Jaký top k sukni?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejina
4 příspěvky 04.12.18 11:06
Jaký top k sukni?

Mám krásnou sukni, kterou bych si ráda vzala na ples, ale už tak deset let k ní sháním top, můžete mi poradit, jaký by se k ní hodil, aby to mělo šmrnc? Řekla bych, že zlatý, něco v tomto stylu https://www.burdastyle.cz/…y/zlaty-top/

s modrou by to nebylo ono, navíc se dost těžko hledá stejný odstín…ale netuším, kde něco takového sehnat. Nebo máte nějaký jiný nápad? Jsem vysoká a hubená, takovej modelkovskej typ (ačkoli ksicht se ke zbytku těla moc nehodí :D ). Děkuju!

Reakce:
Sépia
413 příspěvků 04.12.18 11:29

@Tejina Prepáč ale takáto sukňa sa na ples nehodí. Na ples nemusia byť len šaty, hodí sa aj sukňa s topom, ale zo slávnostných, na večer vhodných materiálov. Tá tvoja je denná sukňa, nie plesová. Skús niečo iné a napíš nám aj o aký ples sa jedná.

Pocit chladu
120 příspěvků 04.12.18 11:32

najskor to bude nejaky Ples Prišer :-))

Tejina
4 příspěvky 04.12.18 11:50
@Pocit chladu píše:
najskor to bude nejaky Ples Prišer :-))

jsem nevěděla, že tady neradíme, ale děláme srandu (opravdu k popukání, válím se smíchy po zemi). Dobře, odmyslete si ples, a poraďte, prosím, s čím byste takovou sukni zkombinovali. Díky.

Tejina
4 příspěvky 04.12.18 11:51
@Sépia píše:
@Tejina Prepáč ale takáto sukňa sa na ples nehodí. Na ples nemusia byť len šaty, hodí sa aj sukňa s topom, ale zo slávnostných, na večer vhodných materiálov. Tá tvoja je denná sukňa, nie plesová. Skús niečo iné a napíš nám aj o aký ples sa jedná.

…jedná se o knihovní ples v prostorách knihovny.

Sépia
413 příspěvků 04.12.18 12:39

@Tejina Tak to nemusí byť róba ako do Opery, ale i tak by to chcelo niečo slàvnostné, večerné. Nemáte vhodné šaty? Alebo inú sukňu s topom? Tú vašu sukňu si viem predstaviť s pekným topom alebo blúzkou na deň. Farebnosť záleží od hlavy, ktorú nevidím ;-) Farby na sukni sú neutrálne, to sa ľahko skombinuje. Skúste k tomu pridať čo máte a nafotiť.,

Příspěvek upraven 04.12.18 v 13:05

Tejina
4 příspěvky 04.12.18 12:58

@Sépia jj, mám jen problém s tím, že barva plesu je modrá, a to bych ráda dodržela. Myslela jsem si, že když k sukni přidám něco trošku blyštivého, tak by to mohlo jít ;) mám teda ještě jedny šaty modrý, ale to zas nevim, jestli jsou na ples vhodný. Mrkněte na fotky, na tý nešatový je vidět dobře moje aktuální situace na hlavě :D

Sépia
413 příspěvků 04.12.18 13:14

@Tejina No vidíte, také nejaké šaty by to chcelo. Na knižničný ples kľudne aj koktailky pokiaľ dlhé nemáte. Hlava je pekná a máte krásne vlasy! Čo si trúfnem hádať z 2 fotiek tak na mňa pôsobíte tlmene. Takže vrch by som vybrala k sukni jemne tlmenú modrú (tón v tóne), tlmenú žltú, tlmenú fialovú, tlmenú zelenú, lomenú bielu…Soft Autumn, Soft Summer? Alebo ich svetlejšie verzie. Ešte doplním - nie je mi celkom jasný dresscode " barva plesu je modrá". Snáď nebudú všetky ženy v modrej? Ak treba, vybrala by som si kľudne modré iba niečo.

VeronikK
774 příspěvků 04.12.18 16:36

Mně se sukně líbí, a i když možná není na ples, tak zas na denní s tou zlatou taky ne. Takže nejspíš do divadla apod., se zlatým topem by to bylo hezké. To, co jste dávala jako pžíklad se mi líbí. Vyfotte se i v té sukni :-)

Příspěvek upraven 05.12.18 v 07:53

Sépia
413 příspěvků 04.12.18 17:07

@VeronikK @Tejina mne sa tá sukňa tiež páči. Len nie na ples. Nezatracovala by som k nej ani ten zlatistý top. Z fotky to môže skresľovať, ale vlasy vyzerajú teplé, takže zlatistý top by sa asi hodil. Zlatistobéžová na deň by šla tiež.

holly.golightly
15 příspěvků 04.12.18 21:04

Mně ta sukně přijde letní. Volila bych k ní vypasovaný top v některém z odstínů, který se na ní nachází.
Na ples by to chtělo šaty, klidně i kratší, ale tahle sukně se na večer vážně nehodí.

Semtex
19 příspěvků 08.12.18 20:52

Já bych si k tomu vzala nějaké elegantní tmavemodre tričko ve stejném odstínu. Třeba s lodičkovym vystrihem a trictvrtecnim rukavem. A myslim, ze když je to knihovní ples, ze rám nikdo to oblečení moc řešit nebude, takže nebude vadit, ze ta sukně není na večer. Naopak myslim, ze ve večerních nebo plesovych šatech byste byla overdressed.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Proč si přeju ponožky k Vánocům

Autor: Matouš

Jak si užít k Vánocům ponožky a další dárky, které nikdo nechce? Celý článek