Jaký máte parfém?

Fotoalbum tématu (247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
zizi68
118 příspěvků 30.05.17 22:23

Teď z poslední doby: Classic CPO, složení až všední, ve skutečnosti zvláštní, poutavá vůně, alespoň na mně, s neskutečnou výdrží. Líbí se i okolí. A Luzane CPO, ta je kouzelná, tu miluje partner :)

katrinacek
3 příspěvky 30.05.17 22:48

Pro mě je srdcovka parfém Bright Crystal absolu od Versace, kupuje mi ho manžel k vánocům, holky v práci kupují totéž toaletku ale nedá se to srovnat s parfémem. Vůně je pro mě dokonalá i pro něj.

radmila.k
134 příspěvků 31.05.17 16:13

Mohla byste mi prosim napsat, ktere citrusove vune pouzivate? Roky mam hermesovske zahrady- Nil a Sur le toit, ale rada ocucham i neco jineho. Diky

radmila.k
134 příspěvků 31.05.17 16:15

Dotaz ns citrusovky je pro Paris1789, neslo mi zminit.

Příspěvek upraven 31.05.17 v 16:16

radmila.k
134 příspěvků 31.05.17 16:16

A nejde porad:-D

MP Edina
118 příspěvků 01.06.17 14:32

@krťouch Já mám Emblem, ale pánský a zjistila jsem, že bez něj být nemůžu :-)

krťouch
236 příspěvků 13.07.17 14:30

Já už mám tak dlouho spadeno na nějakou novou vůni - ty, co mám doma, ne že by mi už nevoněly, ale nějak mě všechny nudí nebo co (používám je už hodně dlouho, to je fakt). teď ve vedrech jsem používala Escale a Portofino, ta voní krásně - jen ji velmi brzy přestanu cítit. Tak pořád průběžně courám po parfumerkách a už jsem měla na rukou kde co - nedávno Cartier, bohužel taky zklamal. A většinou se vracím k tomu modrýmu Emblemu (Ale tam za to dost může i flakon, který se mi opravdu hodně líbí, vůně teda taky, ale pořád ne natolik, abych se pro ni rozhodla). No a po dnešku má velkou konkurenci - Daisy Eau So Fresh. Momentálně na jendý ruce Emblem, na druhý Daisy - a střídavě čuchám pravá levá a prostě nevim. No a navíc asi v závislosti na hormonech či co mi i stejná vůně dokáže vonět pokaždý jinak. Nebo dokonce jednou vonět, podruhé vadit. Jsem marná a asi je mi to, co momentálně stojí doma na poličce, souzené až do smrti nebo co :-D

Paris1789
3960 příspěvků 13.07.17 18:08

@radmila.k
omlouvám se, až teď jsem si to přečetla:
používám ty vůně Eau de Sisley 1,2,3, pak Guerlain herba Fresca z řady aqua allegoria a pak růžové YSL Opium.
Ale teď mám to nové YSL Mon Paris, přišla jsem tomu na chuť a pak jsem si koupila Poison Girl, což mi hodně připomíná YSL Cinema, která už se alespoň u nás neprodává a kterou jsem měla moc ráda.

Garfield
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.17 21:12

Pěkné téma :-)
Momentálně jsem střídala nádherně bylinkovou Un Parfum De Charmes & Feuilles(The Different Companya) a nekonfliktní Pure od Jil Sander, ale už mě zase svědí nenechavá pracka a brousím na netu co bych a kde bych :-). Moji favorité jsou tyhle dvě od Hermès: Eau de Rhubarbe Écarlate a Colognes Eau de Néroli Doré. A vzhledem k mému lehce úchylnému koníčku často si objednávat vůně na slepo, asi bude brzo jedna z nich trůnit doma. Ovšem když tak nad tím uvažuji, v tomhle horkém počasí by se neztratila ani Tokyo Bloom, náherně osvěžující, nahořklá zeleň.
No a na podzim nosím, mimo jiné, tradičně Aliena a zimu vyhlíží ze skříně Parfumerie Générale PG04 - Musc Maori…

barvinok
651 příspěvků 09.10.17 16:59

.

Stránka:  « Předchozí 1 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek