Jaký jsem typ ?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Siaje
109 příspěvků 29.6.13 13:26

Pihy mám i na rukou.

Siaje
109 příspěvků 29.6.13 13:27

Nejlepší je první a poslední fotka.:-)

Milli
2524 příspěvků 29.6.13 13:34

@Siaje - teda teď koukám - mám úplně stejný oči - vnější kruh zelený, vnitřní hnědý. Vlasy i pihy mám taktéž skoro stejné, tak si počkám, co vám kdo poradí.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.13 13:51

.

Příspěvek upraven 01.09.13 v 16:10

Siaje
109 příspěvků 29.6.13 16:34

Ještě přidávám fotky v bílé, černé - myslím, že mi obě sluší a detail očí.:-)

Bellaschange
139 příspěvků 30.6.13 16:07

Tady ten problém řeším už strašně dlouho. Ne, že bych se chtěla oblékat pouze do barev, které mi „můj“ typ určuje..Ale vždycky mě strašně štvalo, že se vlastně nikam nehodím..Takže pokud by se našel někdo, kdo by mě dokázal někam zařadit, velmi by mě to potěšilo..Mám takovou myší hnědou barvu..v létě mívám semtam odlesk do zrzava..světlá pleť..moc se neopaluju..nemám žádné pihy a mám hnědo zelené oči.
První foto odpovídá vlasům a pleti..druhé foto oči. :)
Na fotce očí mám barvené vlasy, takže na ty nekoukejte a je to z doby, kdy jsem nechávala dorůstat obočí, takže na to nekoukejte..:D

Sépia
426 příspěvků 2.7.13 23:52

@Siaje z fotiek sa to nepozná, môžete byť Tmavé leto, niektorý zimný typ aj jesenný. Ja tipujem možno jeseň, ale ktovie? ;-)

Rowanberry
314 příspěvků 6.7.13 23:53

@Siaje Můj první tip by byl teplý nebo tlumený podzim. Řekla bych, že zimní typ nejste, protože ta černá vám až tolik nesluší, působí na vás příliš tvrdě. Bílá je zase příliš bledá a kontrastní. (I když se nedá říct, že by vám to neslušelo, protože jste velice hezká ;) ) Umím si vás skvěle představit v hnědé barvě vlasů s teplým nádechem. Zkusila jste někdy nosit hnědou a další zemité, podzimní odstíny? Možná by to stálo za to.

Darela
1 příspěvek 18.7.13 16:46

@Siaje Není to k typu pleti, ale jak máte profilovou fotku s Damonem, hrozně byste se mi k němu hodila :D Ale neptejte se proč a podobně, prostě stačil jeden pohled a vidím to :D Ty oči, pohled - dokázala bych si vás představit spolu

Siaje
109 příspěvků 18.7.13 19:29

@Darela To by nebylo špatné… :-D :-D :-D

mickiela
13 příspěvků 18.7.13 22:33
Colour Me Beautiful

Jaro-léto-podzim-zima - nikdy jsem se tam nenašla, ale považuji za praktické dělení na typ - tmavý/světlý, teplý/studený a jemný/kontrastní. Viz recenze na knížku „Jaká barva mi sluší“ zde na MP. Jeden typ je pro každého převládající (pro Barucox je to tmavý) a jeden pak doplňkový. Jestli chcete zjistit jestli teplý nebo studený, zkoušejte nenalíčená před zrcadlem na denním světle barvy o kterých jste si jistá že jsou studené (ostře bílá, cínová, fuchsiová, tyrkysová, modrozelená, šedá, sytá a ostrá růžová) a pak ty, o kterých jste si jistá, že jsou teplé (smetanová, bronzová, korálová, meruňková, mandarinková, hořčicová). Uvdite sama, že bez ohledu na to, jestli se vám líbí, jedny vám tvář projasní a doplní, zvýrazní vám oči, zaniknou vrásky a u těch druhých budete mít obličej nevýrazný, unavený, pleť nebude mít jednotnou barvu a barva bude výraznější, než vy. Proč? Protože teplé nebo studené tóny máte i v barvě pleti, očí, vlasů a odrážejí pak světlo stejně jako na těch barevných látkách.

Siaje
109 příspěvků 1.8.13 11:45

Tak a je to, jsem prý podzim. :-D Mám teď hnědé vlasy, skoro své přirozené a prý mi to tak víc sluší, že ty do černa na mě byly moc tvrdé. :-)

arw
214 příspěvků 25.3.14 13:37

Jste jasná zima, stejně jako já.

Katharo
13 příspěvků 3.8.15 09:58

Ehm kočko, podle té spodní fotky jsi jasná Zima.. tak jako tak jsi chladný typ, zkus si na sebe dát nějaké jemnější barvy ze šatníku, jen si to omotej kolem krku a přes to dej ten druhý, pak rychle strhni jeden kus a uvidíš jak se ti mění obličej - v nevhodné se „zvětší nos“, vystoupnou kruhy pod očima atd (např. opranou střední až světle modrou vs. výraznou královskou modř) a uvidíš..

Katharo
13 příspěvků 3.8.15 10:08

Ono se to zjišťuje dlouho u hůře zařaditelných typů, taky někdy mate barva na vlasy, ty se pak musí zakrýt. U většiny lidí vizážisté vědí už od prvního pohledu (nicméně z fotky se to určuje těžko), přesto se hraje ta šaráda se šátky, aby se to doladilo, zjistilo se, která barva sedí opravdu nejvíce a taky aby to sám ten člověk viděl, že v některých barvách vynikne a v jiných zanikne a také dnes se určuje podtyp. Táta dělal barevnou typologii před lety, umí to pěkně a teda fakt se neplete, ale tenkrát ještě nebyly podtypy (alespoň u nás v čr se nevyučovaly), tak jsem si zašla k paní, která už s tímhle dnes operuje a zjistila, že jsem syté léto (možná že je to to samé co tmavé léto - nevím). Což mi objasnilo, proč klasické hodně „oprané“ letní barvy nedělají to, co by létu dělat měly. Musím volit výraznější a tmavší barvy letní palety, je to skoro až do zimy, jen jemnější.

modravlocka
33 příspěvků 3.8.15 10:15

Skoro jsem se lekla, že koukám na svou vlastní fotku. Ale přiznávám, mám o trochu méně vlasů než vy. A hlavně, nemám červené kalhoty. :-) Vždy jsem si o sobě myslela, že jsem zima (i přes to, že mám tmavé oči). Takže podle mě jste zima také.

Koukám, že jsem se nechala strhnout davem a odepisuji na něco, co už je dávno pasé…

Katharo
13 příspěvků 3.8.15 10:26

To máte jedno, hlavně že si pokecáme

Katharo
13 příspěvků 5.8.15 11:52

Léto :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek