Jakou látku (kalhoty, saty) pro začátečníka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
velke_oci
1 příspěvek 16.4.15 21:40
jakou látku (kalhoty, saty) pro zacatecnika?

Tak jsem se pob dlouhem vahani rozhodla napsat. V siti jsem zacatecnik v mode asi jeste vetsi. Oboje se ale chystam zmenit, uz proto, ze mam tri dcery a chci aby byly krasne, umely se oblekat a ja nemuzu (a nechci) zustavat pozadu, ze? Doted muj satnik zahrnuje 99% sportovni, ucelove obleceni.
Tedy k veci… toto leto chci abby jiz bylo nove a planuji sit. Nasla jsem si nejake strihy (pro sebe, pro holky), precetla spoustu clanku (zejmena tady) a… Zjistila jsem, ze sice pozadavek na letni, lehke, prodysne, reprezentativni kalhoty pallazo na dovolenou z prirodniho materialu (nejsu neskromna :-))lo je krasny, ale jakou konkretni latku si vybrat, aby vysledkem nebyl misto krasnych kalhot zmuchlanec tkaniny a niti v kosi, je pekny orisek. A to se tyka i satu.
Takze… mohly byste mi, prosim, poradit, jake latky jsou vlastne nejidealnejsi pro zacatecnika?

Reakce:
milujisiti
3 příspěvky 30.10.19 22:28

Napadají mě třeba nějaké ty lněné látky . Jsou lehké a prodyšné, na léto ideální, a ší z nich není takový oříšek.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek