Jaké zkrášlovací služby využíváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Lacrimosa
162 příspěvků 20.7.12 22:41

No, možná bych si měla připadat jako barbar, ale jsem chudá studentka, takže plno „udržovacích“ úkonů zastávám sama :D Nějak raději prásknu peníze za knížky a výstavy, než za tyto služby. Nepravidelně docházím akorát na masáž zad. Vlasy si stříhám sama, opečovávám ruce, nohy… Spíše jsem vždy strávila čas u kožního lékaře. Pleť mě, pravda, trápí od puberty dodnes. I když se to už podstatně zlepšilo. Zkrátka na to, abych se momentálně nechávala pravidelně někým opečovávat mi má studentská almužna nestačí :) Ovšem až budu výdělečně činná, do jisté míry o tom uvažuji.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.12 17:17
@Světýlko.t píše:
@cibetka 1 Můžu se zeptat jak na tebe účinkují lymfatické masáže? Už o tom dlouho přemýšlím…

Neuvěřitelně, doslova cítím, jak se mi lymfa začíná honit tělem jakmile na mne masérka sahne. Hodně ovšem záleží, jestli to umí a neodbývá - platí tady čím jemnější, tím lepší. Nohy mám teď po asi 10 masážích úplně hladké a ruce se také lepší. Navíc je to naprosto úžasný relax, zvlášť když je masérka stejná krevní skupina. Jsem odhodlaná chodit doživotně, kdyby bylo na mně, tak žiju na jejím masážním stole a NIKDY neslezu.

Tebah
4257 příspěvků 15.8.12 18:05

Já chodím pravidelně jen na suchou pedikuru (cca každých šest týdnů) a ke kadeřnici. Dřív jsem chodila na mokrou, ale párkrát mi ty nohy tak ořezali, že mně to bolelo při chůzi několik dní, takže teď už jen na suchou - je mnohem šetrnější.
A k těm rozpraskaným patám - taky na to trpím a co na to pomáhá je pilník na nohy, který tu kůži vyhladí (já mám úplně obyčejný z dm asi za 30 korun). Všechno ostatní včetně pemzy a různých speciálních škrabek kůži zatrhává, takže i když se budete hoblovat do krve, nikdy ty nohy nebudou hladké. A taky je dobrý trik, co mi poradila pedikérka, vzít nohy pilníkem jen na sucho - pokud se to dělá na mokro, ohobluje se moc kůže a můžou se dělat otlaky.

Přemýšlím, že bych začala chodit na kosmetiku (je mi 26), nemáte v Praze nějaký tip?

kacenka.smile
428 příspěvků 15.8.12 18:16

Pravidelně každý měsíc chodím ke kadeřnici, což je tedy citelný zásah do mého rozpočtu. Nechávám si barvit vlasy a sestříhat ofinu. Jednou za tři měsíce komplet střih. Uvažovala jsem i na kosmetičkou, ale řekla jsem si, že napřed zkusím kožního lékaře, mám problematickou pleť s akné. Ale snažím se o pleť pečovat co nejlépe sama.
Na manikúru nechodím, ani o tom neuvažuji, nemám pocit, že by to mé ruce potřebovaly. Spíše mě láká pedikúra, ale trochu se obávám lechtání a připadá mi to jako trochu nepotřebný luxus (pro mě).

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.12 08:43

@Tebah skúste Yves Rocher.

Tebah
4257 příspěvků 16.8.12 09:10

Prave ze kosmetika od Yves Rocher mi nesedí-měla jsem po ni alergickou reakci, takže tomu bych se radši vyhnula. Ale diky za tip :-) Nemáte někdo zkušenost a kosmetikou Darphine nebo Alcina?

Calis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.12 09:44

Ke kadeřníkovi chodím asi tak jednou za 5-6 týdnů. Mám krátké vlasy, takže potřebují častější zastřihávání. Jelikož ale bydlím na maloměstě, cena za kadeřníka (navíc u kamaráda), je opravdu lidová. Jinak bych si to nemohla dovolit. Nehty si upravuju sama. Netrpím nijak výrazně na třepení nehtů, ani na suchou kůži. Ke kosmetičce zatím nechodím, ale ráda bych alespoň třikrát do roka chodila na základní péči.

bassetlady
89 příspěvků 16.8.12 11:23

Kadeřnice jednou za cca 6 -8 týdnů 2000,–,každých 5 týdnů brazilská depilace 700, ruce 250,–, podpaží 250,–, a jako zkrášlovací službu beru i cičení takže permice na box 550,– a občas pedikůra a když jsem v zimě hodně zelená tak decentě solárko cca 600,– za rok

Saxofon
508 příspěvků 16.8.12 13:22

Jsem za exota, nechodím nikam, vysloveně nesnáším, když se mě někdo dotýká, i u lékařů musím zatnout zuby, zavřít oči a doufat, že to brzo přejde (extra zážitek je v tomto oboru porodnice, nejraději bych porodila sama bez pomoci, ale na to jsem příliš industrializovaná a věřím, že by se mohlo něco pokazit, tak těch 12 hodin neustálých prohlídek a doteků musím přežít). Vlasy barvím sama, zkusila jsem během cca 20 let několik kadeřníků (včetně „věhlasných“) a vždy to dopadlo špatně - i přes varování mi zpravidla zastřihli vlasy příliš krátké (a já 2 měsíce čekala, až začnu vypadat jako člověk a ne slepice), bez ohledu na barevnou typologii a jasnou žádost o přesný odstín mě obarvili jinak (nevím, proč mají kadeřníci v oblibě zlatavé a načervenalé odstíny i pro někoho, kdo je jasně „sněhurkovský“ zimní typ), po zásahu kosmetičky jsem týden léčila podrážděnou podebranou pleť. Manikérku mám v rodině, ale i tak ji využiji max. jednou za rok a o nohy se prostě z důvodů uvedených v začátku příspěvku starám sama, stejně tak o epilaci.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 22:56

@lipo Já to mám naprosto přesně stejně. Podezřívavě si říkám, když se někdo, kdo si zadává výrobu firemní cedule, ani neobtěžuje zjistit, jak se to píše, co když se neobtěžuje znát ani správné postupy? Ale také připouštím, že to tak být nemusí. Dokonce jsem na tuto úvahu dostala odpověď, že jsem moc přísná. Taková jsem já:-)

Sara01
25 příspěvků 25.8.12 17:31
@viktorka_od splavu píše:
jako vtip dobrý:-)

bohužel to je to, co si spousta lidí myslí - doktor nás vyléčí, nejlíp bez našeho přičinění, bohužel reklamy v tv na spousty léku a celkový životní styl, zisky farmaceutických firem, vše tomu nahrává, přitom v první řadě musí každý nést zodpovědnost za svůj život, je jasné, že za každou nemoc si nemůžeme sami a je prostě třeba léků a lékařů ale někdy mi až nahání hrůzu ta mašiérie lékaren a lékařských středisek, dealerů léků, skoro každé dítě má rovnátka a chodí na rehabilitaci nebo mu nutí zdravotní obuv. Když člověk pouvažuje zdravých rozumem tak kdysi byla ve městě jedna lékárna, rovnátka v naší škole neměl snad nikdo (proč bychom měli mít všichni zuby jako podle šablony) a jelikož jsme většinu času jako děti lítaly po venku místo sezení u pc, tak jsme neměli ani alergie, ani problémy z páteří a ploché nohy byly vyjímka.
Abych nebyla úplně OT, tak kdysi jsem byla párkrát na kosmetice ale příliš mi to nesedělo, pedikůra je super ale pokud nemám čas tak si ji udělám sama, takže jediný zákrok, který absolvuji již nějaké léta je jednou za půl roku botox a s tím zatím vystačím, vrásky kolem očí, které se mi dělaly již ve velmi mladém věku tím pádem nemám, určitě si nemyslím, že to nemůže být škodlivé, když se to přežene tak člověk opravdu může vypadat jako vosková figurína, proto pozor na lékaře, který vás bude přesvědčovat, že toho potřebujete co nejvíc ale volte takového, který citlivě aplikuje raději míň - lepší malá vráska než mrtvý obličej.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 19:25

@Sara01 v jednom príspevku skonštatovať, že rovnátka, rehabilitácia a zdravotná obuv detí sú zbytočnosť vnutená farmacetickými spoločnosťami ale botox dvakrát ročne je vhodný a žiadúci, to skutočne vystihuje citácia ktorú použila @viktorka_od splavu :ako jako vtip dobrý.:-)

Sara01
25 příspěvků 25.8.12 19:29

@gulietta taky jsem napsala, že si taky nejsem jistá, že to event. nemůže být škodlivé a navíc si to hradím sama, rozhoduji se sama… o tom, že z toho jdou taky velké peníze je jasné, že jsem součásti tohohle koloběhu je taky jasné ne…

mladapani
42 příspěvků 25.8.12 19:53
kacenka.smile

Děláte dobře, že váháte nad návštěvou kosmetičky. Mám letité zkušenosti s aknózní pletí, zpočátku jsem chodila na kosmetiku, ale bylo to spíš horší. Akné chce jedině dobrého kožaře. A pedikúru pouze suchou, tam nehrozí nebezpečí mykózy (ale je fakt, že to lechtá :-).

aailyyn
809 příspěvků 26.8.12 14:41

Kadeřnice. Cca jednou za čtyři měsíce, na dlouhých vlasech není takové drama, když přerostou. A taky se sama barvím. Nic jako umělé nehty mě neláká, obávám se, že mým slabým a křehkým nehtům by to spíš ublížilo. Sama doma si je piluju a lakuju, to, že je mám většinou krátké, neznamená, že budou ulámané, okousané a hnusné. Jednou jsem si dala svoje nehty potáhnout gelem. Pleť mám teď už v pohodě, takže v žádným případě bych na ni nenechala kohokoli sahat. (Moje soukromá úchylka, čím lepší pleťová období mám, tím méně přípravků na sebe vrstvím, paranoidní, že ji něčím určitě pokazím a obsypu se.) Ale jinak si nemyslím, že kosmetička by mi pomohla, šla jsem se v těch nejkrizovějších obdobích svěřit kožní lékařce a té jsem věřila spíš.

ivanina
35 příspěvků 26.8.12 19:44

Já na nohy používám skleněný pilník a je to super. Jinak chodím na depilaci nohou voskem asi za 300,– a kadeřnice tak za 6 týdnů a to stříhání a barva plus foukaná ato platím okolo 600,–.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek