Jaky nejblbejsi" darek " jste dostaly?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
žluťásek
2432 příspěvků 1.9.16 11:41
@tv píše:
V tomhle je expert tchyně, již několikrát jsme ji prosili, ať dítěti zvukové hračky nedává. Bez úspěchu. Ona chodí nakupovat do dětských bazarů a má tak trochu problém s hromaděním věcí (zastavěn jeden byt, teď pracuje na druhém), takže má doma mraky hraček (úplně nanic, samozřejmě), pár kusů se jí podařilo přesunout k nám. Takže když v noci nemůžu usnout a hraje mi v hlavě „Máme nové auto, Honzík skáče salto, těšíme se na výlet, my vyrazíme a to hned!“, tak je to skutečně senzace. To už myslím z hlavy do smrti nedostanu. :D

Cukrovííí, cukrovííí, dobré máááám… :D Tuhle hračku nenávidím! Jednou jsme s ní strávili moc pěknou cestu v autě k babičce, ty písničky se mi vryly hluboko do mozku.

system_error
855 příspěvků 1.9.16 12:33

Když je tu řeč o těch zvukových hračkách, vzpomněla jsem si jak neteři koupili dědeček s babičkou jednu takovou hrůzu na pouti. Byla to plastová růžová asi veverka na kolečkách. Při zapnutí to na těch kolečkách jakoby tancovalo a hrálo lambádu. A svítili tomu očička! Červeně. Neteři byly asi 2 roky, a když to viděla spuštěné, hystericky se rozeřvala, chudinka.

Myrna M.
6 příspěvků 1.9.16 12:37

K těm otravně vyhrávajícím hračkám - můj manžel se naučil výbornou věc. Pokud to jde, hračku rozmontuje a kleštěmi přestřihne kabel, který vede k reproduktoru. Pohyb a blikání zůstane zachováno, zvuky navždy utichnou. Od té doby, co se naučil tenhle fígl, nám po kolejích krouží pěkná tichá lokomotiva a po podlaze jezdí blikající helikoptéra, kterou jsme se dříve skoro báli zapnout, řvala jako policejní siréna. Doporučuji!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 15:03
@nolita píše:
@Giulietta LOL, posteľné obliečky, to se fakt tak říká? :-)

Mamka tomu tak vravievala, ale netuším či je to spisovne. :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 15:06

@Myrna M. Syn má veĺké lietadlo, ktoré vydáva zvuk, že buď štartuje, pristáva, alebo letí. Ten zvuk je fakt skoro autentický ako pri skutočnom dopravnom lietadle. Viem s predstaviť jeho obrovské sklamanie, keby mu u toho pokazil niekto zvuk.

amarelica
296 příspěvků 1.9.16 16:56

@Giulietta Posteľné obliečky sú nespisovne? Myslím, že posteľné prádlo je v slovenčine nesprávne, lebo u nás je spisovne vraj bielizeň… A to, čo sa oblieka na vankúš a paplón bežne voláme obliečky… Alebo sa mýlim?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 17:01

@amarelica Ja sa musím priznať, že netuším spisovnosť tých obliečok. Mala som za to, že je to správne, ale @nolita ma trošku nahlodala. (musím chodiť častejšie na slovensko a čítať viac slovenských kníh, ja už kupujem aj knihy v češtine)

barvinok
655 příspěvků 1.9.16 17:16

"

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:50

defilenaiguille
2824 příspěvků 1.9.16 18:10

Zvukové hračky, to je náš domácí problém. Já dokážu zvuky odfiltrovat, manžel po příchodu z práce (hlučné prostředí) je na to háklivější :-) Často reproduktory přelepuje lepící páskou nebo s mým svolením odpojí reproduktor. Ale naše děti mají takovou radost z těch zvuků, že jim to nechci upírat. Měli jsme také jedno hasičské autíčko, kterému se po zmáčknutí panáčka rozblikala světla, začalo houkat a rozjelo se. Když ho pak nikdo nějakou chvilku nezmáčkl, tak začalo vydávat jiný zvuk a manžel o tom říkal, že nás volá :-)
Hudební nástroje nakupuji dětem sama, když chtěla panímáma něco klukům koupit, tak jsem jí řekla, že nám chybí kytara a saxofon, takže už je také máme. Kluci mají také hromadu hracích knížek, kde jsou zvuky zvířátek, dopravních prostředků, dokonce i tělesné zvuky (nejoblíbenější je prdění). Ale chápu, že to spoustě lidí může lést na nervy a proto si myslím, že hrací dárky by měly být konzultovány s rodiči.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 18:29

@Jordaan No tedy i přes to, že jsem profesně zvyklá na všelijaký biologický materiál, to odporné vejce obscénně vytlačované tou oškubanou slepicí by se mi fakt eklovalo vzít do ruky.

Jetthro
1130 příspěvků 1.9.16 19:02

Aha, tak po precteni tehle diskuze uz chapu, proc me rodice misto kupovani takovych tech hrajicich plysaku, co vydavaly po zmacknuti zvuky prislusneho zvirete, ktery jsem hrozne chtela, radsi vzdycky podplatili plysakem klidne vetsim, ale tichym :D

Uživatel je onlineJordaan
9411 příspěvků 1.9.16 19:10

@Lola

Je to takova ta lacina, lepiva guma s malyma hrbolkama :-D

Myrna M.
6 příspěvků 1.9.16 20:11

Naše děti mají citlivý sluch (asi po mě :-)), takže si s těmi ztichlými hračkami snad hrají raději, než když ječely na celý dům - byl to opravdu příliš hlasitý, nepříjemný zvuk. Samozřejmě máme i spoustu věcí, u nichž vyhrávání nějaké elektronické melodie je jejich jedinou funkcí, ty tedy hrají dál, ale chválabohu poměrně tiše.
Teď si ještě vzpomínám, že přestřihnutí drátku u té mašinky bylo skoro jako v akčním filmu - byla tam taková změť kabelů, nebylo zcela jasné, který vede kam - a muž váhal - přestřihnout modrý, červený, nebo zelený? :-)

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 22:43

@Giulietta no ja netvrdim, ze to neni spravne, vubec netusim, jen mi to oznaceni prislo takove mile srandovni

antikh
132 příspěvků 2.9.16 10:01
@dadlína píše:
Muž mi dal knížku obrázků 101 způsobů, jak použít mrtvou kočku. Můj starý milovaný Kocour byl tehdy už dost nemocný (zrovna jsme řešili mrtvici, po níž oslepl), manžel věděl, že to těžce nesu, po každém zhoršení stavu Kocoura obrečím a v podstatě připravuju pohřeb, ale prý myslel, že to se svým černým humorem rozchodím.A bývalá skorotchyně mi darovala „potrat“ - kaluž rudého gelovitého slizu jako že krev a v ní plavalo umělohmotné mimino. Nějaká rádobyvtipná věc z prodejny ptákovin.

Tak to je síla! Jenom když to čtu, je mi z toho nepříjemně.

meejja
391 příspěvků 3.9.16 22:26

Já dostala od kolegů dvě bílé myši. Živé, v malé plastové krabici. Strašně se hlodavců štitim, a smrdí mi. Bohužel jsem byla natolik v šoku, že jsem je hned nevrátila… No, pořídila jsem jim pořádnou klec a sobě roušku a jednorázové rukavice. Po roce naštěstí chcíply…

Bacteria
436 příspěvků 5.9.16 15:07

Asi dva měsíce po rozchodu s borcem, který nějak nedokázal pochopit, že je konec a dělal mi ze života pěkné peklo, jsem od něj dostala strašně drahý parfém se slovy, že vždy, když budu vonět, tak si na něj vzpomenu. Že si ho musím vzít, jinak neodejde. Tak jsem ho bez poděkování vzala, flákla ho kamsi do šuplíku a borca navždy vyhodila. Po letech jsem ho našla a sentimentálně zavzpomínala na to, jaký to byl debil. Nějak jsem si řekla, že by ten parfém měl mít nějaký důstojnější osud, než kontejner, tak jsem ho dala k nám do blázince na záchod, protože nám tam hrozně smrdí odpady. Druhý den jsem jen slyšela, jak naše sanitárka se svým ruským přízvukem haleká na chodbě, kdo dal tu hrůzu na záchod, že to tam smrdí jak v tureckým bordelu. Položila to na chodbě a než to stihla odnést, ukradla to jedna pacientka. Vždy, když kolem mě projde tato degradovaná alkoholička a voní, tak si na svého bývalého vždy vzpomenu. Mám pocit, že největší pako ze všech aktérů tohoto příběhu jsem asi já.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 16:42

@Bacteria jaký parfém to byl?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.16 16:45
@Bacteria píše: … se slovy, že vždy, když budu vonět, tak si na něj vzpomenu…Vždy, když kolem mě projde tato degradovaná alkoholička a voní, tak si na svého bývalého vždy vzpomenu.

To je nahodou bozi pointa :-)

kobylkalucni
436 příspěvků 6.9.16 12:07

Teta dala k šestým narozeninám synovi plastový záchodek a v něm sliz. Ten při vtlačení prsty do mísy udělal prdící zvuk. Syn poděkoval, jednou si to zkusil a mísu odložil. Záchodu se chopili dospělí, mísu si předávali mezi sebou a s hlasitým smíchem soutěžili, kdo udělá nejhlasitější a nejvěrohodnější zvuk. Při odchodu synovi záchod přibalili do tašky. Doma jsem se ho zeptala, jestli ho můžu vyhodit a i když běžně věci nerad vyhazuje, bez problémů ho sám hodil do koše s tím, že je to hrozná blbost. Miluju ho.

Oveeec
2944 příspěvků 6.9.16 21:39

Nejlepší dárek jsem jednou dala tátovi já. Vybrala jsem mu v JEHO VLASTNÍ knihovně moc pěknou knížku. Máma zase kdysi obdržela plastovej hřeben na barvení vlasů, myslela jsem, že je to na obočí (ještě lepší). Samozřejmě hrozně jásala, ale je fakt, že to v koupelně v dóze straší doteď. Dárek, nad kterým jsem asi nejvíc vrtěla hlavou, nebudu popisovat, aby mě podle toho někdo neidentifikoval, ale byl to kus oblečení po někom, kterej ke mně doputoval po různých peripetiích u jiných lidí. Mně by to zas tak nevadilo, kdybych to nedostala jako dárek, ale jenom tak, ovšem takhle…Ale vím, že to nebylo myšleno zle, a navíc jsem takhle dostala i pár hezkých věcí, který nosím ráda, takže je to spíš pro zasmání.

Amun
888 příspěvků 7.9.16 11:37

@Oveeec s tim kouskem obleceni jste mi pripomnela jiny darek. Kamaradka se mi rozhodla usit tricko. Dala si s nim opravdu zalezet, vim, ze ho sila tydny jeste za pomoci tety. Aby to bylo prekvapeni, tak jsem tricko videla az pri predani. Bylo nadherne, opravdu nadherne, perfektne usite. Problem byl, ze nejak netrefily velikost a to tricko bylo tak male, ze by pravdepodobne 14leta holcicka mela problem se do nej nasoukat. Bylo mi to tak lito, ze az asi po sesti letech jsem ho holt vyhodila, protoze mi doslo, ze neni realne mozne, aby mi nekdy bylo, i kdybych mela 40 kilo :D ach, ale jak bylo hezke

tutimany
1 příspěvek 11.10.16 13:20

Vodovodní baterii. Bydlel u mě, a původní baterie nebyla moc funkční. Byl to dárek na vánoce. Co dodat.

chitrá alex
394 příspěvků 23.12.16 21:45

Od kolegyně v práci jsem dostala použitý, neumytý, lehce zarezlý kráječ na jablka. Zabalený ve staré špinavé igelitce.

MP blanka
2875 příspěvků 23.12.16 22:20

O existencii tohto zábavného vlákna som dosiaľ nemala tušenie. To je teda panoptikum!
Mne sa podaril tiež jeden pekný kúsok. Pred rokmi som podarovala priateľom knihu. Zdalo sa mi čudné, ako sa pri preberaní tvária, nevedela som, čo sa deje. Po nejakom čase som z vlastnej pomerne veľkej knižnice vytiahla knihu, ktorú som ešte nečítala, a aké bolo moje prekvapenie, keď som na prvej stránke uvidela venovane. Samozrejme že tušíte, od koho bolo. Celkom som zabudla, že mi rovnakú knihu oni kedysi darovali k nejakému môjmu sviatku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek