Jeansy narvaný do kozaček

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
saryvary
681 příspěvků 31.10.12 08:29
@Kokoska1 píše:
@Sibyla To jsou boty inspirované kovbojskýma botama - původně teda boty na koně :)
http://www.glady.cz/…_267K091.jpg
http://www.ihaha.cz/…0347_480.jpg

Mám doma podobný. Nechcete někdo? :-) Dostala jsem je asi před pěti lety, jsou nenošený…

TinkaH
920 příspěvků 31.10.12 14:36

@saryvary tomu, že jsou nenošené věřím, rozumím a chápu

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 26.9.13 07:23

Mně se džíny v kozačkách nelíbí ve verzi alá „modelka“ (Bučková, Mesárošová a další) - s krátkou bundičkou do pasu, nejlíp „koženou“ nebo buřtovou péřovkou a vším, co k tomu patří (silikony a našité umělé vlasy). Něco v tomhle duchu (lepší fotku jsem teď nenašla): http://img.blesk.cz/…1842498_.jpg I když jako vyloženě peklo (oblečením) mi to nepřijde, spíš jako strašná nuda. Jinak proti úzkým džínám a kozačkám nic nemám.
Ještě k těm UGGsům - přijdou mi na normální nošení dost hnusné, ale myslím, že to, co vidíte sešmajdané na ulici, kdy nositelka chodí s patou po chodníku mimo botu, nemá s pravými UGG nic moc společného (aspoň doufám :-D).

Nixe Lulu
344 příspěvků 26.9.13 22:51

Nevím, jestli si to zaslouží zařazení do pekla, jen se mi to prostě nelíbí a připadá mi, že v posledních letech to nosí „všichni“, možná i proto se mi to nelíbí. A taky nemám ráda slimky. Když je zima, jsem zvyklá spíš na boot cut typ kalhot a pod ně nějaké kotníkové boty. Anebo vyšší boty (asi do půl lýtek) s punčocháčemi a delší sukní.

Jindra N
8 příspěvků 27.9.13 10:32
pánské holinky

Taktéž mi mi holinky u mužů nepřipadají zženštilé, naopak to byla obuv, kterou nosili muži jako první. Nejprve se přestala nosit v 19. stol. ve městech, kde důvod k nošení byl menší (ať jízda na koni, nebo problém s terénem). Na venkově se nosily běžně do 50. let 20. stol. Problém byl s náročností výroby a větším množství usně.

catherinne
13517 příspěvků 27.9.13 17:08

@Jindra N ano, to jen my ženské pořád lezeme chlapům do zelí :-),
sebraly jsme jim kalhoty, košile, opasky, řízení traktorů, jeřábů, možná i letadel a ty zmiňované vysoké boty a asi milión dalších věcí… jediné, kam nás nepustili je fárat do dolů :-)

chemikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.13 18:49
@catherinne píše:
sebraly jsme jim kalhoty, košile, opasky, řízení traktorů, jeřábů, možná i letadel a ty zmiňované vysoké boty a asi milión dalších věcí… jediné, kam nás nepustili je fárat do dolů :-)

Snad se dočkáte… :)
http://www.novinky.cz/…-dolech.html

catherinne
13517 příspěvků 27.9.13 19:37

@chemikář já o to nestojím, já tu možnost coby manželka havíře měla, ale děkuji, nemusím mít všechno :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.13 19:41

@catherinne Ja som raz bola v bani. Vo Wieliczke a bol to zážitok. :-D

catherinne
13517 příspěvků 27.9.13 19:47

@Giulietta exkurze mám zmáknuté všechny, to je povinné :-), ale za socáče se pořádalo tzv. fárání manželek, opravdu hluboko do jámy na pracoviště manželů se vším všudy (v mém případě by to bylo na čelbu, třeba taky do chodeb sotva půlmetru vysokých a to jsem odmítla).
Já taky nikoho nenutím, ať si zkusí naživo stříhat cizí paní :-)

dagino
860 příspěvků 28.12.13 19:42
@catherinne
@catherinne píše:
sebraly jsme jim kalhoty, košile, opasky, řízení traktorů, jeřábů, možná i letadel a ty zmiňované vysoké boty a asi milión dalších věcí… jediné, kam nás nepustili je fárat do dolů :-)

Vy to myslíte ironicky, ale keď vojdem do obchodu s oblečením, alebo s obuvou, často neviem kde končí pánske a kde dámske oddelenie. Podľa manželky viem, že ženy to majú v oku, ale muž nakupuje tak, že keď potrebuje rifle vojde do obchodu zamieri k regálu a potom sa diví, že sú všetky nejaké malé. Keď začnete nosiť slipy budeme úplne v pr…

aailyyn
809 příspěvků 28.12.13 19:56

Já to tak nosím, protože mám tak hubená lýtka, že tam v pohodě dostanu i rovně střižené kalhoty, které mi sedí nejlíp a nemusím si kupovat extra slimky určené na nošení do kozaček. :-) Rovně střižené kalhoty by nosit přes kozačky bezesporu šly (slimky těžko), ale kloktala by mi v botách noha. :-) Bonus je, že si nezablátím a neorvu nohavice. :-)

aailyyn
809 příspěvků 28.12.13 20:21

A ne, kozačky nenosím, abych byla děsně IN pipina v kozačkách s kalhotama dovnitř, ale prostě proto, že je mi zima a kvůli tomu, že mám hubené nohy, nehodlám trávit zimu v kotníkáčích, ve kterých bych zmrzla.

lily06
13 příspěvků 29.12.13 16:03

Podle mého názoru, už dávno džínsy nejsou v kozačkách IN. Ale je to jen můj názor.

Kay_Adams
1614 příspěvků 29.12.13 16:46

@lily06
Mám úzke džíny (slim, straight) a k nim mám čižmy (kozačky) pod kolená. Čo s tými rifľami ako mám urobiť?
Alebo to nemožno vôbec spolu nosiť?

A čierne rovné nohavice nedžínového materiálu sú ok?

Nenosím to z dôvodu IN-neIN.
Nosím to tak, lebo je to jediná forma a možnosť.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 17:05

@Kay_Adams Keď dvaja robia to isté, tak to nie je to isté. :-D
Napr:

Kay_Adams
1614 příspěvků 29.12.13 17:09

@Giulietta
Ponožky v sandáloch buranstyle vs. módni návrhári? :D

Bootcut, či wide by som do obtiahnutých čižiem nervala, natoľko príčetná ešte som.
Takisto to neplatí pre podivne vyšúchané, random potrhané boyfriend style rifle.

Ale vyhlasovať, že nosiť nohavice zazipsované v čižmoch v zime je „out“ mi príde strašne vtipné.
Ako keby to tak nosia všetky len kvôli akejsi „módnej vlne“.

Příspěvek upraven 29.12.13 v 17:14

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 17:13

@aailyyn
rovně střižené kalhoty v kozačkách jsou podle mě fakt ošklivé, nahoře nakrčené nad lemem boty. do kozaček jedině úplně slim střih. vypadá to jinak neforemně.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 17:17

@Kay_Adams Ale veď musí dať najavo, že vie čo je in. :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 17:21

@Kay_Adams Tak to tak neprožívejte, ne? Pokud se v tom cítíte dobře, džíny se vám nekrabatí a neshrnují nad horním okrajem boty, tak to s klidem noste. Máte snad svou vůli a pokud jste dostatečně sebekritická, abyste poznala, kam už nejít, nemusíte se nechat zblbnout názorem několika lidí, kteří vás ani neznají.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 17:23

@Kokoska1 No myslím, že @Kay_Adams je to čo si kto myslí ukradnuté. :-D Ak sa ona nechá ovplyvniť v čomkoľvek niekým z netu, tak ja pojdem na zmenu pohlavia. :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 17:29

@Giulietta Přečetla jsem si to ještě jednou a asi jsem to původně blbě pochopila, @Kay_Adams má fakt asi jasno :) Nicméně bych svůj názor v obecnější rovině věnovala všem, kteří se nechají ovlivnit diktátem módy a radši trpí v souladu s míněním „se nosí - se nenosí“, než by použili zdravý rozum a byli sami sebou.

Kay_Adams
1614 příspěvků 29.12.13 17:36

@Kokoska1
V podstate ďakujem svojmu hovorcovi, @Giulietta.

Mne je to srdečne jedno. To bola taká rečnícka :)
Som sa tu, kúštik vedľa, nedávno dozvedela i to, že obsesia na jelenčeky je tiež trápna a čisto pozérska.

I keď som na ne bola zaťažená už „before it was cool“, ako sa dnes hovorí.

dagino
860 příspěvků 29.12.13 18:12

Keď už som dal za tie holinky také prachy, nebudem ich predsa schovávať pod nohavice. A nehovorte mi introvert!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek