Jeansy narvaný do kozaček

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 19:25

@dagino
tomuhle říkám esesácké boty :-) první mě při pohledu na ně napadne uniforma.

dagino
860 příspěvků 29.12.13 19:33

@Jiná Realita väčšinou sa ma pýtajú kde mám koňa, na uniformu sa ešte nepýtal nikto. Keď sa tak pozerám po uliciach, sú plné maskovaných essesáčok.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 19:36

@dagino
to jsem si všimla :) a přijde mi to škoda. sama proto nemám v zimě v čem chodit, protože na výběr jsou sexy boty a ss boty.

catherinne
13517 příspěvků 29.12.13 19:38

@Jiná Realita a co croksy s kožíškem?

dagino
860 příspěvků 29.12.13 19:53

@Jiná Realita tieto sú v ktorej kategórii?, ja som ich manželke kúpil

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 19:58

@dagino Ak su to holinky-tak nie, ak normálne kožené kozačky, tak su super.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 20:14

@dagino
to je kategorie „pěkné, ovšem nikoli zimní“ :-) (viz absence podrážky, vzorku a výška podpatku)

jos
99 příspěvků 29.12.13 20:21

Mně přijde, že jsou obchody plné pěkných kozaček…Ale je fakt, že mně SS boty vyhovují a líbí se mi.
třeba tyhle nosím moc ráda http://nl.bata.eu/…/3/e/b/4.jpg

dagino
860 příspěvků 29.12.13 20:27

@Giulietta sú kožené a dokonca pánske

top topic
967 příspěvků 29.12.13 20:44

@Jiná Realita: Podpatek je jeste v klidu, tak centimetr od zeme tam je, zespod lze nalepit nejakou protiskluzovou podrazku, ktera tu predni cast jeste trosku odizoluje. Za me uplne dobre zimni boty:-)

Příspěvek upraven 29.12.13 v 20:46

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 20:44

@dagino Fakt? A ako sa pánom chodí na opätkoch?

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.12.13 20:57

@top topic
boty, na které je nutno si „něco lepit“, aby plnily nějakou funkci, nejsou zimní. zimní boty (krom hnusných funkčních) v obchodech přímo od výrobce de facto nejsou.

já si nechci kupovat podzimní kozačky na špacír do města a pak do nich lepit vložky a nové podrážky a brát si s sebou někoho, kdo mě bude celou cestu podpírat, aby to byla „úplně dobrá zimní bota“.

jako…je to blbost, ale stejně mě štve, jak se lidi nechali módou úplně zblbnout.

pokud není divná zima jako letos (a ona stejně přijde, vždycky si to vybere), vypadá u nás zima třeba jako na fotce, led, kam se podíváš. nebo metr sněhu. a to fakt nejsou boty do takové zimy. edit: ty ss taky ne, kloužou…

jos
99 příspěvků 29.12.13 21:11

@Jiná Realita: Tak jistě, jestli jste někde z horské oblasti, tak nabídka v obchodech pro vás nebude dostatečná. U nás v Praze je sníh a led tak dvakrát do roka, tak se nám to radí…Ale ta vaše fotka, to už je prostě na pohory a to nemyslím nijak pejorativně.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 21:17

@jos Spíš na mačky a cepín :D

top topic
967 příspěvků 29.12.13 21:59

@Jiná Realita: Stejne vysoky podpatek mam a nikdo me nepodpira;-) Obcas v nich zvladnu i horsi teren nez je na obrazku, ale muset zvladat ho pravidelne, zakoupim asi neco jineho. Ale na chozeni po meste, popojizdeni mhd, kratke prochazky, na to pohor netreba. Boty s uplne hladkou podrazkou bych si nekoupila, ale co je bezne na podrazkach k mani, mi vyhovuje, spis resim, ze nemaji skoro zadnou platformu, jako ze je to uplna slupicka. Vylozene traktorovou podrazku nepotrebuju. Ja chci, at boty vypadaji i dobre. To, ze bych si do nich mela dokoupit vlozky s vlnou, at vic hreji od nohou, pripadne je nechat podrazit, to uz jsou podruznosti.

dagino
860 příspěvků 29.12.13 22:15
@Giulietta píše:
@dagino Fakt? A ako sa pánom chodí na opätkoch?

som myslel, že sa pýtate na príspevok s 18:12.
Na vašu otázku vám ale tiež odpoviem, manželka nechcela nosiť podpätky a mne sa v nich páčila a argumentovala tým, že nech si to skúsim, tak som si kúpil kozačky s 12cm podpätkami a chodil som v nich ( a naozaj poctivo celé dni aj na ulici - boli sme vtedy v zahraničí ). Po troch dňoch to vzdala a začala, podpätky nosiť, a nosí ich už 20 rokov. Žijeme v meste na južnom Slovensku, takže ako písala pani z Prahy, záveje a sneh po pás nemáme často. Keď napadne prezujeme snehule.

Anwen
704 příspěvků 29.12.13 22:29

K diskuzi o mužich a ' kozačkách'. Naživo jsem nikdy neviděla, jenom na dvou postavách v seriálech a k nim se mi to líbilo ( a jeden měl dokonce v kozačkách džíny…) Ale jejich oblečení asi na dnešní, všední nošení moc není.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 22:33

@Anwen nebo takhle

http://img8.imageshack.us/…nezcarte.jpg

ale abych pravdu řekla, já jsem to ve skutečnosti asi buď nikdy neviděla nebo jsem si nevšimla nebo mi to nepřipadalo divný, ani nevím. Vůbec si nějakého obyčejného chlapa ve vysokých botách na ulici nevybavuju.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.13 22:37

@Anwen ono mi to ten první obrázek žralo, tak jsem hledala jiný, proto tu chvíli nic nebylo

kudka
78 příspěvků 30.12.13 12:53

@dagino nezlobte se, ale me vase nohy prijdou na te fotce velmi.. zenske.. ale boty hezke, to jo

MP Meri
1323 příspěvků 30.12.13 14:48
@Jiná Realita píše:
@top topic
boty, na které je nutno si „něco lepit“, aby plnily nějakou funkci, nejsou zimní. zimní boty (krom hnusných funkčních) v obchodech přímo od výrobce de facto nejsou.

já si nechci kupovat podzimní kozačky na špacír do města a pak do nich lepit vložky a nové podrážky a brát si s sebou někoho, kdo mě bude celou cestu podpírat, aby to byla „úplně dobrá zimní bota“.

jako…je to blbost, ale stejně mě štve, jak se lidi nechali módou úplně zblbnout.

pokud není divná zima jako letos (a ona stejně přijde, vždycky si to vybere), vypadá u nás zima třeba jako na fotce, led, kam se podíváš. nebo metr sněhu. a to fakt nejsou boty do takové zimy. edit: ty ss taky ne, kloužou…

Podepisuju. A zároveň žasnu, že většina zdejší populace zná zimu asi jen z takového obrázku. Možná by se pár lidí mohlo probudit a uvědomit si, že 9 z 10 lidí NEžije v Praze, tudíž stížnost na nedostatek zimních bot v obchodech je bohužel naprosto oprávněná.

Allysa
433 příspěvků 30.12.13 15:04

Žiju hned u Prahy a rozhodně mi kozačky na zimu nestačí - do všech, co jsem kdy měla, hned při první břečce nateče. Není pravda, že by všude v Praze bylo uklizeno a sníh odmetali ještě dřív, než dopadne. I mně zimní boty chybí.

catherinne
13517 příspěvků 30.12.13 23:50

@Allysa možná ti, co tvrdí, že v Praze sníh není, byli na Příkopech a Václaváku, tam je opravdu uklizeno hned, ale takový Žižkov, Řepy, Stodůlky, Barandov, Nusle, vypadají taky občas břečkovitě. Ale já pořádné zimní boty taky nemám, nepotřebuju je, dokud nejedeme na Moravu :-)

Allysa
433 příspěvků 31.12.13 06:02

Já jsem si do pražské břečky koupila tyhle boty: http://www.armatex.cz/…ta_japon.php

Zimní sice nejsou, ale neteče do nich a nekloužou. Řeším to tlustou ponožkou.

dagino
860 příspěvků 31.12.13 14:41
@Allysa píše:
Já jsem si do pražské břečky koupila tyhle boty: http://www.armatex.cz/…ta_japon.phpZimní sice nejsou, ale neteče do nich a nekloužou. Řeším to tlustou ponožkou.

môj starý otec mal podobné, ale tam sa strkala noha aj s topánkou

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek