Jaké vybrat doplňky k šatům na svatbu?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikinkira
3 příspěvky 12.8.19 14:50
Jaké vybrat doplňky k šatům na svatbu?

Ahoj holky, prosím o radu, co se módy týče, jsem úplně vedle.
Jdu na svatbu jako svědkyně a potřebuju poradit do jaké barvy ladit doplňky (psaníčko, boty…)
Víckrát to asi nevyužiju, tak jsem myslela, že využiju, co mám doma. Psaníčko i lodičky ve stejném odstínu červené. Dá se v této kombinaci vyjít mezi lidi nebo byste mi doporučily spíše něco jiného? Ještě mám bílé psaníčko, ke kterému bych si boty musela dokoupit.

Děkuji moc za rady a tipy

Příspěvek upraven 12.08.19 v 17:26

Reakce:
irma73
515 příspěvků 12.8.19 16:49

Červenou bych k tomu nedávala, bílé psaníčko by šlo. Boty nemusí být nutně ve stejné barvě, jako kabelka, zkuste pohledat, jestli nějaké vhodné doma nemáte. Lépe světlé.

Nikinkira
3 příspěvky 12.8.19 17:25

@irma73 děkuji moc! Naštěstí jsem jedny světlejší našla, tak snad budou vhodné a dám na vaši radu :)

irma73
515 příspěvků 12.8.19 20:05
@Nikinkira píše: … snad budou vhodné a dám na vaši radu :)

Ještě tedy záleží, jak je svatba pojatá a v jakých se koná prostorách. Ani šaty, ani boty, nejsou vyloženě společenské, navíc budete svědkyně a ne běžný host. Jestli je to volně pojatá letní svatba, mohlo by to být fajn, pro svatbu třeba venku na louce. Jestli je to ale honosnější svatba v reprezentativnách prostorách, potřebujete slavnostnější šaty i boty. Zvažte to sama, případně se poraďte s nevěstou, jaké je její očekávání.

BarcaAri
631 příspěvků 12.8.19 21:36

Cervena urcite ne. Bile psanicko relativne ok, ale uz mi prijde ponekud zastarale. Budu ale uprimna, ty saty se mi nelibi, podle me vam nesedi.

Pavla.Eliskova
32 příspěvků 20.3.20 11:18

Kdyz uz tak bílé. Ale jak pise Barca..nemate jine saty?

Nikinkira
3 příspěvky 20.3.20 11:33

@Pavla.Eliskova půl roku po svatbě už je pozdě něco měnit :D nakonec jsem si šaty nechala, nemohla jsem sehnat jiné, které by mi sedly, ale koupila jsem si nové boty a kabelku. Nikdo neměl žádnou výtku, nevěsta to schválila, tak to snad nedopadlo nejhůř.

Pavla.Eliskova
32 příspěvků 21.3.20 11:35

Tak na této fotce Vám šaty sedí ;)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek