"Je mi všechno jedno" versus "barbie hadr"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 09:38

Všeho s mírou, soudružky :-)
Já si nehodlám otravovat život každodenním přemýšlením, jestli jsem si měla dát rohlík nebo krajíc chleba, přičemž mi v hlavě bude šrotovat jejich detailní složení… jestli jsem se právě neohrozila na životě sežráním porce moravskejch vrabců… a kdy si zase budu moci dopřát plátek salámu, když poslední jsem pozřela teprve před týdnem!… zda bych pro dnešek neměla nahradit jablko spíš dvěma kedlubnami nebo naopak… a ještě se přesvědčovat, že po misce zrní mi bude lépe a radostněji. Nebude :-)
Nejlépe jíst všechno, co trh nabízí, a v rozumný kvantitě i kvalitě.

DanielaS
5020 příspěvků 9.3.12 10:13

Hlavne to „i kvalite“. Pri nutnosti zavodniho stravovani to holt v poledne bude pokulhavat, napravime vecer skutecnym masem se skutecnou bramborou napriklad.

MP Ava
248 příspěvků 9.3.12 10:26
Nejlepší je jíst tak, aby byl člověk sám spokojenej. Pokud je to pro někoho makrobiotika, pro jinýho vlašák s rohlíkem, pro dalšího kvalitní česká kuchyně z poctivých surovin, pro jiného veganství… Je to jedno, je to každýho rozhodnutí. Žádné nejlepší řešení neexistuje.

Pouze bych lidem s nadváhou způsobenou vlastní špatnou životsprávou zpoplatnila zdravotní péči u chorob, které si tímto zapříčinili.
MP Ava
248 příspěvků 9.3.12 10:27

A zákládám vlákno stravování :)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 11:48
DanielaS ha detto : Hlavne to „i kvalite“. Pri nutnosti zavodniho stravovani to holt v poledne bude pokulhavat, napravime vecer skutecnym masem se skutecnou bramborou napriklad.

U nás se naštěstí vaří zdravě a velmi dobře - na skutečný maso, bramboru i saláty se choděj dívat (a vyžírat) i civilové z blízkého i dalekého okolí :-)
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek