Jsem divná já nebo oni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
bluuudicka
1037 příspěvků 18.9.16 21:01

A to si představte, že ke mně jednou přišel pán montovat žaluzie a z batohu vyndal svoje pantofle! Měla jsem chuť mu dát v tu chvíli pusu :-)
Obecně se návštěvy snažím nezouvat, ale tak nějak automaticky se zuje skoro každý. U blízkých mi to nevadí, u „oficiální“ návštěvy typu kontrola plynu se tomu snažím za každou cenu zabránit, nemám chuť čuchat cizí nohy…

Bacteria
436 příspěvků 18.9.16 22:57

@bluuudicka jo, taky sleduji, že když přijde nějaký řemeslník, tak si vytáhne vlastní přezůvky a přezuje se. Poprvé mi málem vypadly oči z důlků. Neměla jsem v úmyslu ani žádat, aby se při své práci vyzouvali z pracovní obuvi. Jen vodař mě tedy naštval, když jel předělávat reklamovanou práci, kterou předtím naprosto pokazil, tak přijel jako to prase, z bot mu odpadával nějaký humus a byl celý zaprášený, že byl kolem něj úplný oblak…hned mi div ne na tykačku začal vykládat, co mu mám všechno zajistit a odmítal se mnou komunikovat o tom, jak má co udělat, se vším se obracel na manžela jako bych byla jen blbá ženská. Tak jsem jako blbá ženská zasáhla. Hajzlík rozebíral ve fusaklích.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.16 09:37

To já jsem jednou odrovnala vodaře, kteří mi přišli vyměnit vodoměry a ještě něco. Vzhledem k tomu, že z nich nic neodpadávalo a chodili jen z chodby do koupelny po dlažbě, tak jsem je uvítala slovy nezouvejte se, klidně choďte v botách, to není problém. Jeden už si rozvazoval tkaničky, tak si je zase zavázal. Nevěřícně mi děkovali:o) v ČR to vážně není zvykem.

Garfie
4456 příspěvků 19.9.16 17:28

Tak u dlažby je to šumák, ale věřím, že dřeba dřevěné podlaze dají jehlové podpatky dost zabrat (předpokládám, že jsou, když s nimi zakladatelka neprojde dveřmi). Pokud nechci být bosa a nechci „místní papuče“ (což nechci nikdy), nosím si přezutí s sebou, takové ty sbalovací baleríny.

RenataRen
512 příspěvků 19.9.16 18:08

@Andrea1994 Jste si jistá, že je to tím outfitem? Já vás neznám, ale už po prvních příspěvcích mám taky pocit, že bych si s vámi neměla co říct… S namyšlenými fracky je ta potíž, že si s nimi člověk moc nepokecá.
Přezůvky se holt v naší kultuře nosí, ať už jste z malé vesnice nebo z Prahy. Mimochodem já z Prahy jsem, stejně tak moji rodiče a jejich prarodiče (no, někteří). Můj děda s babičkou bydleli na Vinohradech; vysoké stropy, klavír, kord a šavle na stěně… Děda miloval operu. A co myslíte, že nám nabídli při vstupu? No správně, pantofle na přezutí.

VandaRybna
3713 příspěvků 20.9.16 07:36

To je tak rozkošné vlákno… :-)

A tohle znáte? Zplozeno internety L. P. 2013:

V zemi za sedmero horami a sedmero řekami žil jeden chudý student, kterému se udělalo jasno..

***Znám jedno řešení! Např. aby důchodci byli solidární!, student gymnázia, maturant, 20.2.2013 6:37:48**

Kdyby stát nevynakládal šílené částky na důchody důchodcům, nebo je aspoň danil, mohl by z těchto ušetřených peněz investovat do rekvalifikací nebo podpory zaměstnání. Důchodci jsou dnes nejlépe zajištěná nepracující třída. 90 % důchodců každopádně. Jdeš do obchodu, fronta důchodců, jdeš k lékaři, fronta důchodců., jedeš MHD, hafo důchodců, jenom běhají, samý stres, hrabou a hrabou, protivní, otravní, drzí, hulvátští, plivou a hrchlají po okolí, žádná hygiea, pořád brečí a důchody před 20 táců. Děsí mě představa, že je budu muset jednou z platu podporovat. Budu využívat každou skulinku, jak si ulevit na daních a ty Kauflandové Dallasy boys and girls nesanovat. Další skupina, asi 2/3 nezaměstnaných jsou totální lenivé netáhla, kterým vyhovuje se povalovat doma a pobírat dávky a podpory. Jsou líní se stěhovat, prodat nemovitost, byt a koupit si jinde jiný, raději budou čekat s otevřenou hubou, až jim tam stát něco hodí, pak se oblíznou a zase s hubou otevřenou civí!!! Dále tito lidé ztratili absolutní sebereflexi, mj., co se i hygieny týče, když za nimu někjde stojíš, smrdí, potí se, neupravení, samé levné hadry, boty z tržnice, žádné deodoranty, v létě kardinální smrad, jinak pouze chlast, cigára, ovary, buček, z kultury pouze TV NOVA a Blesk. Zaostalí a negramotní! Když tady přijedenou mí známí z USA a Kanady, tak se doslova štítí, jak tato netáhlovská svoloč smrdí! A stydí se za to, že nás jejich země podporovaly v boji proti komunismu a jeho svržení. A jet v MHD s těmi upocenci, no za trest! Jsem si raději s přispěním otce kupil nový vůz, než jezdit s lopatami. A přitom je práce dost. Už jako student si mohu vybírat např. mezi softwarovými firmami. Kdyby ty nepracující netáhla nebyla lenivá a vzdělávala se, nemusela by čekat na práci rukama a lopatu. Prostě si zvykejte, že doba přeje zdravým, schopným a dravým. To jsou zákony přírody, které tady narušil pouze komnustický režim, který zasel to vše zlé min. 100 let dopředu. Bohužel ti líní a neschopní se budou muset vézt, ale už za jiných podmínek. Pouze to nutné, to vám stát dá. Jinak se starejte o sebe, stát není dojná kráva. To, jak se žilo do roku 1989 byla jedna odporná, hnusná nesvobodná zvůle KSČ bez možností projevit názor, cestovat, podnikat. Jedněm vzali, co léta budovali a druhým netáhlům dali. Jako mladý se stydím, že mezi námi ještě žijí ty nomenklaturní kádry před 1989, stydím se za současné komunisty a soc. demáky. Nemáte řešení, jenom řvete a kydáte populistické tlachy!.*

Garfie
4456 příspěvků 20.9.16 11:03

@pavla.ku No jejda :-) Bez bot i do chrámů, restaurací, hotelů japonského typu, lázní…a vůbec.
Jinak já vždycky koukám jak v Přátelích pořád chodí v botech, hází si i nohy na stůl…a přitom Monika je tak paranoidně úzkostlivá na pořádek. Pokaždé mě to pobaví.

VandaRybna
3713 příspěvků 20.9.16 12:30

Tak hlavně chodit po domě v pevných botách je krajně nepohodlné. Jak tvrdí můj manžel, dokud nesundá boty a džíny, tak si doma neodpočine.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.16 20:37

@VandaRybna A lodičky na dřevěné podlaze dělají hroznej rambajz :D

Uncensored
20 příspěvků 20.9.16 21:05

Takovej legrační troll, díky za pobavení :D

VandaRybna
3713 příspěvků 21.9.16 07:40
@Kokoska1 píše:
@VandaRybna A lodičky na dřevěné podlaze dělají hroznej rambajz :D

Zvlášť na plovoucí, měla jsem kvůli tomu ošklivý výstup se sousedy v jednom paneláku. Prostě mondény mají těžký život.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.16 22:31
@Kokoska1 píše:
@VandaRybna A lodičky na dřevěné podlaze dělají hroznej rambajz :D

Jéžiši, to mi povídejte. Vstávám do práce už v pět, ale přesto mě pravidelně před budíkem budila sousedka bydlící nad námi (už se odstěhovala:o).

Andrea1994
10 příspěvků 25.9.16 09:07

@VandaRybna Mně to někdo udělat, tak bych si schválně na ranní pobíhání po bytě obula podpatky, ať si zvykají.

NočníMotýl
245 příspěvků 25.9.16 10:06
@Andrea1994 píše:
@VandaRybna Mně to někdo udělat, tak bych si schválně na ranní pobíhání po bytě obula podpatky, ať si zvykají.

Bože, ty seš tak nevychovanej spratek.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.9.16 10:19

A není to takovej ten klasickej případ, kdy je špatně položena plovoucí podlaha bez izolace, takže to pod vámi dela hluk jakoby podpatku, i když tam chodíte v ponožkách?

Bacteria
436 příspěvků 25.9.16 10:53

V našem bytě chodím radši bosá. Pod naším bytem jsou 3 menší byty a aby mě lynčovaly 3 rodiny, o to nestojím. Za studentských let se nám tam kdysi zvrhl nějaký večírek a přišlo asi 45 lidí, všichni se sice zuli, ale je to již 7 let a občas na to sem tam dojde mezi sousedy řeč i v současnosti :-D

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.16 10:56
@NočníMotýl píše:
Bože, ty seš tak nevychovanej spratek.

Není, jenom tak chce hrozně moc vypadat.

MP blanka
3102 příspěvků 25.9.16 11:00

Nechajme už @Andrea1994 odpočívať v pokoji. Komu není z hůry dáno v apatyce nekoupí.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.16 17:59

U nás to podlahou nebylo. Normálně vůbec nevím, že mám nějaké sousedy, přes zeď ani přes strop nic neslyším, jen ty podpatky se rozléhají na plovoučce jak sviňa.

Andrea1994
10 příspěvků 25.9.16 22:19

@Réza4 A zkoušela jste ji SLUŠNĚ požádat, aby toho nechala?

VandaRybna
3713 příspěvků 26.9.16 07:34
@Andrea1994 píše:
@VandaRybna Mně to někdo udělat, tak bych si schválně na ranní pobíhání po bytě obula podpatky, ať si zvykají.

Jakože abych je utvrdila v přesvědčení, že jsem prvotřídní blbka?

Jak říkávala naše třídní: Neboj, už jsme si tě všimli.

HarrietW.
314 příspěvků 26.9.16 08:07

@Andrea1994 Hehe, zrovna vy tu budete navrhovat, ať někdo někoho SLUŠNĚ požádá? :D Tak určitě, že jo.

kobylkalucni
521 příspěvků 26.9.16 08:20
@Garfie píše:
@pavla.ku No jejda :-) Bez bot i do chrámů, restaurací, hotelů japonského typu, lázní…a vůbec.
Jinak já vždycky koukám jak v Přátelích pořád chodí v botech, hází si i nohy na stůl…a přitom Monika je tak paranoidně úzkostlivá na pořádek. Pokaždé mě to pobaví.

Jedna z věcí, co mě štvala na Gilmorkách - v botech chodily do postele. Druhá byla ta, že se Rory neustále hrbí…

VandaRybna
3713 příspěvků 26.9.16 11:17

@kobylkalucni na Gilmorkách mě štvalo především bezbřehé plácání do zmrtvení, i když o tom ten seriál vlastně byl, že?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek