Jaký máte parfém?

Fotoalbum tématu (247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
krťouch
236 příspěvků 08.05.17 00:15

@viktorka_od splavu Doufám, že ne :-) Já na chodbě potkávám spíš kolegy - muže. A nic, co by bylo cítit ještě 10 minut po mém odchodu, bych na sobě vážně nesnesla. Spíš mám pocit, že to bohužel není cítit skoro vůbec, což mě mrzí, mně to voní. Ale nějaký tip na vůni by nebyl?

macko.pu
791 příspěvků 08.05.17 09:06

@krťouch kamarátka, ja mám pocit, že Tebe by najlepšie išli jemné kvetinovky s bielym pižmom, také tie „vône na spanie“… môžeš ich nosiť celý deň, jemne voňajú, neotravujú a hlavne z nich nebolí hlava… tak teda napríklad Nivea Edt (bohužial sa dá kúpiť len vonku, ale to už snáď nie je teraz problém), JOVAN White Musk, (superlacná, cca 8€), THE BODY SHOP White Musk(takisto lacná), alebo arabské olejíčky, (veľmi lacné) EL NABIL El Body, AL REHAB White Musk
všetky sú nekonfliktné, priznám sa, že aj ja ich rád nosím napriek tomu že som (veľký) chlap :)
http://i.ebayimg.com/…u/s-l300.jpg
http://thumbs4.ebaystatic.com/…zX5VFSxQ.jpg

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 08.05.17 21:26

@krťouch v téhle oblasti se vůbec necítím kompetentní k radám. jen teda pro můj nos avon today/tomorrow a ta třetí jsou strašně výrazný a vlezlý. něco jako vůně jasmínu. to že vůni necítíte sama na sobě neznamená vůbec nic.

krťouch
236 příspěvků 09.05.17 10:33

@macko.pu Tak to jsou pro mě samý novinky! Zvlášť na tu Niveu zírám - to jsem netušila, že existuje! A v jakých ochodech se to dá případně vyzkoušet? Mně to přijde, že na drogerky to bude „moc“, na parfumérky „málo“, jestli mi rozumíte :-) Jinak tyhle „bílé“ vůně - no, odsunula jsem je poněkud mimo, protože jednu dobu u nás doma nebylo cítit nic jiného (mamka). Ale možná není špatný nápad je zas po čase vyzkoušet.

Já půjdu asi ještě jednou zkusit ten Emblem. Během dne se dost zajímavě (příjemně) měnil.

A mám tu zádrhel - chodím občas něco takhle zkusit přes poledne v rámci pauzy na oběd. No a jak pak přijdu zpátky a sednu k počítači - prostě podložka pod myš mi voní tím, co jsem zkoušela posledně. A od ní pak rázem i pravé zápěstí (druhý, třetí, zjevně i pátý den). Tak to je se zkoušením trošku blbé, to mi pak zbývá jen jedna ruka :-D

krťouch
236 příspěvků 09.05.17 10:40

A ještě jeden takový - asi trochu rýpavý - dotaz. Netušíte, co je teď taková „masovka“ mezi muži? Posledních pár měsíců se s tím potkávám pořád - autobusy, výtahy, na ulici… Je to taková typicky pánská svěží vůně (ty mám jinak ráda a odolávám pokušení používat některé sama), ale v té intenzitě z toho cítím skoro až desinfekci. Asi by mi to možná i vonělo, ale buď je to moc intenzivní samo o sobě, nebo se tím pánové (hlavně mladší ročníky) zlívaj od hlavy k patě, každopádně je toho MOC. A prakticky nic jiného z mužů necítím - buď smrdí tímhle (vůně to už nazvat snad ani nejde, je to fakt moc intenzivní), nebo nijak (pokud teda vyloženě nesmrdí potem, ale to naštěstí téměř nepotkávám). Popravdě - dlouho jsem nepotkala ženu, která by voněla tak intenzivně, aby mi to vadilo, zato se mi to stává opravdu hrozně často s muži a je to pořád jedna a ta samá vůně. Netušíte, co je teď tak moc populární?

chev
187 příspěvků 09.05.17 12:05

Nevíte někdo, kde koupit parfém Kate od Kate Moss? Není to žádná ultrasuper vůně, ale byla moje oblíbená a nikde ji nemůžu sehnat. 

EmilyG.
1061 příspěvků 09.05.17 14:05

@chev vidím ji na amazonu.
Aha, už se nevyrábí, proto je cena tak vysoká.

macko.pu
791 příspěvků 09.05.17 15:01

@krťouch … ta Nivea sa bohužiaľ u nás nedá (zatiaľ) kúpiť, ale cez net v pohode, je to možné, aj keď v poslednej dobe išla cenovo trochu hore, sa mi zdá
tak veľa šťastia v hľadaní :)

Dalmitka
1678 příspěvků 09.05.17 18:58

@krťouch - „Popravdě - dlouho jsem nepotkala ženu, která by voněla tak intenzivně, aby mi to vadilo,…“ Bola som dnes v jednom obchode a bola tam pani, ktorá ma svojou voňavkou doslova z toho obchodu vyhnala, tá vôňa nebola úplne nepríjemná a asi ani lacná, ale to sa nedalo. Ja mám všeobecne problém s vôňami, pár som ich dostala a tak, ale ležia bez úžitku ladom…, ak to niekedy aj skúsim, po chvíli ich zmývam vodou a vlastne som rada, že nemusím zdieľať priestor s nikým navoňaným, je to pre mňa utrpenie… a viem, že nie som v tom sama, je takých ľudí dosť.

Jordaan
8747 příspěvků 09.05.17 21:40

.

Příspěvek upraven 22.06.17 v 01:14

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.17 21:45

@Jordaan Já si ji koupila přes dobrevěcizeu.

Jordaan
8747 příspěvků 09.05.17 21:50

.

Příspěvek upraven 22.06.17 v 01:14

Oldyn
6156 příspěvků 09.05.17 21:53

@ionicera
Jj, jak to prosím voní? Jako nivea v tom modrém plechu?

porjk
2777 příspěvků 10.05.17 06:25

@Oldyn Ano, stejná parfemace.

krťouch
236 příspěvků 10.05.17 08:04

@Dalmitka Mám to podobně. Chtěla jsem tím hlavě nějak popsat tu paradoxní situaci - když už mi někdo vadí svojí vůní, je to poslední dobou muž (a pořád ta stejná vůně). Jako by se ženy nějak naučily se těmi parfémy nepolívat od hlavy k patě, zato muži (vesměs hodně mladí) to teprve teď objevili.

Ten Today i moje mamka považuje spíš za výraznější - tak nevim, že bych si na něj prostě tak zvykla, že ho necítím? Cítím ho večer z oblečení, ale příjemně. Musim jí poprosit, ať mě očuchá, až se uvidíme :-) Ale dávám ho pořád stejně a ani muž to nijak nekomentuje (a ten má čich podle mě v pořádku, vůní si všímá a nové komentuje - i třeba mýdlo, co mám uložené mezi oblečením, někdy je z něčeho cítit víc). Nerada bych na okolí působila nějak rušivě.

Paris1789
3960 příspěvků 10.05.17 13:08

Dnes jsem si koupila tohle a nejsem si úplně jistá, že jsem udělala dobře

salvia
407 příspěvků 40 inzerátů 10.05.17 15:19

@Paris1789 Myslím, že se bohužel nepletete…:(

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.17 11:40

@Jordaan @Oldyn Klasická nivea :-)

LisaC
11 příspěvků 15.05.17 23:23

@krťouch Pokud ještě sbíráš tipy na vůně, zkus třeba Daisy od Marca Jacobse. Mě baví už přes rok :-). Jinak se mi ale osvědčilo mít parfémů víc a střídat je podle nálady.

krťouch
236 příspěvků 16.05.17 09:20

@LisaC Sbírám :) Daisy jsem kdysi zkoušela a jak jinak - něco mi na ní vadilo. Ale můžu zkusit ještě jednou, mám pocit, že i to vnímání vůní se časem vyvíjí. Jinak taky střídám víc vůní, ale spíš mám období, kdy klidně pár týdnů až měsíců v kuse jedu jednu vůni a pak to prostřídám.

Pořád chodim očuchávat ten Emblem. Pořád nevim, jestli bez něj nemůžu být :) Ale má nádhernej flakon. Jinak jsem teď po dlouhý době opět vytáhla CK Euphoria Blossom.

Paris1789
3960 příspěvků 16.05.17 09:39
@salvia píše:
@Paris1789 Myslím, že se bohužel nepletete…:(

Po chvilce užívání musím říct, že to není špatná vůně, nakonec jsem jí přišla na chuť. Ale svěží teda není.

MariaRuth
37 příspěvků 16.05.17 19:34

@Paris1789 Dostala jsem od Sephory vzorek a nic moc, přijde mi jako nějaká levná vůně typu Guess atp.

Paris1789
3960 příspěvků 17.05.17 10:59

@MariaRuth
Od Guess jsem nikdy nic neměla, takže nemůžu srovnávat.
Celkově moc sladké vůně nevyhledávám, ale tady jsem se rozhodla vedle všech těch citrusů koupit něco květinového. Nakonec vůně i výdrž docela dobrá, ale příště si koupím raději Chanel Chance.

LisaC
11 příspěvků 30.05.17 16:05

To je pravda, že se preference vůní časem mění. Tak třeba pro sebe znovuobjevíš tu Daisy :-). Jinak Euphoria Blossom od CK je taky jeden z mých oblíbenců :-).

nanjua
1153 příspěvků 30.05.17 16:39

Střídám tyto dva, „bílý“ přes den do práce, „černý“ na večer. Potěšilo mě, že mi děti ve výtvarce řekly, že krásně voním jako ovoce :-D

Stránka:  « Předchozí 1 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek