Jsem divná já nebo oni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 16:57
@Mylady2 píše:
@Giulietta nebuď tak zlá :-)

Nekaz mi zábavu. :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:01

@mutziputzi
O jedné takové jsem kdysi četla v Růžích na úvěr. V poslední kapitole ji sežraly krysy.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:05

@SweetPotato To neznám, taky o wannabe jsem něco lepšího než celá moje rodina, přičemž opak je pravdou? :-)

Betty J.
2031 příspěvků 17.09.16 17:12

@Andrea1994: myslím, že divná nejste, tedy aspoň v této diskusi se chováte jako úplně normální troll.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:14
@mutziputzi píše:
@Andrea1994 je z mého pohledu strašně blbý buranský trdlo..ve značkovém kostýmku :-D

Tak ono aj H&M je značka a značkové boty z Rena majú tuším reklamu, tie už nevyzuješ! :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:22

@mutziputzi
Ona Trioletová byla kapku rudá, ale četlo se to dobře.
http://www.databazeknih.cz/…a-uver-48997

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:25

@Giulietta Úplně jí vidim a na příští vánoce bude mít našetříno na Korse, to teprv bratránek bude čumět! :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:28

@mutziputzi Alebo možno do budúcich Vianoc sa zbaví plesne čo má na pravom palci a už sa nebude musieť oháňať značkovým kostýmkom a zladenými botami a kľudne sa vyzuje. :-D
(PS z tej zdrobneliny kostýmek mám cukanie v ľavom oku. :-) )

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 17:29

ONI

SunEclipse
525 příspěvků 17.09.16 17:58
@ionicera píše:
Jasnej troll

to by byla ta lepší varianta, kéž máte pravdu :D

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 18:56

@Giulietta Tu plíseň bych spíš dostala z těch papučí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 18:57

@Andrea1994 Ukojte moju zvedavosť. Akej značky je ten kostým?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 18:59

@Andrea1994 Zkuste pochopit takovou věc: ošmajdané pantofle jsou samozřejmě nevkusné, ale pomlouvat hostitelku nota bene ještě přímo v jejím domě je na stupnici nevkusu mnohem výš. Tady se vám morální podpory opravdu nedostane.

Andrea1994
10 příspěvků 17.09.16 19:07

Copak ji pomlouvám v jejím domě? Pomlouvám ji na internetu.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 19:11

@Andrea1994 To je ovšem jiná. (Oči v sloup)

SunEclipse
525 příspěvků 17.09.16 19:14

@Andrea1994 a co když opravím větu, kterou napsala @stricc, na „pomlouvat hostitelku, nota bene ještě přímo sedíc v jejím domě“?

HarrietW.
312 příspěvků 17.09.16 19:52

@Andrea1994 Možná máte krásný kostýmek sladěný s botama, ale chování tu předvádíte horší než ti „burani“… Jestli oni na vás spíš nezírají, protože máte nos nahoru tak, že je jen otázkou času, kdy vám do něj naprší.
Kulturu přezouvání v českých domácnostech taky moc nechápu (zvlášť jedná-li se o podlahu, kterou lze snadno umejt), ale lidi jako vy bych normálně zouvala už jen z principu.

azavina
27 příspěvků 17.09.16 20:15

Njn, trolling svetem vladne, ale pokud jste to s tim prezutim myslela vazne, pro dobro Vasich pribuznych doufam, ze uz je nikdy nenavstivite.Je slusne ctit prani hostitele, a preje-li si, abyste se zula, udelala bych to a treba chodila bosa, pokud Vas ekluji nejake „nevkusne“backory, ktere Vam urcite nabidla v dobre vire.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 20:24

@Andrea1994 Děkuju! Už dlouho jsem se tak upřímně nezasmála!

Bacteria
436 příspěvků 18.09.16 15:36

To musí být oslava jako hrom…tetička s nepříliš čistou domácností z vesnice, která dává najevo, že u nich už se v gumákách od hnoje do světnice nechodí, nadržený bratránek a neteř, která si něco přečetla na internetu o tom, že má chodit v kostýmku a v lodičkách, co v nich neprojde dveřmi, a že se nemusí přezouvat, protože ona se už doma přezula z gumáků do lodiček, tudíž je přezutá…
Se s tím smiřte, je to vaše rodina a pokud je vy sama pomlouváte a nazýváte je burany a nedokážete jim odpustit s láskou takovéto prkotiny a ani na oslavě narozenin nedělat dusno, jste prostě stejný buran, za jaké je považujete vy.

Jinak k sobě do bytu taky nenechávám lidi přezouvat, ještě se mi nestalo, že by mi to tam někdo zašpinil tak, že by to nešlo vyčistit. Občas někoho nechám vyzout, ale to je takový můj vnitřní vzdor u lidí, kteří nejsou vítáni. Pokud se někdo zout chce, nabídnu mu pantofle, nebo vlněné ponožky ať mu není zima od nohou, ale nevnucuji to.

MP blanka
1901 příspěvků 18.09.16 16:06

Úprimne som sa bavila čítaním Andrejkinho príspevku, vašimi komentármi a jej opakovaným žadonením o naše porozumenie, pričom si to, úbohé dievča, len ešte viacej pokašľalo. Ak môžem z jej prezývky usudzovať na vek, tak som prekvapená, že ešte v 22 rokoch môže byť niekto tak namyslený, sebastredný, neohľaduplný, a mohla by som toho dodať ešte viac. Chudák dievča, fakt nebude to mať ľahké, a ani nikto, kto bude žiť s ňou. Ku problému, ktorý nadhodila priznávam, že ja mám pre návštevy papuče. Nenútim, ale mám je položené v chodbe, a návštevy sa alebo prezujú, alebo vyzujú. Spomenula som si ale na to, čo mi hovoril brat, ktorý v 90.rokoch pracoval v domácnosti jedného Čecha, vysťahovaného do Švajčiarska. On, lebo tak bol z domu vychovaný, návštevy do papúč nútil, aj keď tam to vraj zvykom nebolo. Raz mu prišiel do domácnosti niečo opraviť nejaký mechanik. Domáci pán mu po privítaní ponúkol prezuvky, čomu ten človek vôbec nerozumel. Tak mu to vysvetlil - viete, čistota, poriadok atď. Švajčiar nerozumel, ani keď mu to vraj vysvetľoval opakovane. Až napokon pochopil: začal sa smiať, rozhliadal sa po izbe a pýtal sa:„ aha, vy tu máte skrytú kameru, čo? Kde ju máte, ja sa nachytať nenechám! “

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.16 16:08
@MP blanka píše:
Ak môžem z jej prezývky usudzovať na vek, tak som prekvapená, že ešte v 22 rokoch môže byť niekto tak namyslený, sebastredný, neohľaduplný, a mohla by som toho dodať ešte viac.

Ona bude spíš než tohle všechno prostě jenom blbá, to jde napříč věkem ;-)

czDanda
624 příspěvků 18.09.16 16:12

Možná by mohla @Andrea1994 k příštím narozeninám zakoupit chudé tetičce několik nových párů papučí alespoň barevně sladěných se svým značkovým kostýmkem. :-)

Andrea1994
10 příspěvků 18.09.16 19:23

@czDanda To náhodou vůbec není špatný nápad, i když k slavnostnímu oblečení se pantofle nehodí nikdy.

kocoureksuggy
499 příspěvků 18.09.16 20:02

@Andrea1994
Souhlas. Ale toto pravidlo neřešte na návštěvě u tetičky ale nechte si jej třeba na audienci u anglické královny. Vhodné oblečení totiž lze interpretovat jako přiměřené a to se vám na návštěvě tetičky nepochybně nepovedlo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek