Je vhodné koupit sušičku Yden CI IR D5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 11:11
Je vhodné koupit sušičku Yden CI IR D5

Ahoj, jsem tu nová ale i tak se zeptám. Ráda bych si sušila švestky, kterých máme hafo…napadlo mě koupit nějakou šikovnou sušičku. Líbí se mi na bázi infra sušení sušička Yden. Máte ji někdo?

Reklama

Reklama

Reakce:

megusa
413 příspěvků 29.08.18 11:43

jasně! ptát se na sušičku na ovoce je nejlepší na stránkách o módě… žádnej gastro blog nejspíš neexistuje…
takže sem s tou reklamou.. kde si jí máme pořídit?

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 11:56

No nevím kde se jinde ptát. Nejsem moc zběhlá na internetu a nevím na jakém foru se zeptat. Jen mi tuhle sušičku poradil známý(bydlí docela daleko), tak se ptám. Neviděla jsem ji právě nikde v obchodě…a jen je ke koupi na internetu, tak ani vidět ji nemůžu na živo.

Ghost B.C.
3619 příspěvků 29.08.18 13:20

Jo, nevím, kde jinde se ptát. On Google na heslo „sušička na ovoce“ určitě vyhazuje Módní peklo. Však je tam jasná spojitost a proto sázím dotaz dvě vteřiny po registraci. Nezběhlá na internetu.

Minonka15
3 příspěvky 29.08.18 14:23

tak opravdu nejsem zběhlá v internetu. Jak jsem se zaregistrovala, tak jsem hledala, kde napsat téma. No nebudu se s nikým dohadovat, když mi nedokážete poradit.

Valencie
7 příspěvků 29.08.18 14:45

@Minonka15 a smím se ptát, kolik je Vám let a kde jste objevila modnipeklo, když nejste nejste zběhlá na netu?

Reklama

Váš příspěvek

Ralph Lauren oslavil neskutečných 50 let v módní branži

Ralph Lauren na newyorském týdnu módy oslavil 50. výročí svého... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama