Jaký střih šatů maskuje břicho?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1934 příspěvků 20.05.13 20:34
Jaký střih šatů maskuje břicho?

Zdravím, mám za úkol najít si nejlépe ještě teď nějaké hezké šaty a co mě bude dosti trápit bude asi břišní převis a myslím, že ani stahovačkama ho ze začátku nezamaskuju nějak slušně.
potřebuji šaty které mi budou sloužit celé léto na,,lepší,, příležitosti a dumám nad střihem, velikost si už následně vyberu dle aktuální situace až se obejdnají, ale jde mi opravdu o střih.
postavu mnohé víte, ale i tak - aktuální velikost je,,skoro,, všude 46-48, menší a prostorově výrazná tak nějak všude. sukni si určitě budu vybírat kolem kolen i níž. teď ovšem otázka - jak řešený vršek okolo prsou, pasu, boků? za normálnícj okolností mám oproti bokům vcelku výrazný přechod přes 30 cm, ale ta situace v dohledné době nenastane

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

top topic
962 příspěvků 20.05.13 20:53

Mela jsem dvoje tehotenske saty, ktere jsem nosila i potom. Jen jsem pod ne poridila stahovaci kalhotky s vyssim pasem.
Nevim teda, jak budes rodit, ale nektere zenske po cisari nic takoveho nesnesou. Mne to nevadilo. Na ten previs je to fakt dobry.
Mela jsem tehdy zalusk i na nejake stahovaci kalhotky, ktere mely po stranach hacky a obvod se dal regulovat. Nakonec jsem do nich nesla, neb jsem nesehnala obchod, kde bych si je mohla prohlidnout. Mozna tu nekdo bude vedet znacku.

mikita.miki
1934 příspěvků 20.05.13 20:58

Já po prvním císaři asi tak po týdnu už stahovačky zvládla, jizva ok, spíš mě bolela ta citlivá kůže, co popraskala a byla citlivá, ale dalo se. s háčkama? to neznám, pohledám.
těhotenské šaty mám jedny, ale ač jsou moc hezké, jsou z bavlněného plátna a střízlivý vzorek na černém podkladě, potřebuji něco, co pak vezmu i na svatbu, vítání občánků a tak. ale zkusím si projít těhotenskou kolekci HM, asosu a tak, třeba tam bude něco, co nebude řvát do očí, že je těhotneské

CyberCate
36 příspěvků 20.05.13 21:02

Nejlépe střižené pod prsama, odkud se rozšiřují.

Lenka M.  20.05.13 21:04

Čo sa brucha týka, tak mám osobne najradšej zavinovacie šaty, poznám aj pár dosť rozmerných báb ktorým ten strih moc svedčí..

mkoll
148 příspěvků 20.05.13 21:18

Já jsem si v šestém měsíci pořídila zavinovací šaty s řasením přes břicho, šaty vůbec nejsou těhotenské, ale díky tomu řasení se mi tam to břicho vešlo. Teď mám pár týdnů do porodu, nenavleču je, samozřejmě, ale doufám, že po porodu budou mou záchranou na svatbu, kam se jako svědkyně chystám. Takže za mě zavinovačky s řasením (dala bych odkaz, ale kupovala jsem je v zahraničí v TJ Maxx).

Kalanka
707 příspěvků 20.05.13 21:18

Střižený pod prsama nebo naopak se sníženým pasem až na bocích.

mikita.miki
1934 příspěvků 20.05.13 21:19

@Lenka M. taky si říkám, že na rozdíl od šatů rozšiřujících se hned pod prsy by mě mohlo tohle vytvarovat a maskovat zároveň tu klokaní kapsu, ale peklo je, že já to prostě nebudu moct vyzkoušet

mikita.miki
1934 příspěvků 20.05.13 21:24

@mkoll no, já se nevejdu ani do stanů z intersportu. ano, myslím takovýto
 http://www.insportline.cz/…-Comfort.jpg

ale neklesám na mysli. když neseženu nějaké pěkné, vezmu zavděk těmi, co mám nyní, ale ráda bych si koupila nové, přeci jen… no jo, sem marnivá ženská :-D

hanabanana76
160 příspěvků 21.05.13 09:58

Soucitim, s previsem bojuji jeste 2 roky po porodu…nosim vetsinou saty, bud maxi rozsirujici se od prsou a nebo potom cokoliv s jakymkoliv rasenim nebo zavinovanim pres bricho.
Neco jako tohle

Lettie
426 příspěvků 21.05.13 11:47

Mne se osvedcil strih typu princess, kde pas je ale posunuty do nejuzsi casti pod prsa, tj o trochu vys, nez bezne pas mam. Tvar sukne pak podle zadku - bud se rozsirujici od boku a nebo naopak rovne. Pevnejsi pruzna latka, ktera kopirovala telo s nejakou vuli, tj ne nacpana jak jitrnice, ale taky ne nic pytloviteho. Nakoupila jsem vetsinou ve Spenceru v te jejich kancelarske mode.

radbuza
82 příspěvků 22.05.13 09:28
snížený pas

@Kalanka
Taky myslím, snížený pas mnohdy zamaskuje lépe než střižení pod prsy. Např. podobný střih:

top topic
962 příspěvků 22.05.13 09:34

@radbuza: nevim, jak mikita, ja bych v tom vypadala jak chodici valec, po porodu s klokani kapsou navic;-)

mikita.miki
1934 příspěvků 22.05.13 09:37

@top topic já i před porodem bych v tomhle vypadala blbě, to je fakt. tohle je podle mě ok na modelku s klokaní kapsou :-D ne na valkýru s klokanem :-D

kappa  22.05.13 15:40

@mikita.miki nieco taketo by celkom teoreticky brucho zamaskovat mohlo. alebo je ta uzka cast este stale nizko?
 http://i.statigi.com/…en-front.jpg

sarinka.v
426 příspěvků 22.05.13 15:46
@radbuza píše:
@Kalanka
Taky myslím, snížený pas mnohdy zamaskuje lépe než střižení pod prsy. Např. podobný střih:

V tomhle vypadá každý blbě, i ta paní na fotce…Pokud je velké břicho je VŽDYCKY třeba zdůraznit pas, jinak budete vypadat jak parní válec!

Josefka
469 příspěvků 22.05.13 15:59

V šatech střižených pod prsy budete z 99% vypadat, s prominutím, jako před slehnutím. Ani šaty od kappy nebudou nejvhodnější - z boku by ten materiál vyrýsoval i co tam není. Vím, o čem mluvím, mám 1/2 roku po porodu dvojek a převis visí a visí…Nejschůdněji to vypadá v řasených šatech, jako dala hanabanana. Pevný materiál je bonus. Stahovačky jsou OK ale nejsou všemocné. Momentálně sháním společenské kalhoty s vyšším, širokým a pevným pasem.

mikita.miki
1934 příspěvků 22.05.13 20:04

@Josefka brzy se hlásím do klubu, vzhledem k velikosti břicha bych řekla, že spíš tam mám tele, než děti.
já už mám vcelku jasno, jaký střih bych chtěla - takový, co z boků zvýrazní postavu, ale zepředu bude nějaké řasení, překřížení jako u těch zavinek, prostě ne hladká látka na ten převis… no ale sehnat to bude megaoříšek

mkoll
148 příspěvků 22.05.13 20:38

Ještě doporučuji nějaký vzor, v tom se toho taky hodně ztratí :) Hledala bych asi na zahraničních webech a nechala si to poslat (i když chápu, že odhadovat proporce v tomto stavu dopředu je víc než složité, řeším to samé…)

Našla jsem na webu střihově podobné těm mým, tak pro inspiraci:
 http://www.ralphlauren.com/…ct/index.jsp?…

mikita.miki
1934 příspěvků 22.05.13 20:46

@mkoll uf, cenově už vcelku dost na moje možnosti, ale střih by mi podobný vyhovoval, jen vzor je vzhledem k účelu dost divočina, jinak všema deseti bych je brala, to zas jooo

mkoll
148 příspěvků 22.05.13 20:51

Však jo :) Ty moje jsou taky barevně o dost umírněnější a právě koupené v TJ Maxx, což je taková hrabárna, za pár doláčů, za to jsou ale hedvábné. Holt v USA se to nakupuje, jedna radost. Vždycky mě rozčílí, jak se tady u nás nedá nic kloudného sehnat. A obzvlášť těhu oblečení, ale to už je na jinou diskuzi. Přeju úspěšné shánění.

MP estate
150 příspěvků 22.05.13 21:55

@mkoll v Europe funguje americky TJ Maxx pod nazvom TK Maxx, hodne rozsireny v UK, v nasich koncinach najblizsie je v Nemecku, ja konkretne chodim do Drazdan, z Prahy je to cca 120km po dialnici. Ale treba mas stastie, je to hrabarna :-)))

Kokoska1  22.05.13 22:25

Mně se osvědčilo asymetrické řasení, něco jako tady

mikita.miki
1934 příspěvků 23.05.13 09:08

@Kokoska1 ty sou ale fakt super!!! něco takovýho bych si představovala!

Zuza Karadzic
30 příspěvků 23.05.13 12:49
@mikita.miki píše:
@Kokoska1 ty sou ale fakt super!!! něco takovýho bych si představovala!

Zkuste se na ne jit podivat. Koupila jsem je v Promodu nekdy behem zimy jako letni tehotenske saty. Velikost XL - mam momentalne podprsenku 36 H, bricho kolem 102 cm, boky 100) - a jeste se do nich urcite nejaky ten tyden vejdu. Asymetricke raseni v kombinaci s cernobilym vzorem funguje, aspon mam takovy dojem. Vystrih je ponekud hlubsi :).

Hodne stesti…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama