Jaky nejblbejsi" darek " jste dostaly?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KlaudieSK
8 příspěvků 22.05.17 21:25

Můj synovec je strašně vybíravý..je hodně těžké mu vybrat dárek který by ho za maloiu chvíli neomrzel, je ještě malý, a skoro všechny hračky ho hned omrzí…takže nejhorší dárek pro měj je každý.

MP Edina
117 příspěvků 24.05.17 12:23

Měla jsem v plánu si pořídit kabelku O-bag, v nějaké neutrální barvě šedé, béžové atd. Pak jsem od toho nějak opustila. A jaké mě čekalo překvapení pod stromečkem? O-Bag v růžové barvě, strašně jsem se snažila, aby manžel nepoznal jak jsem v šoku a nezkazila mu náladu. Takže mám ve skříni celkem drahou kabelku a modlím se, aby se nezeptal proč jí nenosím.

EmilyG.
1061 příspěvků 25.05.17 00:02

@MP Edina mně o bag připadal ošklivý, dokud si ho nekoupila moje snacha. Na papíry do práce, panáčky z lega, nakousaný perník, doma to vysype a tašku vytře dezinfekčním ubrouskem, od té doby mám k Obagu respekt.

weruberu
1252 příspěvků 2 inzeráty 25.05.17 11:30

Spíš takový originální no… :-)
Minulý rok nám dovezla švagrová z Filipín „cibetkovou kávu“, jedná se o jednu z nejdražších káv, něco pro pravé gurmány.
Ač milovníci dobré kávy, přiznávám, že se s mužem nějak nemůžeme zbavit toho zvláštního pocitu, když si uvědomíme, že při „procesu výroby“ ta kávová zrna prošla trávícím traktem toho roztomilého zvířátka.
Je pořád netknutá, uložená v originálním balení.
Takže pokud byste se chtěl někdo stavit na šálek právé, výborné cibetkové kávy… :-D :-D Je u nás teď hezky.

xSx
547 příspěvků 25.05.17 12:02

@weruberu Taky ji mám doma, nebojte, je to normální kafe :D Akorát na to, že to vyhrabávají z h*ven cibetky, nesmíte myslet :D

Příspěvek upraven 25.05.17 v 14:44

Paris1789
3343 příspěvků 25.05.17 12:15
@weruberu píše:
Minulý rok nám dovezla švagrová z Filipín „cibetkovou kávu“, jedná se o jednu z nejdražších káv, něco pro pravé gurmány.

hehe, mám to stejně, nebyla bych schopná to pít. Ale v mé bublině jsem sama.
Naštěstí kávu vůbec nepiju, takže mi to nikdo z mých známých ani nepodstrčí…

weruberu
1252 příspěvků 2 inzeráty 25.05.17 13:08
@xSx píše:
@weruberu Akorát na to, že to vyhrabávají z h*ven cibetky nesmíte myslet :D

Tady jste ten „problém“ pojmenovala naprosto přesně :-D :-D A je opravdu tak výborná jak se tvrdí?

@Paris1789 píše:
hehe, mám to stejně, nebyla bych schopná to pít.
Člověk by měl asi takový zvláštní pocit…pravý gurmán ze mne nikdy nebude :-D
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.17 13:23

@weruberu Hergot, a že mně nikdo takovej dárek nedá!

xSx
547 příspěvků 25.05.17 14:43

@weruberu Nevím, jestli je to best of, co jsem kdy pila, ale přišla mi moc dobrá :) se domluvte s manželem, ať Vám ji uvaří někdy tajně, abyste o tom nevěděla a uvidíte :)

bustik
299 příspěvků 25.05.17 16:16

@Pinot Noir Četla jste, že se můžeme pozvat k @weruberu :-D Tuším, že to ani jedna nemáme příliš daleko.

weruberu
1252 příspěvků 2 inzeráty 25.05.17 18:50

@Pinot Noir @bustik Já se ráda rozdělím :-D

bluuudicka
1037 příspěvků 25.05.17 22:56

@weruberu Mně by asi spíš víc vadilo, že ty cibetky chovají v zajetí a rvou do nich kafe jako šišky do hus…

weruberu
1252 příspěvků 2 inzeráty 26.05.17 10:54

@bluuudicka Ta pravá cibetková káva je certifikovaná-při její výrobě byl použit trus z volně žijících cibetek. Je na spotřebiteli jaký „byznys“ se rozhodne podporovat.

edit: jen aby nedošlo k omylu, ta naše káva ten certifikát má a sama jsem rozhodně proti takovým farmám i jiným formám týrání zvířat kvůli co nejnižší ceně produktu-svůj názor můžeme vyjádřit právě tím, pro jaký výrobek se rozhodneme a netýká se to zdaleka jen cibetek.

Příspěvek upraven 26.05.17 v 14:39

MP Edina
117 příspěvků 26.05.17 14:09

@EmilyG. Také jsem jí chtěla z důvodu té praktičnosti, ale ne v růůůůžové barvě.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 29.05.17 05:53

@bluuudicka Jestlipak je cpou Jihlavankou?

bluuudicka
1037 příspěvků 30.05.17 20:35

Dostala jsem minulý týden k narozeninám krátký výlet do Valencie. Miluju Španělsko a z dárku jsem nadšená, ale dárce se mi povedeně trefil zrovna do naplánovaného termínu stěhování. Takže to byly v tu chvíli doslova rozporuplné pocity :-)

Řvousenka
108 příspěvků 31.05.17 17:33

@bluuudicka Tak to spojte a přestěhujte se do Valencie. Když ji milujete, není co řešit.

bluuudicka
1037 příspěvků 31.05.17 18:21
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek