:31

@TinkaH no to je pravda, nenapadlo ma že tie panie čo mi pomáhali nemali v predajni k dispozicii internet. :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.12 21:32

@Acrobaleno inkoust. :-)

Acrobaleno
1074 příspěvků 6.8.12 21:33

@gulietta Vidíte…Tak teda milujem vôňu inkoustu :D.

TinkaH
920 příspěvků 6.8.12 21:36
@gulietta píše:
@TinkaH no to je pravda, nenapadlo ma že tie panie čo mi pomáhali nemali v predajni k dispozicii internet. :-)

ti byli asi z nějakého zapadákova, kde ani lišky nedávají dobrou noc. Jinak tady máme internet vždy s sebou ;-) :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.12 22:17

@Choucas Ano mám teďka ranní. A sakra :D

Ava
650 příspěvků 6.8.12 22:29

Filofax. Mám od nich i peněženku. Psaní do mobilu ani outlooku ani googlu jsem si neoblíbila. Nejčastěji píšu obyč tužkou s gumou na konci. Nemám ráda škrtání…

Esmee
4418 příspěvků 6.8.12 22:45

Já obvykle v kabelce nosím plnicí pero Charles Dickens, je keramické černé se stříbrnými doplňky. A co se týče diářů, ten musím mít, alespoň během akademického roku vždy a všude, protože jsem hlava děravá :-D. nejpraktičtější a nejoblíbenější je pro mě Moleskin ve velikosti A5 :-).

Ichy
67 příspěvků 7.8.12 00:19

Plnící pero a diář Filofax už několik let :)

firefly
527 příspěvků 7.8.12 00:41

Nosím obyčejně vypadající pero, vypadá jako propiska, ale je v něm inkoustová náplň, propisky nemám ráda. Stojí asi 80,– a vypadá ještě laciněji, ale prostě se mi s ním dobře píše. Studuji, takže někdy toho popíšu hodně a nemám nervy na víc per :) Diář každý rok jiný, vždy nějaký veselý, letos růžový s motýlky :D

janiiiv
781 příspěvků 7.8.12 01:12

Mám diář z časopisu Žena a život, titulní strana došperkovaná samolepkami iloveyou , proti šedi a Brno hraje na city . Je malý (A6) a lehký. V předchozích letech jsem nosila diář s kroužkovou vazbou a v té vazbě zasunutou jednu dostatečně tenkou propisku, ale na letošní s Paříží jsem nenarazila a ostatní se mi nelíbily.
Nezřídka se mi stává, že plánuju na rok dopředu, takže diář je moje pravá ruka.
Na psaní nosím buď čtyřbarevnou propisku Concorde, nebo (protože často s sebou tahám noty a do not se píše zásadně tužkou!) pentilku zn. Pentel šafránové barvy - neb Pentel vyrábí různé barvy „obalů“ na různé šířky tuh (konkrétně moje je 0,9 mm).

taisao
69 příspěvků 7.8.12 02:12

Ručně píšu čím dál méně, bohužel. Beru to, co najdu doma, propisku, gelovku či tužku. Diáře mám moc ráda, kupuji si menší formát, kdysi krásné v Marks and Spencer, nyní zářivě barevné kdekoli, staré nevyhazuji, jsou to totiž něco jako vzpomínky. Píšu tam samozřejmě, co mám kdy udělat apod. Ale často připíšu, co se dělo a vtipné momenty a hlášky, na které bych nerada zapomněla. Takže je to deník, ale neříkám tomu tak, protože do deníků nejsem schopná si zapisovat pravidelně nic:).

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 7.8.12 08:04

@Rabbit-Heart Máte u mě velký bod a zelené ramínko za zápisník Star Wars :)

ifoun
338 příspěvků 7.8.12 08:51

Jako diář používám google kalendář ze dvou důvodů - mám ho pořád přístupný v mobilu, máme ho společný s manželem, takže se nám nestane, že každý na jeden den něco naplánujeme a nejde to dohromady. Tzn. když tam mám cvičení, nekoupí na ten den lístky do kina atd. Používáme ho už docela dlouho a je skoro pořád plný. K tomu mám zápisník (tuším Paperblanks), kam si zapisuju úkoly - že potřebuju zanést věci do čistírny, objednat se na kosmetiku, nezapomenout na dárek pro toho a toho. Potřebuju vidět seznam a hezky si odškrtnout to, co už je splněno. Zápisník nosím skoro pořád s sebou a píšu si tam všechno, co mě napadne. Zapisuju tím, co mám po ruce. Ale poslední dobou moc hezkým perem od kamarádky, které je sice jemně dětské, ale jde to vidět jen hodně zblízka, jinak to působí jako abstraktní vzor :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 7.8.12 12:11

@Dáma_s_hranostajem Děkuji! Jsem ráda, že tu nejsem sama :)

Alizon
1235 příspěvků 7.8.12 12:37

@taisao
Taky mam ty stare diare schovane. Nedavno jsem listovala jednim starym asi 12 let a vzpominala na sva studentska leta. Sice tam byly vetsinou nudne poznamky „zkouska XY“, ale obcas i vtipna hlaska nebo neco co vyvolalo zachvat nostalgie.
Muj nejstarsi „diar“ je kalendar z roku kdy jsem se narodila (ten si schovala maminka), tam mam vsechna ockovani a kontroly u doktorky, prvni krucky a jine dulezite veci + poznamky maminky, ktery den dostanou v domacich potrebach zbozi;)

kacenka.smile
428 příspěvků 7.8.12 19:19

Mám Moleskine, několik zápisníků a diář a jsem moc spokojená. Okolí ale moc nechápe, že mám potřebu utratit za notýsek takové peníze. Jinak na psaní používám buď levné propisky ze školy (3Kč/ks), se kterými se mi dobře píše a mohu jich mít spoustu a pořád po ruce. Mám i lépe vypadající propisky a pera, ale vzhledem k tomu, že to hodně ztrácím, tak spíše z levných vod.

monicka
566 příspěvků 7.8.12 21:03

Já jako koníček sbírám reklamní propisky, takže toho taky využívám a normálně je nosím na psaní (hlavně různé farmaceutické firmy dělají moc pěkné a originální propisky :) ).
Pokaždé si k Vánocům koupím diář, pokaždé si dám předsevzetí ho používat a pokaždé na něj do měsíce zapomenu… Jedinkrát, kdy jsem ho opravdu používala bylo během studia v zahraničí, ale po návratu do Čech mě to zase přešlo :).

Lacrimosa
164 příspěvků 10.8.12 01:36

Při příležitosti mého prvního zkouškového období jsem darem dostala pero Regal. Píše se mi s ním velmi dobře, vyhovuje mi, že je takové těžší. Stále ho obřadně používám při zkouškách :). Jinak běžně v kabelce nosím „číny“. Diáře mívám takové maličkaté a právě na další období bych si chtěla pořídit nejlépe nějaký co stránka, to jeden den. Takto mám nutkání si spoustu věcí pamatovat, což se mi sice daří, ale také bývám dosti roztržitá. Takže už je třeba nastolit nějaký řád a pečlivě zapisovat a plánovat.

hanabanana76
160 příspěvků 10.8.12 10:55

Filofax v cervene kuzi, srdecni zalezitost z mladi, ale nejak rok od roku se mi zvetsuje, pred deseti lety jsem zacinala na pocket size a dneska mam konferencni slozku.
Pero nemam bohuzel inkoustove, pouzivam Caran D'Ache, dar od manzela, ja si na pera teda nepotrpim a ani se v nich vubec nevyznam.

Hadař
1 příspěvek 22.1.13 11:21

Vzhledem k tomu, že pera neustále ztrácím, žádná drahá si raději nepořizuji. Raději si pořídím pakl nějakých obyčejných, co se mi zrovna líbí (třeba v tomto e-shopu s pery ) a používám je dokud je všechny nepoztrácím :-)

Tebah
4257 příspěvků 22.1.13 13:04

Možná vám můj dotaz přijde nepříliš inteligentní, ale to opravdu nosíte inkoustová pera pohozená jen tak v kabelce? Já mám už delší dobu jedno inkoustové a plánuji ho začít nosit, ale pořád váhám, JAK ho budu nosit - s pouzdrem mi to přijde trapné a bez pouzdra bych asi měla strach, že mi vyteče.

Sibyla
2646 příspěvků 22.1.13 13:11

Bohužel, všechno si zapisuji do mobilu, aspoň vím, kde to hledat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek