Ještě nikdy...

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
noren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 17:08

@Mysterious Na paddleboardu jsem už jela (a bolely mě z toho i svaly o kterých jsem ani nevěděla, že je mám), ale ještě nikdy jsem neviděla naživo pandu velkou.

E.Slu
21 příspěvků 11.9.16 19:43

Pandu jsem viděla před lety v tokijské ZOO a doufám, že ji ještě někdy někde uvidím. Ale ještě nikdy jsem nemalovala na malířském stojanu.

žluťásek
2432 příspěvků 11.9.16 19:47

@E.Slu Jé, to je krásné ještě nikdy. Já už jsem na stojanu malovala, ještě nikdy jsem ale omylem ani záměrně nenechala mokré prádlo přes noc v pračce.

mulen
870 příspěvků 11.9.16 19:51

@žluťásek já mockrát :(, ale ještě nikdy jsem netrávila dovolenou na jachtě.

Brep
716 příspěvků 11.9.16 20:37

@E.Slu O zapůjčení pandy, myslím, jedná ředitel pražské zoo, tak třeba se dočkáte ;)

Jordaan
8869 příspěvků 11.9.16 20:47

@Brep

A kdyz ne v Praze, tak pristi leto v Berline.

andulka01
1372 příspěvků 11.9.16 20:57

Dovolenou na jachtě jsem strávila několikrát, ale nikdy jsem neviděla bílé noci za polárním kruhem.

Karja
4837 příspěvků 11.9.16 20:59

@Brep Nejsou pandy i ve Vídni v Schönbrunnu? Tam mají taky myslím nějaké spešl zvířectvo, či je to něco jiného?

drazel
125 příspěvků 11.9.16 21:03
@Karja píše:
@Brep Nejsou pandy i ve Vídni v Schönbrunnu? Tam mají taky myslím nějaké spešl zvířectvo, či je to něco jiného?

Ve Vídni jsou pandy
https://www.zoovienna.at/…gebuch-2016/

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 21:12

@Karja
Jsou tam pandy i koaly.

E.Slu
21 příspěvků 11.9.16 23:45

@Karja @Brep V Schönbrunnu jsme se na ně před pár lety šli podívat, ale zrovna probíhala nějaká rekonstrukce pandího pavilonu či co… o Praze jsem právě nedávno slyšela a překvapilo mě, že jsou tak přísná pravidla zapůjčení (a snad i odevzdání případných mláďat).

continuity
5853 příspěvků 12.9.16 10:58

Osobne me tedy projekt zapujceni pand do Prahy nijak nenadchl. ani nejde o ty horentni castky, ale sice wiki pise, ze CLR pandy nevyuziva pro ucely diplomacie, mne se vsak z predstavy ze vyjadnavame s takovym rezimem kvuli necemu, co je zcela zbytne, nedela dobre od zaludku. jinak mam Prazkou zoo rada a hodne jim fandim, ale Pandy za me ne.

Karja
4837 příspěvků 12.9.16 20:43

@continuity Ano, zvlášť když je dneska nespočet pěkných dokumentů a můžu se na pandu podívat v telce. Taky je to v podstatě za sklem.

E.Slu
21 příspěvků 16.9.16 00:26

Mezi pandami se schovaly ty bílé noci a já je zrovna taky viděla/zažila, v Norsku. Zajímavý úkaz, ale docela bych si zvykla - ta svoboda, že se člověk vůbec nemusí omezovat stmíváním (s usínáním jsem oproti předpokladům neměla problém). Naopak polární noc musí být hodně depresivní…

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.16 10:46

@continuity Ano, souhlasím naprosto. Kromě návalů hnusu nad vyjednáváním s Čínou se nemůžu zbavit dojmu, že náklady vynaložené na chov takto drahého zvířete by se efektivněji uplatnily v záchranném chovu jiných ohrožených druhů, přestože třeba ne tak prvoplánově atraktivních: například program na ochranu ohrožených ptáků v přirozeném prostředí v Indonésii, kterého se ZOO Praha taky účastní.

takvselijak
310 příspěvků 16.9.16 10:48

@E.Slu Polární noc rozsvítí polární záře! Co jste ještě nikdy?

continuity
5853 příspěvků 16.9.16 11:36

@Lola mne třeba docela v Prazske ZOO chybi evropske selmy - medved hnedy, rys ostrovid. ja vim jsou k videni jinde.

žluťásek
2432 příspěvků 16.9.16 11:40

@continuity Moc se mi líbí děčínská zoo, má právě hodně těch evropských zvířat a ještě je tak příjemně komorní, na kopci za městem v lese, ze zoo je krásný výlet dále. Už jsme tam byli několikrát a klidně bych jela zas.

E.Slu
21 příspěvků 17.9.16 22:07

@takvselijak Jéžiš, jsem pitomá. Měla jsem radost, že jsem „už někdy“, až jsem se zakecala a úplně jsem zapomněla připsat pokračování. Takže ještě nikdy jsem nevyrazila sama do baru.

Kajuli
574 příspěvků 17.9.16 23:38

@E.Slu A to já jsem jednu dobu vyrážela do baru sama často (seznámila jsem se s jedním DJ a postupně s celým osazenstvem baru, to se pak samotné hopká dobře), ale ještě nikdy jsem nedržela v ruce ježka

quebrada
201 příspěvků 17.9.16 23:49

@Kajuli Držela jsem v rukou ježka, když jsem ho zachraňovala z frekventované silnice a nesla na trávu. Píchal, tak jsem si musela stáhnout rukávy co nejvíc dolů. Pak jsem celou cestu autobusem myslela na to, jestli jsem od něj nechytla blechu. (Tím mě strašila maminka - prý jsou ježci hrozně zablešení.) Ještě nikdy jsem si sama neupletla francouzský cop.

Edit: písmenko

Příspěvek upraven 17.09.16 v 23:59

Karja
4837 příspěvků 17.9.16 23:56

@quebrada Upletla jsem si sama francouzský cop, ale ještě nikdy jsem neseděla v popelářském voze. (Snad to dáme, případně uznám i tátu či strejdu popeláře):-D.

Jordaan
8869 příspěvků 18.9.16 00:31

@Karja

Ja jo. Diky pratelskemu popelari, ktery to nabidnul diteti a dite chtelo, jen kdyz si tam sednu taky. Jeste nikdy jsem jako dospela osoba nezpivala solo pred publikem.

Holka_Hnědooká
84 příspěvků 18.9.16 06:49

@Jordaan Já jo, ale publikum bylo naštěstí komorní a sólo krátké. :-) Ale ještě nikdy jsem nebyla vzhůru víc než 24 hodin v kuse.

mulen
870 příspěvků 18.9.16 08:45

@Holka_Hnědooká já byla vzhůru den, noc a ještě další den. Vsadili jsme se s kamarádem a vyhrála jsem :), ale ještě nikdy jsem neskočila z deseti metrů.

Stránka:  « Předchozí 1 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 134 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek