Jaké používate pero, zápisník apod.

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Syslik1
95 příspěvků 29.10.13 18:59

Diář Filofax - protože spolupracuji s chlapy, kteří mají stejné nebo podobné, mám červený, ten mi nikdo nesebere. A uvnitř má dva úchyty na propisky nebo pera, takže neztrácím. Vnitřek je vyměnitelný, takže mi diář vydrží na více let.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.13 19:29

Používám pero (propisovací), které pokud možno píše (což je dneska jev skoro nevídaný), a nejbližší ubrousek. Pokud pero selže, zaskočí tužka na obočí.

sotek123
1 příspěvek 24.10.15 15:21

Já píšu s Parker Urban Premium nebo na počítači :-)

Příspěvek upraven 24.10.15 v 19:01

MP Maggie
995 příspěvků 24.10.15 18:43

@sotek123 To jsem ráda, že ses, šotku, zaregistroval, abys nám to ukázal. Já zrovna přemýšlím, kde nakoupím pera celé rodině k Vánocům. Už vím. Je fajn, že si tak pomáháme.

MP Maggie
995 příspěvků 24.10.15 18:43

Zdvojený příspěvek

Hercule Poirot
14 příspěvků 8.11.15 13:18

Já používám pero od FranklinCovey a zápisník od Leuchtturm.

http://www.penshop.cz/showImage.asp?…!FC0036-1MS. jpg

pavelnovy
1 příspěvek 19.5.21 10:01

Zdravím, je mi úplně jedno jaké pero, tužku, propisku nebo zápisník používám, dokud na něm je moje jméno. Na **** jsem si nechal udělat vlastní propisky, diář, kalendář a tak nějak vše co jde (za dobrou cenu). Pokud máte někdo zájem o snad doslova cokoliv s vlastním designem, běžte na to mrknout, vyplatí se to.

Edit adminem: smazán odkaz

Moir
2611 příspěvků 19.5.21 18:01

@pavelnovy po 6 letech odpovídat…navíc první příspěvek vůbec, to nevypadá jako pokus o reklamu ani trochu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek