Je vhodné koupit sušičku Yden CI IR D5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 11:11
Je vhodné koupit sušičku Yden CI IR D5

Ahoj, jsem tu nová ale i tak se zeptám. Ráda bych si sušila švestky, kterých máme hafo…napadlo mě koupit nějakou šikovnou sušičku. Líbí se mi na bázi infra sušení sušička Yden. Máte ji někdo?

Reakce:

megusa
421 příspěvků 29.08.18 11:43

jasně! ptát se na sušičku na ovoce je nejlepší na stránkách o módě… žádnej gastro blog nejspíš neexistuje…
takže sem s tou reklamou.. kde si jí máme pořídit?

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 11:56

No nevím kde se jinde ptát. Nejsem moc zběhlá na internetu a nevím na jakém foru se zeptat. Jen mi tuhle sušičku poradil známý(bydlí docela daleko), tak se ptám. Neviděla jsem ji právě nikde v obchodě…a jen je ke koupi na internetu, tak ani vidět ji nemůžu na živo.

Ghost B.C.
3659 příspěvků 29.08.18 13:20

Jo, nevím, kde jinde se ptát. On Google na heslo „sušička na ovoce“ určitě vyhazuje Módní peklo. Však je tam jasná spojitost a proto sázím dotaz dvě vteřiny po registraci. Nezběhlá na internetu.

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 14:23

tak opravdu nejsem zběhlá v internetu. Jak jsem se zaregistrovala, tak jsem hledala, kde napsat téma. No nebudu se s nikým dohadovat, když mi nedokážete poradit.

Valencie
8 příspěvků 29.08.18 14:45

@Minonka15 a smím se ptát, kolik je Vám let a kde jste objevila modnipeklo, když nejste nejste zběhlá na netu?

Váš příspěvek

Céline Dion odmítá holčičí a klučičí oblečení

Žádná růžová nebo modrá! Zpěvačka Céline Dion uvádí genderově... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Rozhovor: K šití korzetu bruska a kladivo

Autor: Monika

Riwaa Nerona o šití korzetů, spodním prádle a nádherných křivkách... Celý článek