Johny to balí na Módním Pekle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
JedovatéHádě
350 příspěvků 27.3.13 20:30

@Beruska bez tecek- Fakt? Já bych zase řekla, že je spíš konzistentní. :) Je fakt vtipné, jak je ten náhled s každým člověkem diametrálně odlišný.

chinin
2788 příspěvků 27.3.13 20:34

@ionicera
Puvodne jsem vas prispevek jen v duchu odkyvala a reagovat jsem nechtela, ale pak jsem v diskuzi Pokec narazila na prispevek nize a udelalo se mi lehce mdlo.:-(

@Ilona3 píše:
Ahoj,
koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě.
Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup. Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka, Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz
chinin
2788 příspěvků 27.3.13 20:36

Btw v tom zkopirovanem prispevku uzivatelka tyka. :-)

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 27.3.13 20:36

@JedovatéHádě No já jsem třeba zažila takovéto super konzervativní období s děvčaty s vlasy do pasu co na ně nesáhl holič, protože jediná správná barva je ta přírodní a co nenosí sukně nad kolena neb je to nemravné. Také bylo období, že všechny rifle kamkoliv jsou fuj a jediné správné je mít kašmírový svetr za 100 korun ze sekáče a perly. To už je také pryč. Jasně, každý z těch směrů tu do jisté míry stále je, ale v určitých obdobích byly hlavním směrem kterým se peklo ubíralo.

MP Maggie
995 příspěvků 27.3.13 20:39

@Beruska bez tecek Už jsem tam lupla zelené. Nenechte se vykolejit, někdo se prostě nevyzná v těch kompjůtrech.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 27.3.13 20:41

@MP Maggie Vždyť je to úplně jedno :-), ale mohu vás ujistit, že jsem díky vám všem vydržela zcela netradičně celý den v posteli. Přičinili jste se o mé uzdravení :-D

MP Maggie
995 příspěvků 27.3.13 20:43

@Beruska bez tecek A já skvěle zrelaxovala po náročném dnu. Ale jdu uklidit prádlo a nádobí.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.13 20:43

@Beruska bez tecek Nevšimla jsem si toho, jen jsem zaregistrovala, že takové názory tu byly, ale ne, že by dávaly tvář MP.Ale chodím sem jen asi rok. Aktivně ještě kratší dobu.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.13 20:45

@chinin OMG,kupíky tu taky nechci!

JedovatéHádě
350 příspěvků 27.3.13 20:45

@Beruska bez tecek
jo, to znám to je těžký, obvykle si nakonec najdu nějakou činnost a místo toho, abych zodpovědně ležela tak uklízím, nebo něco předělávám :)

Jinak s tím vývojem pekla-já si myslela, že je to tím, že už jsou ta témata vyčerpaná a tak už se tu znova neprobírají, místo nich se otvírají více fresh témata.

MP Meri
1323 příspěvků 27.3.13 20:54

Pokračování OT: @Beruska bez tecek Souhlasím s vámi prakticky ve všem… Až na některá zákoutí z většiny pekelných diskuzí povýšenost a nadřazenost přímo odkapává… Nebudu jmenovat konkrétní vlákna, ale mám pocit, že s některými lidmi bych si v reálném životě neměla absolutně co říct.
Jsem na Pekle téměř od začátku a ačkoli v té době bylo míň mainstream a o dost víc švihlé, tohle jsem tu tehdy tolik necítila.
Chodím sem ráda pořád, ale občas mám prostě chuť do toho hejna hodit vidle (bez urážky kohokoli:D)

MP Maggie
995 příspěvků 27.3.13 21:18

@MP Meri Vaši reakci moc nechápu. Pamatuju si spoustu teatrálních i tichých odchodů, projevů znechucení nad vývojem MP - to je tu furt dokola. Ale proč chtít házet vidle do hejna a v jedné větě tomu hejnu oznámit, že ho nechci urazit?

VenusInFurs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.13 21:24

No nevím, každý tady vidí, co vidět chce. Arogantních a nadřazených přispěvatelů by se tu určitě víc než pár našlo, ale většina je tady normálně nekonfliktně diskutujících lidí, aspoň mně to tak přijde. Bohužel ty individua jsou vidět nejvíc.

MP Meri
1323 příspěvků 27.3.13 21:43

@MP Maggie Asi byla moje reakce trochu špatně pochopena. Nemám ani chuť odcházet, ani nejsem vývojem znechucená. Jen mám z většiny diskutérek pocit takového nějakého povrchního konzervatismu (uznávám, nedovedu to úplně přesně zformulovat) a občas mám prostě chuť tady ty zatuchlé vody rozvířit nějakým trochu nekonformním názorem (to bylo myšleno těmi „hozenými vidlemi“). Proto vítám každého, kdo má chuť tak trochu bořit zdejší dogmata a svaté pravdy, ať už je to @corleone nebo @Beruska bez tecek.

zuzaroza
729 příspěvků 27.3.13 22:05
@ionicera píše: …bohužel mi vadí i temata-jaký batoh pro prvňáka…

A proč, prosím vás?

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.3.13 22:09

Vždycky, když začnu mít pocit, že mě zdejší diskuse nebaví, nebo nějak rozčiluje, snažím se sama přispět k jejímu zlepšení. Diskusi děláme my. Proto jsem například založila vlákna Vtipy související s módou, Pekelné stereotypy a tak. Pokud chceš @Beruska bez tecek (tykám, doufám, že sis všimla :-) ) odlehčenou diskusi, u které se lidi pobaví, tak odlehčeně diskutuj a buď vtipná, nezakládej zbytečné flamy o vykání, to tu už proběhlo milionkrát :-)

Jinak já nejsem žádný matador internetových diskusí, nikdy jsem nikam kromě pekla nechodila, vykání ani tykání mi nevadí. Takže kdo mi chcete tykat, směle do toho. A kdo raději vykáte, bude mi rovněž potěšením :-)

Robena
1257 příspěvků 28.3.13 09:08

Jeste k anglickemu jazyku - v anglictine si vsichni VYKAJI, mam ten dojem. Tvary „thee, thou“ jsou vnimany jako archaicke :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 09:23

S napětím jsem vývoj tohoto chlapce sledoval, od dupání nožičkou v problematice dredů a autorit, přes přechytralé snahy mi tu dávat dle jeho slov prostor k vyjádření až po teatrální odcházení ve stylu „nechci na sebe upozornit, tak pro to udělám maximum“. Bylo to napínavé, chtěl jsem křičet: NEODCHÁZEJTE!!! Nenašel jsem sílu. A nakonec všechno dobře dopadlo, stejně jako tenkrát s agregátem…

http://www.youtube.com/watch?…

Oslího můstku k zavádějícímu tématu tykyvyky se neúčastním, připadá mi to úplně jasné. Tak jen poznámka: přece stereotyp MP jasně říká, že tykání je mimibazarovské :) :) :)

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 09:51
@kiwi píše:
Na druhou stranu v debatě, kde účastníci (dobrovolně!) vystupujou pod nejroztodivnějšími, až žertovnými přezdívkami - od Beruška bez teček přes Jedovaté hádě až po „matkaspratka“(vybráno namátkou :-) ) a kde nejde o řešení závažných životních otázek (na rozdíl od diskusí politických :-) ), leč o pouhé hadry, mi připadá vykání fakt směšný.

Mně kombinace ulítlých přezdívek s vykáním právě připadá neodolatelná, skoro jako hurónský humor Mistra Cimrmana: „Nedivím se, milá Tančila Jako Blázen Až Do Bílého Rána, že Skákal Přes Oheň, Až Si Propálil Mokasíny k tobě zahořel plamenem. Ale co tomu říká tvůj otec a můj švagr Tetu Sis Neměl Rozhněvat? A co by tomu řekla tvá milá matka Ukousla Strýci Ucho - kdyby žila?“

JedovatéHádě
350 příspěvků 28.3.13 09:57

@Sibyla

Já si zas vždycky říkám, že ta indiánská jména nejsou zas tak rozdílná, oproti našim, skoro každé jméno má údajně význam tak třeba Helena znamená pochodeň.
Ovšem kam se to hrabe na Skákal Přes Oheň, Až Si Propálil Mokasíny :D

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 10:05

@JedovatéHádě No, on se už Pavel Eisner pozastavoval nad tím, že by nám připadalo k popukání, kdyby se černoška z Afriky jmenovala Žena Muže, Jenž Jednou Opoměl Posvačiti - a přitom jméno Nesvačilová nám připadá normální.

JedovatéHádě
350 příspěvků 28.3.13 10:12

Jasně, takže třeba taková Marta Králiková by mohla být-
Paní Domu Hebkého Hopkajícího zvířete, bobky za sebou nechávající, ušima stříhající.

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 10:37

@JedovatéHádě No, a hned je tu kreativní nick, netřeba obligátní maartičkaa či martiii (ty rozmnožené samohlásky, když dotyčnou nenapadne nic než klon vlastního jména, které je ovšem už obsazené, ty mě ničí)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 10:44

@zuzaroza Myslím,že už jsem odpověděla. Takové téma patří do www.rodina.cz aj. Mám opravdu obavy, aby MP nesklouzlo k dalším stránkám, kde se řeší děti. Asi je to hrozné, ale absence dětských temat je pro mne na MP jedno z největších jeho kladů.

zuzaroza
729 příspěvků 28.3.13 13:34

@ionicera Částečně s vámi souhlasím, přesto nechápu, proč některá témata vyloženě tabuizovat. Myslím, že zakladatelka diskuse chtěla řešit především design, prostě módní stránku věci.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek