Jakých pět kousků z Vašeho šatníku nejraději nosíte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Pavlena
841 příspěvků 11.2.13 13:17

Beru to tak, že tyto kousky velmi oblibuji a jejich případná ztráta (či poškození) bych nesla velmi těžce. Jejich kombinace je také docela nelogická.

• plášť s volánem v malinové barvě - Sisley
  • zavinovací mikyna (ač mikyna, nevypadá sportovně!) - Benetton
  • fialová balónová sukně - Skunkfunk
  • šedé svetrošaty (tenké a přesto teplé díky podílu vlny) - Benetton
  • letní dvouvrstvé šaty (spodní vrstva z úpletu má dole volán a přes ni vlaje vrstva z hedvábí) - Benetton

Jak to tak po sobě čtu, nezní ten popis vůbec lákavě…

A přidám dotaz: pokud máte velmi oblíbený kousek v šatníku, neláká Vás koupit si jej několikrát? Nebo v různých barvách? Přecejen se oblečení opotřebovává.. (na rozdíl od LV kabelky, která se dědí po generacích a je stále bez poskvrnky. :D )

Například dítku občas něco koupím ve více velikostech, aby to vydrželo déle.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 13:49

Nedokážu vybrat 5 nej kousků pro celý rok, takže je to spíš 5 nej kousků v poslední době. Šedivé kalhoty s rozšířenými nohavicemi
Tmavě modré sako
Starorůžové vlněné sako
Bílá košile
Námořnické triko

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 19:38

@Pavlena tyhle tendence mam… pred dvema lety jsem koupila v F&F chino kalhoty… a druhej den jsem si je sla koupit jeste ve dvou dalsich barvach, jak jsem z nich byla nadsena. Pocet bilych tricek nebo cernych tricek s trictvrtecnim nebo dlouhym rukavem ani nepocitam:) a pak jedny moje oblibeny dziny z nextu mam ve trech parech

Pavlena
841 příspěvků 11.2.13 19:57

@razorblade Uf, to jsem rada, ze nejsem sama takova mimoza, ktera, nejen, ze si kupuje spousty hader, ale dokonce si ty hadry kupuje obcas uplne STEJNY!!! :)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.13 20:33
Moje pětka letošní zimy

Jelikož jsem skoro celou zimu ztratila zkouškovým, pobývala jsem hlavně v teplácích. Ale pokud jsem se vybrala mezi lidi a ne zrovna na zkoušku, pak často v tomhle.

marmota-b
532 příspěvků 9.3.13 09:00

Staré letní šaty, které mi úplně nesedí, ale miluju materiál, barvu, střih, perfektní do horkých letních dní:
http://marmota-b.blogspot.cz/…r-dress.html
Na doma jedovatě zelená bavlněná sukně z Gangy - nosím ji pořád a mám co dělat, abych ji aspoň někdy vyprala… Už je dost jetá, a pořád trousím po zemi flitry (takovéhle oblečení s flitry nekupovat!). Ale ten materiál je hrozně příjemný a délka mi vyhovuje, dá se v ní být, i když je doma trochu chladněji.
http://marmota-b.blogspot.cz/…e-happy.html
Hnědý bavlněný svetřík (poslední foto) - je hrozně příjemný na tělo a hodí se mi barevně snad ke všemu:
http://marmota-b.blogspot.cz/…use-and.html
Tuhle zimu nový (ze sekáče ovšem) modrý vlněný svetřík-rolák - má takovou velmi specifickou barvu, tyrkysovou, ale malinko do šeda, výraznou, ale přitom tlumenější, jestli si to umíte představit. Zjistila jsem v poslední době, že mám radši lehčí, tenčí svetry - ten vlněný díky své vlněnosti hřeje až dost.
A moje „borůvková sukně“. Ta není sice nejčastěji nošeným kouskem, ale rozhodně jedním z těch, které nosím nejraději - vždycky mi to zvedne náladu.
http://marmota-b.blogspot.cz/…y-skirt.html

Nad rámec těch pěti: ten červený pásek, co mám na sobě v příspěvku s hnědým svetříkem - našla jsem ho zasutý doma ve skříni; je kožený, a ta červená prostě vážně působí jako rozjasňovadlo.
Ve stejné skříni jsem našla zasuté i šedé kalhoty, asi po sestře - jsou to takové dámské kalhoty, viskóza a polyester nebo nějaká taková směs, se zúženými nohavicemi a s puky, s pasem na přirozeném pase nebo mírně zvýšeným - když jsem je tam našla poprvé, říkala jsem si „tohle fakt ne“; o pár let později jsem zjistila, že jsou to jediné kalhoty, které mi perfektně sedí v pase i přes boky, a že se mi na mě vlastně líbí…

Legrace je, že většinu svých oblíbených kusů jsem našla zasuté doma, nebo dostala…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek