Jaký lem na kapuci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SabinaL
1 příspěvek 14.05.17 21:16
Jaký lem na kapuci?

Zdravím všechny, dělám po zimě opožděnou „inventuru“ zimních věcí. Mám tady zimní bundu zn. Bogner a chtěla bych k ní přidat lem - velmi dobře to pak dolaďuje celou bundu :) Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s těmito módními doplňky, doporučili byste mi někoho, kdo by mi s lemem poradil. Jaký byste vůbec doporučili - umělý nebo kožešinový???

Našla jsme např. toto:
https://www.sikorashop.cz/…vec-35-75-cm

Reklama

Reklama

Reakce:

Giuli
2931 příspěvků 14.05.17 21:22
@SabinaL píše:
Zdravím všechny, dělám po zimě opožděnou „inventuru“ zimních věcí. Mám tady zimní bundu zn. Bogner a chtěla bych k ní přidat lem - velmi dobře to pak dolaďuje celou bundu :) Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s těmito módními doplňky, doporučili byste mi někoho, kdo by mi s lemem poradil. Jaký byste vůbec doporučili - umělý nebo kožešinový???Našla jsme např. toto:
https://www.sikorashop.cz/…vec-35-75-cm

Kapuca doladí bundu? Máriška skákava. :-D
PS mývala radšej nechajte žiť a nevraždite ho kvoli príšerne nevkusnej bunde.

Lucinela
8 příspěvků 20.05.17 20:20

@SabinaL
Nevím, jak bunda vypadá, ale nenechte se odradit. Kapuce lemovaná kožešinou je stále šik, za mě tedy pravou. Mývalovce mám taky, navíc tento obchod poskytuje skvělé služby. Jde jen o to dobře zkombinovat límec x bunda. Nemám ráda bundy z Kary, které mají kožešiny všude, kde to snad jde. Ale na kapuci - pro mě hezké. A k týrání zvířat - chápu, ale límec z umělé kožešiny končí po prvním vyprání.

zwedavka
819 příspěvků 21.05.17 07:44

Mýval severní je jiné zvíře než mývalovec kuní. Mývalovec kuní je zastaralý název psíka mývalovitého. Ovšem obě zvířata se u nás invazivně rozšířila a poškozují populace našich zvířat a jejich lov je tedy vysoce žádoucí.
Co ovšem žádoucí není je nevyžádaná reklama v diskusích, maskovaná jako konverzace dvou nováčků, tedy nejspíš jedné osoby s dvěma účty.

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama