Jeansy narvaný do kozaček

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.13 14:50

@dagino tomu se říká galoše. Mám dojem, že jsme něco podobného kdysi doma měli, ale ve skutečnosti to nikdy nikdo nenosil

dagino
860 příspěvků 31.12.13 14:56
@stricc píše:
@dagino tomu se říká galoše. Mám dojem, že jsme něco podobného kdysi doma měli, ale ve skutečnosti to nikdy nikdo nenosil

ale bolo to praktické a v divadle sa z toho vytiahli nepoškvrnené lakovky

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.13 14:59

@dagino já vím. Ale myslím, že následná generace už v tom neuměla chodit

Karja
4837 příspěvků 31.12.13 15:19

@stricc U nás se to nosilo, děda do chlívka. Jen to nazul na boty a šel. Velmi praktické. Ale musím říct, že ty boty @Allysa mě nijak nepobuřují. Leckdy je ta břečka fakt děsná.

Allysa
433 příspěvků 31.12.13 15:35

@Karja

Ani mě nepobuřují, vypadají jako normální kotníčkové boty, gumu odhalíte až na bližší pohled, ani nejsou tak lesklé, jako na obrázku. Nosím je do sněhové břečky, protože vypadají o 200% lépe než sněhule/pohorky. Ale já jsem vůbec divná :D

dagino
860 příspěvků 31.12.13 15:46

@Karja s brečkou má problém každý, ja by som solenie zakázal, keď nie pre nič iné, tak pre vplyv na prírodu. Rakúšania v Alpách solia minimálne a aj miestny šoféri vadia nahodiť reťaze za pár sekúnd. Na zasnežených chodníkoch by sme mohli chodiť aj v snehuliach. Tie galoše neboli až tak blbé, predstavte si, že by ste prekonali brečku a v interiéry by ste z nich vyskočili a znovu by ste mohli chodiť n niečom ženskom. Samozrejme netýka sa to dám, ktoré si nájdu tisíc výhovoriek prečo nemôžu vyzerať dobre ( čas, peniaze, deti, pohodlie…)

Karja
4837 příspěvků 31.12.13 16:06

@Allysa No ten eshop má blbě nafocené všechny boty, hrozně lesklé.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek