JSOU UMĚLÉ NEHTY PEKLO?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 22:05

@blacken V tom pripade jsem asi nepochopila vas prispevek. Co byste tedy navrhovala u tech poslednich nehtu?

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 22:15

@system_error Jeste k tomu „vypadat jako prave“… Myslela jsem, ze puvodnim cilem tech ruznych umelych veci jako ras, vlasu, nehtu, zubu je napodobit co nejverneji prirozenou krasu. Tedy, ze lide, co vas znaji, samozrejme poznaji, ze nejsou vase, ale cizi by to poznat nemeli.

Mne se treba nelibi ani ciste bile porcelanove fazety na zubech. Protoze jsou proste neprirozene. Pritom by stacily treba dva odstiny a vypadaly by jako krasne prirodni zuby.

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 22:21

@i-vana No, nenavrhuju nic, prostě se mi nelíbí a když vidím takové nehty, tak mi přijdou ošklivější než mnohé umělé. Mimoto dobře udělanými umělými nehty by se to dalo korigovat lépe. Bylo to jen porovnání mezi tím, že ne vždy umělé musí být pekelné a ne vždy upravované přírodní musí být nepekelné.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 22:26

@blacken no tak to souhlasím…ty jsou ošklivé! Nicméně myslím, že ani umělé by jim nepomohly;-)

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:31

Umele nehty nosim, delam si je sama, celkem kratke. Mam nekvalitni lamave a trepive nehty a upravene ruce jsou pro me zaklad, koukam na ne i u ostatnich. Zacala jsem je nosit proto, ze jsem si nehty silene kousala, ted jsem spokojena a malokdo pozna, ze jsou umele, snazim se, aby vypadaly prirozene, zadne pestrobarevne drapy

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 9.3.13 22:31

@blacken Mam tiez relativne kratke a siroke nechtove lozka, a nie vsetky nechty maju rovnaky tvar (niektore maju uzsi spodok lozka ako vrch nechtu). Nosim ich kratke a nenalakovane, a zatial sa nad nimi nikto nepohorsoval… Mam taky dojem, ze ked su takto nenapadne, tak to vacsina ludi neriesi. Raz som si skusala take tie nalepovacie nechty z drogerie, viem, ze sa to s nejakymi profi gelovkami (snad) porovnavat neda, ale na mojich kratkych prstoch to vyzeralo divne, aj ked som si ich zastrihla do relativne znesitelnej dlzky. Rozhodne by som si nerobila francuzsku manikuru, dokonca aj na svadbu som mala kratke nechty, nalakovane len priesvitnym lakom. Myslim, ze ked ma niekto upravene nechty, aj ked nevyhovuju vsetkym (vasim) poziadavkam na dokonalu krasu, tak je to okej - tak isto ako vacsine zien s nie moc kvalitnymi vlasmi svedci viac mikado ako napletena hriva…

Příspěvek upraven 09.03.13 v 22:37

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 22:32

@Mylady2 Tak věřím, že by to mohlo být pořád o kousek lepší - za předpokladu, že by na nich někdo nespáchal třeba toto:

http://data.nehtyprofi.cz/banner3.png

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 22:34

@blacken hehe to je velice efektní:-D

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 22:41

@blacken Ty posledni nehty pekelne tedy rozhodne nejsou. Nelibi se mi ta fr. manikura podomacku a neupravena luzka, ale nazyvat je pekelnymi jenom proto, ze nesplnuji vase ponekud prehnana kriteria na tvar luzka, to je trochu mimo.

Vy tady celou dobu srovnavate jabka a hrusky. Fotka 2 (pokud to neni nejaka silena retus) bude vypadat v pripade dobre provedenych prirodnich i umelych nehtu lepe nez fotka 3 v tomtez. To je proste dane tvarem prstu a nehtoveho luzka.

Nemuzu se ubranit pocitu, ze v (cenove a casove vyrovnanem) souboji mezi profesionalni manikurou 1× tydne a nehtovou modelazi jednou za 3 tydny je (v pripadech, ktere jsem videla) uprava prirodnich nehtu jasny vitez.

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:44

@blacken :D s takovyma nehtama bych chtela jist rukama.. S tim, co by zbylo za nehtama by se najedla cela rodina:D

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 22:47

@i-vana :-D Já popravdě nechápu, co máte za problém? Prezentuju tady svůj názor - netvrdím, že to tak mají všichni, ale za mě jsou takovéto nehty ošklivé, jestli mám přehnané požadavky nevím. Pokud se Vám líbí, nebo máte taky takové, tak proč ne, to je zase Vaše stanovisko. Jen vysvětluju, že za mě raději umělé nehty, když není nositelce dán tvar, případně kvalita. Nic víc, nic míň ;-) Pokud má člověk hezké a pevné nehty vlastní, tak samozřejmě přirozenost vítězí. V tomto případě pro mě ne.

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 22:48

@real.blond Znala jsem jednu slečnu, která měla skoro takové vlastní - pilovala si je do špiček a dalo se na to ledasco i napíchnout :-D

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:50

@blacken :D :D treba pekne vybirat zbytky jidla mezi zuby.. No ja mam aktualne tez nehty do spicky-spis tedy do kulata. Nicmene toto je extrem. Kdybych se s timhle chtela poskrabat v nose, zpusobila bych si lobotomii!

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 22:51

@real.blond teď to má hodně žen tento tvar…asi si ho zkusím tez udělat;-p ale nevím jsem konzerva;-D

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:52

@Mylady2 taky jsem byla konzerva, ale ted jsem velice spokojena! I moje maminka:-) ruce jsou diky tomu subtilnejsi.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 22:53

@real.blond no a co kdyby sis měla aplikovat o. k. o. b.;- D jak bys to pak vysvětlila mužovi? Když jste si to slíbili až po;-)

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 22:56

@real.blond Já bych pravděpodobně bídně zhynula někde v koutě, protože bych si vypíchla oči a určitě bych nebyla schopná se ani najíst, natož si zavolat pomoc:-D

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:56

@Mylady2 co je okob???:D

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 22:58

@blacken dekuji za zprijemneni vecera, smeju se velice nahlas!:D asi je to o zvyku.. Ale mne to prijde hlavne hnusne nehygienicke.. Zase byste mohla vyryt vzkaz do zdi, v pripade ohrozeni na zivote:D

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 22:59

@real.blond tampon!

ibra
19 příspěvků 9.3.13 23:01

Pro mě nejsou. Celý život se mi lámaly a dělaly se mi záděry, které jsem ještě z nervozity zhoršovala. Pře měsícem jsem šla poprvé na nehty gelové a jsem nadšená -hladké, lesklé, pevné a ruka hned lépe vypadá. Délka přiměřená a co víc, je to malé umělecké dílko a fantazii se meze nekladou. Jako u oblečení, je to věc vkusu, ale to vymýšlení, co příště, mě prostě baví.

blacken
2464 příspěvků 9.3.13 23:02

@real.blond Jakože by mě pak někdo našel mrtvou v bytě a do zdi vydrápáno - Proč si já husa nechala udělat takový nehty? Nebo by sousedy vzburcoval ten hnusnej zvuk škrabajících nehtů? Fakt nevím, ale udělat bakterku u někoho, kdo je má by mohlo být zajímavý.

real.blond
6688 příspěvků 9.3.13 23:02

@Mylady2 aha. No tampon bych si s temahle drapama asi neaplikovala.. Musela bych poprosit partnera:-)

i-vana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 23:08

@blacken OK, konecne jsem pochopila vase stanovisko.

Pokud vam vyjde cas, zkuste nekde na siti vyhledat, co by se s temi nehty dalo udelat, aby podle vas nebyly osklive (nebo aspon aby vam pripadaly mene osklive). Svedomite jsem to zkousela skoro ctvrt hodiny a nemuzu rict, ze bych nasla neco uspokojiveho.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 23:14

@i-vana co takhle rukavice?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek