Jakou barvu trenčkotu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Konvalinka
244 příspěvků 5.3.12 09:04

Dahllie, určitě to bude on. Troufám si říct, že na mě vypadá mnohem líp než na modelce :) Mám ho víc pod zadek, řekla bych, že mi celkově víc sedí. Na ní ten střih vypadá trochu divně.

MP lucille
12 příspěvků 5.3.12 11:23

Minulý týden jsem obešla celou Olympii s tím, že si chci taky pořídit nějaký kabátek na jaro. Chtěla jsem délku tak do půl stehen a barvu světlejší, univerzálnější (světlou šedou, studenou béžovou apod.), abych k tomu mohla nosit tmavé kalhoty a nevypada tak příliš tmavě (jsem spíše kontrastní typ). Našla jsem nakonec jeden jediný v New Yorkeru, který mi nebyl velký a celkově docela i seděl. Barva byla tedy bílá, byl o něco kratší, ale lepší jsem nenašla, takže jsem ho vzala :) na netu jsem ho bohužel nenašla

DanielaS
5098 příspěvků 5.3.12 12:36

jen pozor na ty svetle ruzove a bezove barvy, ona se svrchni vrstva dost spini. To jsem tak pod vlivem pekla vyrazila do mesta v kremovem… a mohla rovnou prat. Trenckotu by kazdotydenni prani asi moc neprospivalo.

MP lucille
12 příspěvků 5.3.12 13:45

ušpinění by měla zmírnit vhodná impregnace ;)

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.12 20:14

Konvalinka: Tak musím uznat, že ten kabát vypadá na postavě dobře. Mohl by být trochu delší, aby byl akorát pod zadek, ale i takhle to jde. Dělá krásně ženskou přesýpačkovou postavu :) V kombinaci s tou barvou (čistá modrá) tam nešel nechat…

MP Barbucha
3716 příspěvků 6.3.12 19:13

Dnes jsem viděla na jedné slečně trenčkot, který by mohl uspokojit tmavovlásku s touhou po starorůžovém trenčkotu. Barva jsem si pojmenovala jahody se šlehačkou, hodně šlehačky:-) Prostě taková o chloupek sytější starorůžová. Nebyl to bonbón, ani malina, prostě nádherná barva. Ale myslím, že byl drahý, vypadal tak nějak vytúněný:-)

Konvalinka
244 příspěvků 6.3.12 20:33

Ani, jsem ráda, že vám moje postřehy byly k užitku. Ta délka je docela zvláštní, mojí pidipostavě však absolutně vyhovuje. Už se nemůžu dočkat, až si ho budu moci vzít ven. Snad nám bude dlouho a dobře sloužit!

fiesta
104 příspěvků 10.3.12 19:37
zelitschko ha detto : tady jsou trenčkoty v marks and spencer za 1899, pokud je slevní o 1000, tak jdu do toho růžového :)
Určite! Ja som si kúpila ten tmavomodrý pretože mám roznofarebné topánky a teraz som di k nim nakúpila v galantérii (kde sa asi zastavil čas v pozitívnom zmysle slova) farebné tenké rukavičky,takže som potreboval neutrálnejšiu farbu,ale má veľmi pekný strih,konečne klasický jednoradový,límček a rukávy ako zo 40rych rokov,akurát škoda že nie je trochu dlhší.
Inak krásny béžový trenchcoat som videla v Pietro Filipi.
MP Ava
248 příspěvků 11.3.12 01:28

Já myslela, že klasický trenchcoat je dvouřadý…

Ingerlise
9 příspěvků 5.9.12 22:13
@MP Ava píše:
TOHLE je moc pěkná barva…

Chtěla bych trošku oživit debatu o trenčkotech, jak se blíží babí léto :-)
Hrozně mě zaujal ten, na který odkazovala MP Ava - nemáte prosím tušení, jestli se dá nějaká podobná barva sehnat i v kamenném obchodě? Případně kam letos zajít (Pha, Brno), kde by měli výběr v jiných barvách než černá, béžová.
Moc by mi pomohlo pár tipů, protože s malým dítětem je obíhání obchodů naslepo očistec (pro matku i dítě) :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek