Jaký máte parfém?

Fotoalbum tématu (247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Rena8
88 příspěvků 21.12.15 14:02

Po podzimní návštěvě v Ingredients jsem si k Vánocům objednala Blanche. Balíček zrovna dorazil.
Stejnou radost mám z dalších vzorků vůní, které mi přibalili (např. Lys Mediterranee). Už se těším, až je budu postupně testovat. Zároveň chci poděkovat přítomným dámám, které mi svými tipy rozšířily obzory.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.15 15:21

@Rena8 Objednala jste si u Ingtedients? Jaké je tam poštovné?

Hořáč
1588 příspěvků 21.12.15 15:49

@0zero7 Měla jsem. Skvělý, ale nevím, co víc říct, popisy parfémů mi moc nejdou.

Rena8
88 příspěvků 22.12.15 12:25

@ionicera Poštovné 150 Kč účtují u objednávek do 2000 Kč.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.15 13:47

@Rena8 Děkuji

0zero7
4458 příspěvků 27.3.16 06:03

Patram po necem novem na leto, nosim i panske vune, hlavne v lete (naposledy Chanel Edition Blanche a YSL Homme Cologne Gingembre). Jinak treba Dior Escale Pondichery a Portofino z jejich Cruise kolekce. Pak Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria (taky dosla) jo a jeste Chanel Allure sport extreme.
Mam rada v lete nesladke spis citronove korenene vune. Super hlavne na lnu.

Dneska jsem zkousela Dior Homme Cologne, prijemna citronova vune.
A Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale. Mata a citronovy listi. Moc prijemna.
Zajimalo by me, jestli nekdo nezkousel, klidne treba pro manzela atd…
Ta druha zaujala i prodavacku haha.
Jeste se mi libil bily Narciso Rodriguez, ale ne uplne na leto.

0zero7
4458 příspěvků 27.3.16 06:29

Pridavam foto obou zminovanych

AmelieM
1331 příspěvků 27.3.16 08:55

@0zero7 Zkoušela jste Zahradu na Nilu od Hermes? Je tam nahořklý grep s puškvorcem a kadidlem, takže to není typická citrusová svěženka. Jedná se o unisex a ačkoliv unisexové vůně nijak nevyhledávám, tahle mě oslovila, když jsem před pár lety hledala na léto náhradu za Benghal od Lancome, který se už nevyrábí. Společně s Escale a Pondichery je to moje nejoblíbenější letní vůně. Ani ve velkých vedrech na kůži divně nekysne, jen si někteří stěžují na menší výdrž. Já mám štěstí, že na mně drží a ve vlasech ji cítím celý den. A okolí velmi chválí. Už mám dokoupený nový flakón :-)

0zero7
4458 příspěvků 27.3.16 09:00

@AmelieM Jj znam. A Libi se mi. Muj problem s ni je, Ze na me nevydrzi. Pondichery mam na kuzi citit daleko dele nez Nil.
Hermes vune mam moc Rada. Naposledy jsem mela Kelly. A super je merveilles pozna ten Hermes zas zkusim. Jestli treba vydrzi dyl.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.16 10:46

Koupila jsem muži Dior Sauvage, to je hodně pánské. Dosti citrónové mi přijde Dior Homme Sport nebo Chanel Allure Homme Sport.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.16 11:08

@0zero7
Hermésy jsou držáky… kromě celé té řady Jardins.

Zmiňovaná máta mi připomněla Parfums de Rosine: Diabolo Rose .
Ta je nádherná! Ačkoliv „Rosinky“ se vždycky všechny točí kolem růže, není sladká. Citron tam je taky. Ale nevím, jak je to u vás s dostupností, nicméně za vyzkoušení fakt stojí.

Jinak nesladká bylinná pecka na léto je Aromatics Elixir (Clinique), je to klasika, ale ten zase každý nezvládne :-)
Pak taky, pro slabší povahy :-) by přicházela v úvahu Chanel Cristalle. Lepší je (podle mě) EDT, ale ta se musí přiživovat… nebo mít obě koncentrace a kombinovat. Tak to dělám já - a teď na jaro je fajn. Ten Elixir si nechávám spíš jen do vedra.

dost_bot
2071 příspěvků 28.3.16 22:46

Vím, že tady s touhle značkou jsem úplně mimo, ale zase jsme neodolala, na jaro.

EvelineShop
113 příspěvků 28.3.16 23:09

Momentálne používam Tobacco Vanille od Toma Forda. Ale mám toho doma viac, striedam dle nálady. Predtým som často dávala Tonku Impériale od Guerlain. A Angel…a Opium…a Versace Crystal Noir…a krémovku Tessori d´Oriente Muschio Bianco…a Rush…a Addict :-)

Čo na mne moc nevoňalo..kupodivu veľmi obľúbený Shalimar. Len nezáživné mydlo na mne…

materidouska84
195 příspěvků 29.3.16 10:37

Já jsem se nedávno rozhodla že zmapuji všechny slavné vůně typu Mitsouko, Jicky, Cabochard, Habanitu a podobně :-) Miluji vůně a nejraději nosím Hypnotic Poison, ale také mě moc baví zkoušet a poznávat nové vůně. Čím více vůní mám načicháno, tak tím jsem náročnější a hned tak něco mi nevoní :-D Nikdy by mě nenapadlo že mi bude vonět takový Shalimar nebo Nahéma :-)Je škoda, že na ulicích cítím jen pár vůní a to většinou Chloe nebo Coco mademoiselle, jakoby jiné vůně ani neexistovaly :-( Fakt nechápu proč jsou ženské jak přes kopírák a kupují masově rozšířené vůně a nechtějí být originálnější…

nonemy
415 příspěvků 14.5.16 08:03

Včera jsem vylezla z autobusu a rozhlížela se, která žena tak krásně voní, že bych se zeptala, jaký používá parfém. Potom mi došlo, že to voní les po dešti :)

Alchymistka76
5 příspěvků 19.5.16 10:38

Posledním přírůstkem na mojí parfémové poličce je Citizen Queen od značky Juliette has a Gun (zajímavá značka Romana Ricciho, syna legendární Niny Ricci).

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.16 22:49
@materidouska84 píše:
Fakt nechápu proč jsou ženské jak přes kopírák a kupují masově rozšířené vůně a nechtějí být originálnější…

To je jen dobře. Jen ať si nechají svoje Chloe a LVEB. Kdyby měla každá druhá používat Shalimar, tak mě vzteky raní mrtvice :D

sagiti
362 příspěvků 19.5.16 22:56

@SagaN Neptám se kontroverzně, ale opravdu by mě zajímalo proč většině žen vadí, že by každá druhá :-) používala jejich oblíbenou vůni. Často se setkávám s tímto názorem na Arome. Vždyť je to naopak radost potkávat svoji oblíbenou vůni. Já také miluji Shalimar, tedy mimo jiné vůně, a dělám mu všude reklamu.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.16 23:01

@sagiti
To je sice moc pěkné, ale podobně jako s oblečením - skutečně chcete, aby sousedka/kolegyně/kamarádka vzápětí nosila to samé, co si vy pořídíte?

sagiti
362 příspěvků 19.5.16 23:08

@SagaN Mně ale opravdu nevadí když kdokoliv má na sobě to co mám já. Dokonce to mám tak, že když mám na něco hezkého štěstí, tak okamžitě žhavím telefon s upozorněním.
Naopak mi přijde divné, že jiné ženy to mají jinak.Teda osobně takovou žádnou neznám.
Ještě jednou podotýkám, že nechci vyvolávat rozepři.
A s těmi vůněmi je to úplně nad mé chápání. Sedět třeba v kanceláři vedle někoho kdo je napajcovaný nějakým zvedačem žaludku, tak bych byla vděčná, kdyby se ostatní voněly jako já.

MPSkrolew
1850 příspěvků 19.5.16 23:12

Taky miluju Shalimar a musím říct, že ho tedy moc mezi lidma nepotkávám. Dneska jsem výjimečně z někoho cítila Angela od T. Muglera a nedávno jsem potkala někoho s Alienem. Jinak jsou všude obvykle Chloe a všechny ty masovky.

@0zero7 Ze Zahrad od Hermesa mam radeji tu Zahradu po monzunu (Apres la mousson), je podle mě o trochu víc pánská než Sur le Nil a taková víc zelená. A ýdrže teda ohužel nic moc. A co Aqua Allegoria Limon Verde od Guerlaina, ta by se vám nelíbila? Je citrusová, ale spíš svěží a taková tropická, než citrusová a zároveň kořenitá.

Krehutka
368 příspěvků 19.5.16 23:21
@sagiti píše:
@SagaN
Naopak mi přijde divné, že jiné ženy to mají jinak.Teda osobně takovou žádnou neznám.

Nebo o tom nevíte. Mně by to vadilo hodně, kdyby ženy v mém blízkém okolí nosily stejné věci. A pokud by ke mně přišla kolegyně se slovy „jéé to je hezký, kdes to koupila, to si taky pořídím“, měla bych s tím fakt problém.
Vlastně neznám žádnou, která by stejnost vyhledávala.:-)

sagiti
362 příspěvků 19.5.16 23:31

@Krehutka Vždyť i tady na Pekle každá uživatelka ráda sdělí kde kterou věc koupila. O Arome ani nemluvím, pořádají se srazy, kde se doporučují hezké vůně, přenechávají se odstřiky.
Asi kdybych na sobě měla nějakou hnusnou věc :-)) a potkala v ní jinou ženu, tak by mi to vadilo. Ošklivost by ještě více vynikla.
Chodíme s kamarádkou podobně oblečené a protože jsme podobný typ, tak si okolí myslí, že jsme sestry. Nevadí nám to ani jedné.
Asi záleží na povaze. Mně opravdu nevadí se dělit o hezké věci.

Krehutka
368 příspěvků 19.5.16 23:47

@sagiti Když nakupujte v řetězcích, tak musíte do určité míry počítat s tím, že potkáte ženu ve stejném kousku. Ale abych si záměrně kupovala stejnou věc jako kamarádka/kolegyně, se kterou se vyskytujeme na stejných místech, to určitě ne. Zdejší kolektivní kousky si kupují dámy z různých koutů republiky, které se vzájemně potkají jen na Pekle. A něco jiného je třeba basic bílé triko, které se pak různě kombinuje.

Jinak uniformním obdobím jsme si s nejlepší kamarádkou taky prošly, ale bylo nám 9 a trvalo to pár měsíců.

0zero7
4458 příspěvků 19.5.16 23:47

@SagaN Koupila jsem Guerlain l'homme ideal cologne. Uz je na ceste.
Citron, bergamot, grapefruit atd a ma i hezky obal :)

Stránka:  « Předchozí 1 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 101 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek