Jaky nejblbejsi" darek " jste dostaly?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Torrah
360 příspěvků 31.8.16 21:18

@dadlína šmarjá! teda… tohle vítězství tady vám fakt nezávidím. To jsou nápady, bože.

Jetthro
1130 příspěvků 31.8.16 21:20

@dadlína Byl k tomu potratu taky salamista nebo prsatej dort? Tak nejak mi prijde, ze tyhle veci jdou ruku v ruce)

Jordaan
8869 příspěvků 31.8.16 21:22

Abych ty blbe dary trochu odlehcila - muj svagr koupil na rodinnem vylete v Amsterdamu diteti jako vzpominku opravdu hnusnou (i na omak) gumovou slepici, ze ktere lze vymacknout polopruhledne vejce naplnene bilou tekutinou a zlutou kouli. Hadejte, co s sebou dite neustale taha. Kolemjdouci/obsluha/spolucestujici se ale vetsinou neudrzi a zacnou se smat, takze pozitivni efekt to ma.

Torrah
360 příspěvků 31.8.16 21:24

@Jordaan mi to připomíná ty slepice gumový nebo jaký, co se kupujou na hraní psům, mívají to v zooprodejnách :) ale z těch asi vejce neleze. To musí být docela sranda vidět dítě se slepicí, to věřím. Chudák malá oškubaná, a ještě vejce z ní mačkaj!

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 21:25

@Giulietta LOL, posteľné obliečky, to se fakt tak říká? :-)

@dadlína to je brutus teda

@Jordaan jejda :-)

Jordaan
8869 příspěvků 31.8.16 21:28

@nolita

K Vanocum mu dal clenstvi ve fotbalovym klubu :-)

Jordaan
8869 příspěvků 31.8.16 21:33

@Torrah

Asi muzu byt rada, ze ta vec k tomu jeste nekvoka :-D

Torrah
360 příspěvků 31.8.16 21:36

@Jordaan no, to je fakt :)

dadlína
40 příspěvků 31.8.16 21:42

@Jetthro Je to drahně let, tenkrát o salámistech ještě nikdo neslyšel. Ale potenciální švagrová byla cukrářka, takže to mohlo skončit mnohem hůř.

Barrbarrella
171 příspěvků 31.8.16 22:16

Má bývalá „skoro tchýně“ mi darovala k 20. narozeninám ošmajdane béžove lodičky vel. 42 a sadu kolíčku na prádlo s cenovkou 16,– kč. Já mám nohu 38 :-D Boty si vzala zpět, kolicky ne.
Ale úplně nej, té samé paní jsem k Vánocům darovala vlastnoručně zabalenou knížku s věnovanim. Další Vánoce nerozbaleny dárek čekal ppd stromečkem s cedulkou a mým jménem. S velkou škodolibou radostí jsem to rozbalila a přečetla věnování. Nutno říct, že to mělo pokračování, ještě ten den 24. po strašné hádce jsem se rozešla se snoubencem.

defilenaiguille
2824 příspěvků 1.9.16 07:03

@dadlína
Když jsem četla o knize o kočkách, tak jsem si říkala, že to tady asi bude v hitparádě na předních místech. Chápu ovšem manžela, že si myslel, že by vám to mohlo pomoci. Ale jsou okamžiky, které prostě s humorem přejít nejdou.
Když jsem pak dál četla o dárku od tchýně, tak mi bylo jasné, že to tady asi jen tak někdo nepřekoná. Také si kladu otázku, co vede někoho, aby takovou nechutnou věc vůbec vyrobil.

defilenaiguille
2824 příspěvků 1.9.16 07:10

@Barrbarrella
Možná vás skoro tchýně zachránila od nevydařeného manželství ;-)
Uvažuji, co jí vedlo k tomu, že vám knížku takto vrátila. Buď to udělala schválně a nebo nerozbalený dárek uložila na hromadu k ostatním nerozbaleným dárkům od neoblíbených osob a před Vánoci z nich nějaký pro vás vylosovala. To je ovšem historka jako do Bakalářů.

Ke kulatinám jsem si přála od maminky a sestry dražší knížky a trvala jsem na tom, aby mi do nich napsaly věnování. Obě se nejdřív ošívaly, že mi tím „zničí“ knížku, možná si v duchu říkaly, že až je budu chtít někdy prodat, tak už to s věnováním nepůjde :-D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 07:15

To mi připomnělo jeden díl Sexu ve městě, kdy manžel jedné z protagonistek věnoval dítě z kartonu, aby se rozptýlila po těch všech pokusech, jak přijít do jiného stavu.

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:05
@Brunhilde píše:
Všechny akustické dárky považuji za zlo, zejména jsou-li darovány dětem, s nimiž dárce nesdílí domácnost.

V tomhle je expert tchyně, již několikrát jsme ji prosili, ať dítěti zvukové hračky nedává. Bez úspěchu. Ona chodí nakupovat do dětských bazarů a má tak trochu problém s hromaděním věcí (zastavěn jeden byt, teď pracuje na druhém), takže má doma mraky hraček (úplně nanic, samozřejmě), pár kusů se jí podařilo přesunout k nám. Takže když v noci nemůžu usnout a hraje mi v hlavě „Máme nové auto, Honzík skáče salto, těšíme se na výlet, my vyrazíme a to hned!“, tak je to skutečně senzace. To už myslím z hlavy do smrti nedostanu. :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:08

@tv ježíšmarjá, to je ta příšerná housenka! To jsme po někom zdědili, matka původního majitele se přiznala, jak to nenáviděla, já jsem to vydržela asi čtrnáct dní. Naštěstí, jak to bylo už z druhé ruky, tak se rychle začaly vybíjet baterky. Malý si tu příšeru chtěl vzít k mým rodičům, moje matka baterky hbitě vyměnila a v důsledku toho jsme tam tu housenku jako omylem zapomněli. Uff
PS: taky malý dostal před pár lety jakože mobil, hrálo to taky všelijaké debility a vsadila bych se, že to byl stejný hlas. To má taky někdo povolání, teda…
Naštěstí u toho mobilu měl někdo rozum, došlo mu, že si to asi malé děti budou dávat na ucho, tak to hrálo docela potichu a tím pádem se to dalo vydržet

Jordaan
8869 příspěvků 1.9.16 10:15

@stricc

Podobny mobil mame taky. Je dost nahlas a proto travi vetsinu casu zakopnuty pod gaucem.

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:15

@stricc Ano, ano, housenka :D. Jsou tam myslím ty písničky čtyři, ale syn má rád auta, takže pořád dokola jela jen ta jedna. „Omylem“ někde zapomenout je dobrá finta, ale tchyně by nám to brzy zase dodala zpátky. :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:25

@Jordaan ano, hračky nenápadně odložené na co nejodlehlejší místa… znám
@tv ona je tam navíc jedna, kde je dost drsná gramatická chyba, teď si naštěstí nevzpomínám - proboha, nepřipomínat - a obecně je to pro mě esence dětského pekla: vlezlý hlas, vlezlá melodie, blbé veršíky bez rytmu a skutečného rýmu, což se maskuje pitomým hihňáním, protože je to pro děti, tak to stačí. Fuj

Jordaan
8869 příspěvků 1.9.16 10:27

@stricc @tv

Tu nejhlasitejsi hracku jsem diteti omylem koupila sama. Bylo neskutecne hodne, pretrpelo vyber obleku pro manzela a nakup nekolika dalsich veci a proto si smelo vybrat cokoliv. Vybralo opravdu hezke stavebni auto s „dalkovym“ ovladanim na kabelu, dokonce i ve sleve. Moc hezke, jede dopredu, dozadu, sklapi, vyklapi, no idealni. Doma se ukazalo, ze ta vec ke kazdemu pohybu vyluzuje silene a velmi hlasite zvuky „ze stavby“, sypani kameni, piskani pri couvani, turovani motoru, vykriky stavebnich delniku, troubeni a pod.. Vse hezky americky nahlas a echtovne znejici, kdyz zavrete oci, pripadate si jako na doopravdove stavbe dalnice :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:30

Když byly mojí dceři asi čtyři, tak od někoho dostala k nějakým vánocům knížku, takovou tu „porevoluční“, lesklé listy, kýčovitě líbivé obrázky, debilní veršíky. Jen jsem do toho koukla a zavyla jsem zděšením, tohle si pamatuju dodnes: Že čápi nosí děti, všichni víme
už se tomu ani nedivíme,
u nás chceme bílé děti,
v Africe zas černoušky,
to aby si čáp dával ty děti do tašky.
Jak normálně nikdy nevyhazuju knihy a leží mi tady ledacos, co by tu fakt být nemuselo, a jak normálně nevyhazuju dárky a pietně uschovávám kdejakou blbost, tak tohle teda letělo hned

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:32

@Jordaan z toho by byl můj vnuk naprosto nadšený :-)

Jordaan
8869 příspěvků 1.9.16 10:40

@stricc

Pro male kluky je to skvele, pro dospele ale uz mene :-).

MaeGandal
767 příspěvků 1.9.16 10:45

@Jordaan syn si takhle jednou vybral nějaké auto se sklápěcí korbou. Až doma jsme zjistili, že při zmáčknutí panáčka, to jede dopředu, zastaví, udělá zvuk jako při vysypávání popelnice, popojede a znovu sypá popelnice
syn chytil amok a baterky jsme museli vyndat. Dávali jsme je zpátky až s druhým, který na to autíčko přišel až v pozdějším věku a už to nevadilo.

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 10:55

@stricc Přesně jste to popsala, pro mě největší peklo je to hihňání.
@Jordaan Ten můj by byl úplně nadšený. Nedávno měl narozeniny a tchán ho vzal do hračkářství, že si může vybrat, co chce. Vybral si sadu tří aut na stavbu. Bohužel všechny houkají, každé jinak a poměrně dlouho to hraje. A když se pustily všechny naráz, to byla pecka. Naštěstí se brzy vybily baterky. :)
Já se tady vypisuju a dítě mezitím vytáhlo další hlasitou hrůzu a flétnu k tomu. To mám za to! :)

Bettz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 11:05

@Barrbarrella A jak se skoro tchyně tvářila, když jste to věnování četla? Já bych se hanbou propadla, být na jejím místě.
Ta hádka se snoubencem byla ohledně knihy? Samozřejmě nemusíte odpovídat, pokud nechcete.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek