Jaké šaty na nesouměrnou postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mine123rva
3 příspěvky 3.2.20 16:29
Jaké šaty na nesouměrnou postavu

Dobrý den všem, já už nevím, co vyzkoušet, tak píšu, třeba někdo uhodíte hřebík na hlavičku :) Mám fakt nesouměrnou postavu, 180 cm výška, přes prsa cca 116, pas /prakticky žádný, nejužší místo mám pod prsama - 90 cm, takže schovaný za nima, nic s jakoby páskem mít nemůžu, to jsem fakt jak přeštípnutý balon) - přes břicho 100 cm, boky 97. Tudíž se odzhora dolu pohybuju mezi hraniční XXXL/XXL a M. Jsem opravdu vysoká a mám dlouhé, fakt hodně moc štíhlé nohy, a absolutně žádný zadek. Neobjevila jsem žádný střih šatů, co by mi seděl… Když už se vejdu přes prsa, tak mi to všude dole vlaje, kdybych měla větší zadek, tak by to bylo mnohem jednodušší. Zkoušela jsem i dole něco víc navlněné, že by to jako srovnalo postavu, ale jak není zadek, tak se to nemá na čem nařasit a visí to. Ošklivě. Moc ráda bych začala chodit zase na plesy, ale nechci tam chodit v sukni a halence… tak což když to jinak nepůjde, tak holt budu, ale třeba… :) Moc děkuji!

Reakce:
giuliettka
7164 příspěvků 3.2.20 16:44
@mine123rva píše:
nejužší místo mám pod prsama - 90 cm, takže schovaný za nima, nic s jakoby páskem mít nemůžu, to jsem fakt jak přeštípnutý balon) - přes břicho 100 cm, boky 97. Tudíž se odzhora dolu pohybuju mezi hraniční XXXL/XXL a M. Jsem opravdu vysoká a mám dlouhé, fakt hodně moc štíhlé nohy, a absolutně žádný zadek.
:-D
mine123rva
3 příspěvky 3.2.20 16:55
@giuliettka píše: :-D
… tak to by byla ta lepší varianta :D
Temperance
2628 příspěvků 4.2.20 15:03

@mine123rva Možná by Vám poradila @MP blanka - je to zkušená švadlena, která se kdysi zmiňovala, že k ní dojíždí dáma s nesouměrnou postavou.

DanielaS
5131 příspěvků 4.2.20 15:19

Existuji kalhotky/leginy s vycpavkami. Treba by to pomohlo.
A na ples spodnicku, ta udela rozsirenou siluetu i bez zadku.

mine123rva
3 příspěvky 4.2.20 15:34

@DanielaS hele to je zajímavej nápad. Proguglím to! Díky :)

MP blanka
2575 příspěvků 4.2.20 16:54

@Temperance - ušiť šaty na takmer akúkoľvek nesúmernú postavu je pre každú krajčírku pekná výzva. Rozhodne sa to dá, ale je to bohužiaľ dlhšia cesta, ako zájsť do obchodu, alebo si objednať niečo z konfekcie. Preto rozumiem tomu, že sa tu radíte o možnostiach v konktérnych obchodoch.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek