Jaký film vás nejvíc ovlivnil

Fotoalbum tématu (184) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
skl
462 příspěvků 3.9.13 14:54
...

Barbar Conan

indyka
625 příspěvků 3.9.13 14:54

Co se týče Snídaně u Tiffanyho, tak se mi strašně líbil ten účes, který tam Audrey měla. Jinak mi ta její postava strašně lezla na nervy :-D I když zahrála to perfektně.

Milli
2524 příspěvků 3.9.13 22:23
@Karoshi píše:
Lisbeth Salander v americké verzi Muži, kteří nenávidí ženy :) Ta švédská se mi nelíbí vůbec.

Mě se naopak ta švédská líbila víc. Tak je dobře, že natočili obě verze :-).

Edit: Roony Mara má nádhernou barvu očí - http://static.iltalehti.fi/…508HL_le.jpg

Bartesva
92 příspěvků 15.9.13 02:13

Mám ráda styl Audrey Hepburn a Audrey Tatou skoro v každém filmu kde jedna nebo druhá hraje!

Jo a napadlo mě, pamatujete si někdo na britský seriál Salon Eliott? V TV to dávali někdy na začátku 90. let.

Go-lightly
3429 příspěvků 15.9.13 08:46

@Bartesva Jo, nedávno jsem to znovu shlédla. Šaty božské, ale děj ztrácel šťávu. A Evii bych ke konci fackovala na potkání.

Martina xyz
125 příspěvků 15.9.13 17:14

Rozhodně Single man, až potkám svého Colina nechám si ušít šaty Julianne a budeme ten nejvíc nenuceně šik pár, do té doby mě inspiruje slečna inspirovaná Bardotkou :)

dost_bot
2071 příspěvků 15.9.13 17:49

Co se týká vizuálního dojmu, tak mě opakovaně uchvátilo Nebe nad Berlínem, ta dekadence, ta pochmurnost, která vlastně vůbec není smutná…pro mě č.1.

Co se týká oblečení, tak miluju (teda nejen kvůli oblečení) celý seriál Hercule Poirot. Ty dámy, ty šaty, ta ženskost bez sladkosti, ty interiéry…!

dost_bot
2071 příspěvků 15.9.13 17:51

A kdybych byla vysoká štíhlá intelektuálka (jakože nejsem), tak bych se chtěla oblékat jako Diane Keaton, v „Lépe pozdě nežli později“ nebo v „Klub prvních manželek“.

nanjua
1153 příspěvků 15.9.13 21:15

Amélie z Motmartru mě donitila jet do Paříže a zamilovat se do ní.
Díky Sexu ve městě a hlavně Carry nemám problém obléct se výrazněji a extravagantněji a hlavně jsem se naučila mít konečně ráda sukně.

budox
619 příspěvků 16.9.13 09:44

Kdysi dávno na mateřské jsem se dívala na seriál Báječní a bohatí, děsná blbost, ale moc se mi tam líbilo oblečení a hlavní postava

pak si Hunter Tylo nechala přifouknout rty, já šla do práce a byl konec

Viktorie H.
664 příspěvků 16.9.13 17:50

Já si vždycky oblíbím špatný film co se týče módní inspirace, no zkuste se inspirovat Bídníky, Fantomem Opery nebo Sherlockem Holmesem, pro můj šatník nemožné, tak si alespoň vezmu šaty a učešu si nějaký zajímavý drdol…

MP Maggie
995 příspěvků 16.9.13 18:58

Líbila se mi i Cate Blanchett ve filmu Jasmíniny slzy.

Rulík zlomocný
29 příspěvků 7.12.13 15:40

Moji velkou láskou je režisér Xavier Dolan. Jeho filmy jsou skvělé a zaručený je nevšední vizuální zážitek. Doporučuji shlédnout alespoň Imaginární lásky a Laurence Anyways - jedinečný filmový zážitek zaručen!

Viktorie H.
664 příspěvků 3.1.14 23:07

Teď momentálně ujíždím na 80s a 90s :D, štěstí, že je v módě grunge. Já vím, šílenosti, ale fakt radši budu nosit tohle, než legíny s krátkým trikem nebo minisukni v kombinaci s velkým výstřihem… dobře, nebudu to nosit, protože na to nemám uzpůsobený šatník :D ale moc se mi to líbí, a tak se alespoň pokusím vytvořit pár outfitů v tomhle stylu :-)

blacken
2457 příspěvků 3.1.14 23:47

V poslední době dost ujíždím na Effy Stonem ze Skins - fakt se mi líbí obě její verze - dospělá i punková:
http://i1248.photobucket.com/…931d8994.jpg http://media-cache-ec0.pinimg.com/…e6b856d5.jpg a ta herečka mě baví i v civilu http://ic.pics.livejournal.com/…original.png
A v Edge of Love měla Keira úžasné vlasy…
http://mylazydays.files.wordpress.com/…f-love-5.jpg

Jouir
37 příspěvků 4.1.14 12:56
Pushing Daisies

Já bych chtěla vlastnit šatník Chuck z Pushing Daisies. Je to krásně barevné retro. Celý seriál má úžasnou výpravu :)

vietnamka
16 příspěvků 16.6.14 20:23

Ak hovoríme o vplyve čo sa týka obliekania, tak celý serial Poirot s Davidom Suchetom, obdobne Slečna Marplová.

Veľmi sa mi páči štýl obliekania tej doby.

belmonte
65 příspěvků 16.6.14 22:21

Můj oblíbený 8 femmes, jedna krásnější než druhá!

Riamine
322 příspěvků 16.6.14 23:04

Nevím, jestli to někoho ovlivní. Mě to nějak výrazněji neovlivnilo, jen to přidávám jako zajímavost (a neobjevuje se toto oblečení ani původně v seriálu). Nedávno na MP proběhla debata ohledně Game of Thrones. Při procházení internetu jsem narazila na jednu osobu, která se nadchla pro módu a knižní předlohu a oba zdroje spojila. Je poměrně zajímavé sledovat, jak někdo spojí tvorbu návrhářů a přiřadí je k určitým postavám a rodům. Rozhodně jsem to se zájmem prolistovala, tak že kdyby někdo měl chuť - Game of Clothes . Je tam mnohem více pěkných kousků slavných návrhářů, ale nechci tu zabírat místo.

Ochutnávka:
Targaryen Queen (Badgley Mischka)

Lysa Arryn zamlada (Gemy Maalouf)

Lyanna Stark na turnaji v Harrenově (Alexander McQueen)

Detail šperku Boltonů (YSL)

Joanna Lannister (Zac Posen)

Daenerys v Meereenu (Marios Shwaub)

Melisandra z Ašaje (Zuhair Murad)

Visenya Targaryen(Hussien Chalayan)

Bellonara Otherys - Black Pearl of Braavos (Basil Soda)

Rhaella Targaryen (Igor Chapurin)

Arianne Martell (Ester Abner)

arpa
1250 příspěvků 18.6.14 09:43

Je mi jasné, že to bude znít dost přiblble, ale pokud jde vizáž (nejen tedy módu, ale tak nějak celkově to, jak má vypadat krásná žena), ovlivnila mě už v dětství filmová série Angelika a (něco) a samozřejmě Michele Mercier.
Asi je to tím, že si kluci v naší třídě hráli s jednou spolužačkou (modrookou kudrnatou blondýnkou) „na Angeliku“ a bylo to hrozně dobrodrůžo, žel bohu má účast v této roli, s ohledem na mou vizáž, byla z povahy věci vyloučena. Ach jo, ať žijí nezpracovaná traumátka z dětství :-).
Do toho mám moc ráda historické filmy, z jakékoli doby. Angelika mě prostě nikdy nepřestane bavit, i když se nijak nepřu, že to není zrovna skvost světové kinematografie a pokus o filozofickou hloubku končí rozhovorem Angeliky s Bachtjary-Bejem o postavení žen ve Francii a v Turecku.
PS: Ale stejně mám pocit, že jako bruneta byla MM ještě hezčí.

RenataRen
512 příspěvků 27.6.14 20:15

Když o tom tak uvažuju, a když se na ten seriál znovu dívám, hodně se mi líbilo oblečení Tii Carrere v seriálu Lovci pokladů
https://www.youtube.com/watch?…
Je to už skoro retro. Oblečení ostatních postav jsou devádesátá léta v té nejčistčí podobě, nebo aspoň v té podobě, jak si je pamatuju.

DanielaS
5033 příspěvků 3.7.14 14:50

Diky debate v Pekelnych celebritach jsem si pripomenula Sladky zivot. Jak ja jako mala milovala Mastroianniho! Ve Sladkem zivote a Krasnem Antoniovi nejvic, asi me vic dojima stenecim pohledem nez jako alfa samec.
http://www.gonemovies.com/…oSylvia3.jpg

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.14 17:27
@Cathero píše:
Taď jsem si ještě vzpoměla na kouzelnou módu, kterou lze vidět ve Stepfordských paničkách, to je prostě rozkošené! (dejme tomu oba dva filmy)

Haha, co jsem viděla ten film, tak mám strach si obléct květované šaty :D

cinnnamon
220 příspěvků 11.8.14 00:34

Za mladi rozhodne Beverly Hills 90210:) pamatate? v pondelok v skole bolo ich oblecenie top tema.

TerezaFin
794 příspěvků 11.8.14 05:06

Sice ma nijak velmi neovplyvnuje (skoda), ale velmi velmi sa mi paci styl Olivie Palermo. Plus je naozaj krasna, posobi na mna ako vila :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek