Jaký by měl být ideální módní časopis?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
layvuc
1 příspěvek 21.1.17 16:12
Jaký by měl být ideální módní časopis?

Jaký by musel být módní časopis, abyste ho kupovaly? Kupujete nějaký? V čem byste časopisy jako Bazaar, Cosmopolitan, Elle apod. vylepšily, v čem vám nevyhovují? Kolik byste byly ochotny zaplatit za opravdu dobrý časopis? Jaké by v něm měly být články? Má se věnovat i něčemu jinému, než je móda?

Kdyby u nás mělo začínat vycházet třeba Vogue, jaké by mělo být, abyste ho četly?
Byla bych hrozně ráda za jakékoli názory a postřehy, potřebuji obrázek o tom, co ženy od těchto časopisů očekávají a chtějí.

A kdyby mi k tomu ještě někdo vyplnil dotazník, byla bych úplně šťastná - https://www.vyplnto.cz/…dobry-modni/
Ale budu moc ráda i za cokoli tady ve vláknu, samozřejmě.

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 23.1.17 12:52

Asi by měl být o módě…

Josefka
598 příspěvků 23.1.17 14:47

Ideální? Bez reklam ;-)

yourcandy
477 příspěvků 23.1.17 14:59

Reklamy nevadí, ráda se podívám na krásné umělecké fotky, Dior, Prada. Hlavně by měl být něčím novým neokoukaným. Nesnáším když vidím krásnou tutilku, otevřu číslo a po prolistování mám pocit, že podobného balastu mám už doma pět kilo. Líbí se mi reportáže ze soukromí celebrit..takové to, co nejraději nosím, kde nakupuji, můj nejoblíbenější kosmetický výrobek, tajemství mé skříně…Návštěvy u návrhářek, tipy na kombinování oblečení. V Instylu kdysi bývala u modních tipů barevnice, jaké barvy se k sobě nejvíc hodí..to by asi uvítalo hodně čtenářek. Z časopisů je u mě number one Bazzzár :-) Čtivej a tlustej :-))

Demode
2050 příspěvků 25.1.17 20:24

@layvuc Ideální je takový, který mi ukrátí dlouhou chvíli u kadeřnice.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek