Je mi nevěrný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Doudou
1387 příspěvků 18.2.16 08:26

Já padnu, chudák za to dostala ještě navrch červená ramínka :-).

Jinak k tématu. Bohužel si myslím, že nevěrný byl, je a hl. bude. Zkuste si to znovu po sobě přečíst. Nezaujatě, jako kdyby to psala kamarádka. Co byste ji poradila?
Ono je to těžké přiznat si pravdu. Kór když toho druhého milujete.

Karin
3948 příspěvků 18.2.16 13:00

Znám velmi dobrého psychologa, který řeší i partnerské vztahy. Ale to musejí chtít oba.
Jestli budete chtít oba, tak mi napište zprávu, pošlu vám kontakt. Na Módní pekle nic nevyřešíte.

yourcandy
477 příspěvků 18.2.16 22:52

@Ajeenka Vědět jen polovinu toho co píšete, já o mém manželovi, nastal by doma asi konec světa…

VandaRybna
3713 příspěvků 19.2.16 13:25

@pavla.ku Kéž by to pisatelce někdo řekl, třeba by zafungoval ten efekt, který vyvolává věštba, nevím, jak se to jmenuje.

VandaRybna
3713 příspěvků 19.2.16 13:30

@Jirkátor Dovoluji si konstatovat, že pokud „sex doma neklape“ na vině je muž. Pořádný muž si dokáže partnerku vysoustružit k obrazu svému a pokud to není úchylák, tato ho pak nepokrytě adoruje. Potřebu neustálého vyhledávání lehko dostupných partnerek po desítkách podle mě mají muži v sexu neschopní. Ve chvíli, kdy tato neschopnost vyjde najevo, vidí z nich partnerka už jen záda, protože dotyčný bere nohy na ramena a potupu si léčí klamem úspěchu u jiné.

Iv_Sm
1585 příspěvků 19.2.16 13:30

@VandaRybna Self fulfilling prophecy aneb sebenaplňující předpověď - fenomén, kde očekávání budoucích událostí vede k chování, které zapříčiní, že se daná skutečnost opravdu stane. Podle mě základ úspěchu každé kartářky :) https://cs.wikipedia.org/…%C4%9B%C4%8F

VandaRybna
3713 příspěvků 19.2.16 13:32

@Iv_Sm Děkuji. Též si dovolím tvrdit, že příčina povinnosti každé kartářky negativní věci prostě neříkat.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.2.16 13:36
@VandaRybna píše:
@Jirkátor Dovoluji si konstatovat, že pokud „sex doma neklape“ na vině je muž. Pořádný muž si dokáže partnerku vysoustružit k obrazu svému a pokud to není úchylák, tato ho pak nepokrytě adoruje. Potřebu neustálého vyhledávání lehko dostupných partnerek po desítkách podle mě mají muži v sexu neschopní. Ve chvíli, kdy tato neschopnost vyjde najevo, vidí z nich partnerka už jen záda, protože dotyčný bere nohy na ramena a potupu si léčí klamem úspěchu u jiné.

teda, na tom neco bude! nejvetsi suknickar ktereho znam ma fakt co kompenzovat:-)

VandaRybna
3713 příspěvků 19.2.16 13:44

@viktorka_od splavu Stejná zkušenost, akorát „kompenzovat“ je v tomto případě slovo, které ani zdaleka neodpovídá rozsahu tragédie.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.2.16 14:12

@VandaRybna ja bych to teda nenazvala uplne tragedii, jako spis… poruchou rustu?;-))

Jirkátor
1569 příspěvků 22.2.16 07:02
@VandaRybna píše:
@Jirkátor Dovoluji si konstatovat, že pokud „sex doma neklape“ na vině je muž…

Skutečně úplně vždy? Odvážné tvrzení, leč na základě osobních zkušení s Vámi nemohu polemizovat - u nás „to klape“ ;)

VandaRybna
3713 příspěvků 22.2.16 08:34
@Jirkátor píše:
Skutečně úplně vždy? Odvážné tvrzení, leč na základě osobních zkušení s Vámi nemohu polemizovat - u nás „to klape“ ;)

Já vím, že vám to jako muži není příjemné číst a čekala jsem to. Buďte šťasten za to, že patříte k „plnohodnotným jedincům“. Jedna věc je tělesný nedostatek, věcí druhou je, když jím trpí ještě navíc hloupý jedinec, který ho nedokáže kompenzovat jinak, než jak jsem psala výše.

Jirkátor
1569 příspěvků 22.2.16 08:56

Zkusil bych s Vámi polemizovat i dál, ale touto OT diskuzí bychom asi Ajeence s jejím problémem moc nepomohli.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek