Je oblečení muže vizitkou ženy?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
123l
157 příspěvků 30.8.14 19:45

@llolla Ano. Zní to zajimavě. Já bych to asi jedla tak jak to je. I když těžko rict, chce to vyzkoušet.

Mischura
336 příspěvků 31.8.14 09:47

@Giulietta

Svetove jezdecke hry v normandii? :-)
Pekne rajtky ;-) az na ten obrazek na kapse…

Diankenstein
1895 příspěvků 31.8.14 13:54
@lorens píše:
@Diankenstein nasla jsem recept na raw pizzu a zeleninova placka se tam susi z kazde strany 6 hodin a ma se v prubehu suseni kontrolovat. Priznam se, ze bych to nedokazala. Zvlast, kdyz vsechny ingredience na placku davam bezne do salatu.

Dělala jsem tuhle, rozhodně se nesušila 6 hodin:) raw pizza

@123l ten recept, co zminuje lorens neznám, takže nemůžu říct, jaké to je. Ale většinou se věci přes noc máčejí(ořechy, hřiby i syrová zelenina) - aby změkly. Jako, mě to chutnalo.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 14:04
@Mischura píše:
Svetove jezdecke hry v normandii? :-)
Áno a máte ma na svedomí. Doteraz som obdivovala kone a po Vašom odhalení, že je na súťaž predpísaný odev som sa zaoberala oblečením. :-D
lorens
2508 příspěvků 31.8.14 15:27

@Diankenstein na me jako prvni vyskocilo toto Slecna nebo pani se domniva, ze prevazne seminkova „testa“ vedou k jejich prehnane konzumaci.

Nikomu samozrejme nechci ani nemam proc mluvit do stravovani. Jen proste nechapu potrebu vizualni podoby s jidlem varenym, ktere ten clovek konzumovat nechce. Dosahnout toho je casto dost pracne. Ja jim hodne syrove stravy a chutna mi, ale jsem lina. Mne by se okurkove , cukinove spagety jednoduse delat nechtelo. Snedla bych nakrajenou okurku s omackou jako salat s dresingem.

Fejgele
34 příspěvků 31.8.14 15:51
Já myslím,že ano a nejsem z toho nadšená,

A u nás doma se to tradovalo co mi paměť sahá, a že mi v mém věku sahá daleko do historie:)))
Proto se v současné době těžko smiřuji se situací, která u nás nastala poté, kdy můj partner odešel do důchodu. Z vytíženého „kravaťáka“ se stal free chlapíkem se spoustou času na koníčky. Pokud bych mu popustila uzdu, zcela by se vymkl mé kontrole a stal se „přírodním mužem“,protože oblečení je limitováno pohodlím, počtem kapes, může být i trochu špinavé, protože špína z lezení po skalách je čistá špína, pokud je něco otřepené, natržené „to prostě nevadí, protože příště to roztrhám úplně a pak to půjde do koše, kdybys viděla, jak chotí Ten a Onen, manželka mu taky nadává“.Samozřejmě peru, žehlím a občas, pokud odjede na delší výpravu, ty nejhorší kousky (po sezoně) vyhodím. Docela těžce tenhle stav „chroupu“ a přiznám bez mučení, že když pro mne někdy přijede do práce tak upaluju do auta a z auta, protože jsem si vědoma toho, jaký nesourodý pár tvoříme…Někdy je u nás dusno, které pomůže na pár dní, ale začínám se smiřovat s tím, že už to jiné nebude, a děkuji Bohu, že na osobní hygienu nerezignoval:(

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 17:10

@Fejgele Na lezení po skalách bych to otřepané a natržené nechala na něm, ale asi bych chtěla, když jde někam se mnou nebo pro mě do práce, aby si vzal alespoň slušné kalhoty a tričko. Být s mužem, za kterého se stydím, bych asi nechtěla. Ani ne tak proto, „co tomu řeknou lidi“, spíš by mě mrzelo, že kvůli mně nechce něco udělat, aby vypadal slušně.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 17:46

@Fejgele já bych naopak byla docela ráda. Pořád lepší, dkyž leze po skalách a trhá oblečení, než aby seděl v saku na lavičce a užíral se, že už nemá jak se realizovat. To by byl problém, ne triko na vyhození.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 31.8.14 19:18

@Fejgele Řekla bych, že máte fajn chlapa.

alvapboudica
62 příspěvků 31.8.14 22:39

@Fejgele
Pokud je aktivní a spokojený člověk i v důchodu, tak je to patrně víc jak dobrý.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 22:48

@Fejgele to se spraví :-). Věřím že se kvůli Vám rád hezky obleče a pozve Vás na večeři, vím že mu to vysvětlíte.
Ten můj člověk se občas obleče do montérkové kombinézy ( sám si koupil), ač jeho činnost na zahradě praktického významu nemá, dokáže se zaprasit že bezdomovci by jej z fleku vzali mezi sebe. Hlavně že je šťastnej.

trinita
323 příspěvků 31.8.14 23:11
@coralline píše:
To dělá můj otec, máma ho za to tituluje kuchař teoretik. Sám umí asi 3 jídla, ale teoreticky ví všechno nejlíp. Proto já jsem se doma kuchyni vyhýbala, neb bych nejspíš spáchala otcovraždu pánví :-D Vařit jsem začala, až když jsem bydlela samostatně, střídám recepty rodinné a internetové, baví mě zkoušet nová jídla.

ehm, môj otec veľmi rád sledoval všetky tie kuchárske programy a zapisoval recepty a potom vŕtal do mamy, aby uvarila niečo špeciálne z „jeho“ receptov… mama vždy odolávala tak po roka a potom niečo uvarila, za jeho masívneho kibicovania - a skončilo to slovami: radšej si mala urobiť vyprážaný rezeň, toto je zbytočne pokazené mäso… mama vedela, prečo tak dlho odolávala - otec mal rád nové recepty, ale v závere malo všetko jedlo vyzerať ako vyprážaný rezeň, kurací perkelt s haluškami alebo pečená kačka, kapusta a knedle… :-)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 1.9.14 03:04

@RenaLange…že bezdomovci by jej z fleku vzali mezi sebe.

Nevzali, už je nás moc :).

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 07:02
@lorens píše:
@Diankenstein na me jako prvni vyskocilo toto Slecna nebo pani se domniva, ze prevazne seminkova „testa“ vedou k jejich prehnane konzumaci.Nikomu samozrejme nechci ani nemam proc mluvit do stravovani. Jen proste nechapu potrebu vizualni podoby s jidlem varenym, ktere ten clovek konzumovat nechce. Dosahnout toho je casto dost pracne. Ja jim hodne syrove stravy a chutna mi, ale jsem lina. Mne by se okurkove , cukinove spagety jednoduse delat nechtelo. Snedla bych nakrajenou okurku s omackou jako salat s dresingem.

naprosto souhlasím, me ta vizualní podoba s,,normálním,,jídlem připomíná- sojové maso, sojové párky, soja ve tvaru salámu…když nejím maso tak proč proboha se to jmenuje a vypadá jaho maso…takhle dost ženských soju chkapům znechutilo…,,udělám ti řízek(nebo guláš) aninepoznáš že to není maso, ale on to poznal…:-D Tahle modní vlna se přehnala, a sojové kostky už ji jen ti co jim to fakt chutná a tak je to dobře, at jí každý co chce

Diankenstein
1895 příspěvků 1.9.14 14:44

@vlm @lorens určitě by tomu šlo říkat placka z rozemletych ořechů, seminek a cibule, natrena drtí ze sušených rajčat zdobena rukolou a kousky zeleniny, podavana v pokojové teplote.
Ale raw pizza je kratší a relativně vystizna. Nic víc bych za tím nehledala.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 1.9.14 14:47

Mně to nijak nevadí. Ostatně spousta lidí takhle jí prostě proto, že to považují za zdravější - z nějakého důvodu jinak jíst nemohou/nechtějí. To ještě neznamená, že neměli rádi nějaká jídla z dřívějška a nechtějí si je takhle aspoň trochu napodobit. Můj bratr například přestal jíst maso. A protože celý život miloval párky v rohlíku, klidně si ten sojový hot dog dá.

Diankenstein
1895 příspěvků 1.9.14 15:00

@shanimplavkynahrocha hele, to je na zamyšlení. Proc se to jmenuje párek, proto, že je to z masa, nebo kvůli tomu tvaru? Protože jestli kvůli masu, tak ani ve většině bister, kde se hotdogy prodávají vlastně taky nemaj párky.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 15:03

@Diankenstein no přece protože párek má správně vypadat takhle
http://www.astrazmz.cz/…d7dff_XL.jpg
jedna nožička je jen půlka párku

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 15:04

@Diankenstein
Párek jakže dvojice. Takže do rohliku se vlastně dává jen půl párku :-))

lorens
2508 příspěvků 1.9.14 15:41

@Diankenstein Mne uz placani te placky prijde zbytecne. To je to, co me prekvapuje. :)

@shanimplavkynahrocha Ja chapu, ze kdyz je nekdo na diete vynucene zdravotnim stavem, nerad a nedobrovolne, snazi se aspon o to, aby mu to pripominalo to, co mel rad a ted nemuze. Jenze jist jen syrovou stravu a jen rostlinnou je podle me v drtive vetsine pripadu dobrovolna volba a ti lidi se prezentuji jako svym zivotnim stylem nadseni. Ocekavala bych uplne nove nazvoslovi a kreativitu v uprave. Ne, urputnou snahu udelat z orechu, mrkve a cibule masove kulicky. Myslela bych, ze raw food nadsenec nebude mit ani vzdalenou potrebu masovych kulicek.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 16:01

@lorens
Napadají mne následující důvody:
1.jíme očima
2.asi i ten nejpřesvědčenější nadšenec raw food (či čehokoli jiného) potřebuje občas změnu alespoň vizuální, proto jednou koulí kuličky, po druhé plácá placku
3.zpracování má vliv na chuť- jinak chutná zelenina na kostičky, nudličky, nastrouhaná
4.lákavější prezentace, jakási reklama pro zastánce „tradiční“ kuchyně. Řekla bych, že takový raději ochutná „pizzu“, než cosi beztvarého, neurčitého v misce (viz bod 1)

lorens
2508 příspěvků 1.9.14 16:27

@SweetPotato jako reklama mi to prijde kontraproduktivni, protoze, kdyz nekdo ochutna raw masovou kulicku, muze chutnat jak chce dobre, jako maso to nechutna a okamzite podvedome vyskoci nahrazka a ty byvaji povazovany za menecenne.

Mozna je chyba ve mne. Nemam rada kure ala bazant, tiramisu z pomazankoveho „masla“ a podobne. I vizualne mi to prijde casto neprilis lakave, protoze se to lisi barvou, texturou, proste uz od pohledu je to neco jineho. Spis bych po tom sahla, kdyby mi to bylo nabidnuto jako neco noveho. Ale kvuli mne se predelavat nebudou, ze? :)

Fejgele
34 příspěvků 1.9.14 16:31
Děkuji,děkuji,děkuji,

To jsem potřebovala slyšet, protože já a moji přátelé víme, že mám pod tou někdy ošuntělou slupkou chlapa, na kterého se můžu já, a všichni, kterým významně vstoupil do života, spolehnout.
Slibuji při ohni pekelném, že se příště kousnu do jazyka než mu začnu vyčítat jeho outdoorový outfit:)))

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 16:34

@lorens
Já „cokoli jako cokoli“ taky zrovna nemusím.
Ale skoro se mi nechce věřit, že by raw jedlík, vegan, vitarián…něco nazval masovou kuličkou?

llolla
2102 příspěvků 1.9.14 16:35

Nekterejm bezmasejm jidlum rikam „masovejma“ terminama proto, aby bylo jasny, co od toho cekat- tvarem a konzistenci (typicky karbenatky, sekana, i ten sojovej salam- ten posledni termin mi sice nesedi, ale je to tak na obalu, tak je to jednodussi, jeste pastika me napadla). Nemam potrebu predstirat, ze je v tom maso nebo ze to chutna jako maso. Navic neznam vegetariana, kterej by takovy ty ruzny „kureci palicky“ ze soji jedl…

Příspěvek upraven 01.09.14 v 16:36

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek