Je dneska nevěra standard?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Garfie
4456 příspěvků 9.8.13 11:27

Já znám jeden pár s dohodnutým sňatkem (tedy jeden o kterém to vím). Jsou to Japonci, dnes už jsou dost staří. Nevím jak to měli mezi sebou, ale vypadají opravdu spokojeně, paní je dokonce o deset let starší. Jde o velmi inteligentní lidi-paní dělala starostku, on je hodně akční-dělá tai-tchi, judo a další sporty, fotí, je aktivní na internetu…
Teď už spolu vlastně nežijí-paní už je opravdu stará, takže bydlí u dcery v Tokyu, zatímco on zůstal na severu na vsi-ale mluví o sobě vždycky s úctou.

Sekhmet
1918 příspěvků 9.8.13 11:30

@Garfie Protože jsou to slušní lidé. Slušný a inteligentní člověk se přizpůsobí lecčemu a pokud je můj protějšek slušný a inteligentní člověk, který se rozhodl, že mne bude mít rád, ať se děje cokoli (a já se o něm rozhodla stejně), bude z toho hezké manželství. Musí ale chtít oba, což jde jednodušeji, jsou-li na počátku zamilovaní.
Dva idioti si budou dělat ze života peklo, ať tam ta láska na počátku byla či nikoli. Stejně tak bude dělat peklo ze života idiot slušnému člověku.

Garfie
4456 příspěvků 9.8.13 11:33

@Sekhmet Ano, to je pravda. Ale asi to nesouvisí s dohodnutým sňatkem-i slušný a inteligentní člověk se může zamilovat do idiota a naopak.

Diankenstein
1895 příspěvků 9.8.13 11:34

@Sekhmet Shodnem. Pupek není charakterová vada!:)

a k té druhé části, ne nadarmo se říká, že víc musí být zamilovaný chlap! Měl by ženskou uhánět( není to o tom, že je to staromódní, spíš staré moudro), žena by měla dělat vše proto, aby jí uhánět chtěl, to jo, ale není dobré je někam tlačit…
Je to ale smutné, když tam jsou děti:(

Sekhmet
1918 příspěvků 9.8.13 11:38
@Garfie píše:
i slušný a inteligentní člověk se může zamilovat do idiota a naopak.

Jenže slušný a inteligentní člověk by měl včas toho idiota odhalit a opustit - minimálně dřív, než si s ním pořídí dítě nebo hypotéku.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:42

@Sekhmet
Technická: ukažte mi v Čechách padesátníka, jenž nemá pupek! (ženy jim zdatně sekundují, to zas jo). Jsou, ale na všechny žadatelky se prostě nedostane.

Zebra33
2038 příspěvků 9.8.13 11:45

@Sekhmet - k tomu, ze Marka ma dneska na vyber desetitisice - v Nemecku v posledni dobe buji seznamky ruzneho zamereni, nejobskurnejsi z nich se jmenuje Shop A Man. Funguje to tak, ze na tech strankach jsou registrovani muzi, ze kterych si zajemkyne vybira a vklada je do virtualniho kosiku. Muz, ktery je takto do kosiku vlozen, pak muze dotycnou oslovit. Obracene to nefunguje. Docela by me zajimalo, kolik chlapu se tam fakt zaregistruje a bude cekat, nez si je nejaka zenstina milostive vlozi do kosiku. Jinak abych nebyla uplne OT, v televizi bezi i jedna reklama na seznamku pouze za ucelem nezavazneho sexu (v jinak puritanskem Nemecku ve vysilani kdykoliv pres den, zadne az po 22. hodine).

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:48

Příspěvek upraven 13.09.13 v 17:19

Sekhmet
1918 příspěvků 9.8.13 11:49

@Brunhilde No vždyť, pupkáči jsou v pohodě, pupek není charakterová vada. A já jsem tam poslední, která by jim mohla něco vyčítat :D
Dokud si sám zaváže boty a nerozpadne se pod ním jízdní kolo ani židle v restauraci, je to dobrý.

Sekhmet
1918 příspěvků 9.8.13 11:51

@Brunhilde Audina je obecné poznávací znamení „úspěšnýho řízka“ (rozuměj obchodního zástupce v polyesterovém obleku) - tudíž ideální (a často jediný) kočkolap - dostanete se k němu prakticky zadarmo a určitá část ženské populace na to letí.
Evidentně vůbec nechápete podstatu a smysl mých příspěvků…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:52

@Sekhmet jo, kdyby to tak opravdu fungovalo… tak by advokátní kanceláře měly podstatně menší příjmy ;)
PS: týká se toho včasného rozpoznání idiota

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:53

Mylady2
12413 příspěvků 9.8.13 11:55

@Brunhilde a já jsem četla…hehe že nejhnusnější kluci jezdí v Octavii :-D
A buzeranti v opelu…a dementi v Mercedesu a tak :-D

Sekhmet
1918 příspěvků 9.8.13 11:58

@Brunhilde Jo, zjevně se neumím vyjadřovat… Dost smutné vzhledem k tomu, že se tím živím. Pravda ale je, že nerada používám smajlíky - pak všechny mé poznámky vypadají jako kletby…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:58

Muž, jenž nemá v padesáti pupek, je většinou dobře ženatý se ženou, která se o něho tak dobře stará, že mu ten pupek prostě nevyrostl.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:58
@Mylady2 píše:
a dementi v Mercedesu a tak :-D

a hele… zrovna mi cosi došlo… no jo :-D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 11:59

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.8.13 12:00

Podle mě tedy pupek charakterovou vadu většinou znamená - lenost, slabou vůli a pohodlnost.

Pirek
7060 příspěvků 9.8.13 12:01

Nejlepší holky jezděj ve feldě!

Mylady2
12413 příspěvků 9.8.13 12:02

@Brunhilde ach nevím…chtěla jsem jen upozornit na určitý jev debilty co se rozmáhá v české společnosti :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 12:03
@Brunhilde píše:
Je v té četbě taky něco o ženách? Tedy určovací klíč ve vztahu ke značce vozidla?
Co kluci, co jezdí MHD? A co ti, co (nedejbože!) jezdí na kole nebo dokonce chodí pěšky??

já myslela, že u ženských se má koukat na kabelku ;)
a takové, co jezdí mhd nebo dokonce na kole, rozhodně nebrat! Buď jsou to chudáci neschopní solidního výdělku nebo dokonce nadšenci pro ekologii, v nejhorším případě obojí. Hrůza jen pomyslet ;)

Sailorette
1594 příspěvků 9.8.13 12:04

@Jiná Realita Tak to jsem evidentně charakterově vadná:/

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.8.13 12:05

@Sailorette
je tam to spásné slovo většinou :D

Sailorette
1594 příspěvků 9.8.13 12:06

@Jiná Realita Tak to jste mě uklidnila:D Já to mam samozřejmě dědičné a taky zadržuju vodu, pohodlnosti s tím nemá co dělat:D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 12:08

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek