Je oblečení muže vizitkou ženy?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Fejgele
34 příspěvků 01.09.14 16:35

…a trika ráda vyhodím, stejně má nejraději sekáčová-podmínkou je kapsička, a taková jinde nekoupím.
Jsem ráda, že to není zahořklej ubručenej dědek, ale občas v mé maloměstské dušičce hlodaly pochybnosti - co si o mně jako o hospodyni myslí okolí (protože na jeho nažehlené puky už zapomnělo:)))

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.14 16:35

@Fejgele
Pokud v něm půjde do divadla, tak se kousat nemusíte!

Fejgele
34 příspěvků 01.09.14 16:45

@Kokoska1 samozřejmě mne to štve, občas se musí trochu lépe obléct, protože příležitostně pracuje, ale už to není ono. Mám-li být upřímná, tak nevím, jestli jsem víc naštvaná na sebe, že mi je nepříjemné, když ho tak free vidí naše sekretářka, která má i pantofle na přezutí sladěné se zbytkem oblečení a sousedka, kterou nemusím, protože na zbytek světa pohlíží jako na obtížný hmyz…
Moje nejlepší kamarádka, kterou v seniorském věku opustil manžel kvůli mladší ženě, říká, že mnohem horší je, když se chlap několikrát denně převléká a kupuje si nové spodní prádlo. Nákup prádla mám naštěstí pod kontrolou:)))

lorens
2034 příspěvků 01.09.14 16:54

@SweetPotato taky ne A kdyz si to prectete, doctete se, ze burdock root - koren lopuchu? (nejsem botanik) NEMUZE :) byt nicim nahrazen, protoze tomu dava masovou chut. Ale raw guru se ten clovek stal s nejvetsi pravdepodobnosti sebeproklamaci a klidne to muze byt nejaky matla.

Ale nechme toho, protoze je to strasne OT. :) S odpovednosti za vzhled chlapa to nema nic spolecneho.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.14 17:01

@lorens
Na mou duši, meatballs! :-)
Tak to fakt končím!

lorens
2034 příspěvků 01.09.14 17:43

@Fejgele Nevim, jak dlouho je partner v duchodu, pokud kratce, je mozne, ze se kyvadlo vychylilo smerem k opacnemu extremu. Nemuze se tech kapsacu po letech v obleku nasytit :) a casem se to srovna.

Proc je lepsi mit nakup pradla pod kontrolou? :) Muj muz si vsechno nakupuje sam. Nekdy jsem u toho, jindy ne.

may.frayn
1047 příspěvků 01.09.14 18:17

Tak tohle mi jednou řekla kamarádka, když jsme přišli do hospody a přítel měl zastrčený tričko v gatích: „prosimtě, vyndej mu to tričko z gatí, vždyť je to i tvoje vizitka.“ Nevěřícně jsem na ňu koukala, jestli to jako myslí vážně. Vždyť je to nesmysl. Tak snad ten chlap není nesvéprávnej, abych ho musela oblíkat jak maminka. Sice se mi jeho oblečení pokaždé nelíbí, ale to ani jemu to moje a taky mě neposílá převlíct. Občas sice tvoříme nesourodej pár, když jdeme ven, já se nastrojím, vezmu si sukni a podpatky a on má tričko a džíny, ale to je snad jedno. Přece ho nebudu nutit, aby si kvůli mně oblíkl košili a sako, kór když jdeme jenom do hospody.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.14 20:11

@Fejgele Kvůli kolegyni by mi to asi tak nevadilo, ale celkem jsem ráda, když se jde „mezi lidi“, když mám vedle sebe hezky upraveného chlapa. A nemusí to být zrovna oblek s kravatou, ale třeba hezké plátěné kalhoty a pěkné polo tričko.
Ale víte, jak se to říká - „Vedle ženy v norkovém kožichu může jít lehce omšelý muž. Hlavně to nesmí být naopak.“

jOeBlaCk
19 příspěvků 02.09.14 11:07

@Kokoska1 …vtipné, pokud se ovšem lehká sešlost vztahuje pouze k tomu oblečení muže…jinak se mi totiž vybavil skvělý Jean-Paul Belmondo ve filmu Muž a jeho pes, se svou typickou svráštělou tváří a příšerným balóňákem:-)

Diankenstein
1895 příspěvků 02.09.14 11:11
@stricc píše:
„@Diankenstein“
jedna nožička je jen půlka párku
@SweetPotato píše:
@Diankenstein
Párek jakže dvojice. Takže do rohliku se vlastně dává jen půl párku :-))

Jo, je to zvrácené, správně je to nožka v párku rohlíku (edit), nechápu, proč s tím ČOI nebo EU nic nedělá.

Příspěvek upraven 02.09.14 v 13:13

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.14 11:36

@Diankenstein
To je otázka času.

shanimplavkynahrocha
4591 příspěvků 02.09.14 12:56

@Diankenstein Nožka v párku :D.

alice7
105 příspěvků 02.09.14 13:09

@Diankenstein nožka v rohlíku

Diankenstein
1895 příspěvků 02.09.14 13:11

No jo, no jo, už jsem z toho celá domýlená :D

Fejgele
34 příspěvků 02.09.14 19:19
Děkuji,

@Ikeya-Seki je fajn, koneckonců - já mám také své mouchy:)))A on je velkoryse přechází bez mrknutí oka…doufám, že mne nepropírá na nějakých „klučičích“ fórech:)))

Fejgele
34 příspěvků 02.09.14 19:22
To si budu opakovat jako mantru

@Kokoska1 - je to jen lehká omšelost, je to jen lehká omšelost:)))
Už teď to pomáhá:)))Děkuji za radu - ještě jsem si prodloužila život smíchem!

Fejgele
34 příspěvků 02.09.14 19:24
Dobře,nebudu

@SweetPotato děkuji za radu:)))

Fejgele
34 příspěvků 02.09.14 19:39
Kyvadlo se opravdu vychýlilo

@lorens a zejménamoje hlava to ještě nezpracovala. Když jsem (po dohodě) probírala partnerovo oblečení po jeho odchodu do důchodu, dávala jsem do tašek pro charitu zejména obleky, košile a kravaty. Došlo mi, že uzavírám další kapitolu života (i já mám důchod na dohled).Trvalo to déle než běžné třídění jednou za čas, protože jsem věděla, že s těmi věcmi odkládám i kousky našich životů…
Co se „prádla pod kontrolou týče“ tak jsem zmatená, jestli jsem dokončila větu v příspěvku (nechce se mi to hledat).Když jsem si stěžovala nejlepší kamarádce, tak mi řekla, ať si z té partnerovy rozvolněnosti nic nedělám, že by bylo horší, kdyby si najednou začal kupovat nové spodní prádlo (a potom mne opustil jako manžel ji kvůli jiné ženě).Prádlo u nás kupuji já, protože partner se o tyhle věci nestará - proto je mám pod kontrolou :)))Pokud Vám to zavánělo slídilstvím:)))

lorens
2034 příspěvků 03.09.14 03:20

@Fejgele No jo, ale co ma chudak delat, kdyz jste obleky dala na charitu. :) Je taky mozne, ze obleky nosil jen z nutnosti a nemel je rad. Neda se o tom promluvit?

Muj muz se leta staral o sebe sam a nejak to tak zustalo. Ja se o to neprala a on nenabizel. Mne dostatecne vynervuje nakup pradla pro sebe :), ale pochopila jsem, jak jste to myslela. Nahla fintivost nevesti nic dobreho.

Fejgele
34 příspěvků 05.09.14 15:24

@lorens Naposledy jsme o tom mluvili dnes ráno než odjel na prodloužený víkend, což mu přeju- a sobě také:)))
Obleky mu ještě nějaké zůstaly, protože tak podlá nejsem-třídili jsme spolu…měl je rád do doby, než začal nemít rád práci, a tomu rozumím. Proto mu přeji důchod s koníčky, na které si přivydělává. Myslím, že nám nechybí nic - on je spokojený na 100% a já vlastně na nějakých 95% (a to je přece dost).A samozřejmě bych nechtěla aby se začal fintit a pak mne, nedej Bože, opustil, protože lepšího už nenajdu…

Mylady2
12413 příspěvků 14.09.14 12:45

Když sleduji ty rozumy co jsou v galerii tak zaplaťpánbůh že ty co je udílejí nemají nikde vizitku :-) aspoň doufám tedy

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek