Jaké vybrat doplňky k šatům na svatbu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikinkira
2 příspěvky 12.08.19 14:50
Jaké vybrat doplňky k šatům na svatbu?

Ahoj holky, prosím o radu, co se módy týče, jsem úplně vedle.
Jdu na svatbu jako svědkyně a potřebuju poradit do jaké barvy ladit doplňky (psaníčko, boty…)
Víckrát to asi nevyužiju, tak jsem myslela, že využiju, co mám doma. Psaníčko i lodičky ve stejném odstínu červené. Dá se v této kombinaci vyjít mezi lidi nebo byste mi doporučily spíše něco jiného? Ještě mám bílé psaníčko, ke kterému bych si boty musela dokoupit.

Děkuji moc za rady a tipy

Příspěvek upraven 12.08.19 v 17:26

Reakce:
irma73
434 příspěvků 12.08.19 16:49

Červenou bych k tomu nedávala, bílé psaníčko by šlo. Boty nemusí být nutně ve stejné barvě, jako kabelka, zkuste pohledat, jestli nějaké vhodné doma nemáte. Lépe světlé.

Nikinkira
2 příspěvky 12.08.19 17:25

@irma73 děkuji moc! Naštěstí jsem jedny světlejší našla, tak snad budou vhodné a dám na vaši radu :)

irma73
434 příspěvků 12.08.19 20:05
@Nikinkira píše: … snad budou vhodné a dám na vaši radu :)

Ještě tedy záleží, jak je svatba pojatá a v jakých se koná prostorách. Ani šaty, ani boty, nejsou vyloženě společenské, navíc budete svědkyně a ne běžný host. Jestli je to volně pojatá letní svatba, mohlo by to být fajn, pro svatbu třeba venku na louce. Jestli je to ale honosnější svatba v reprezentativnách prostorách, potřebujete slavnostnější šaty i boty. Zvažte to sama, případně se poraďte s nevěstou, jaké je její očekávání.

BarcaAri
623 příspěvků 12.08.19 21:36

Cervena urcite ne. Bile psanicko relativne ok, ale uz mi prijde ponekud zastarale. Budu ale uprimna, ty saty se mi nelibi, podle me vam nesedi.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek